Jump to content
Zativo

Gps

Recommended Posts

γεια σας παιδιά σκέφτομαι να αγοράσω και γω το scirocco έχω όμως μια απορία θέλω να έχω gps στο αυτοκίνητο αν αγοράσω το gps από το 510 από το εργοστάσιο με την οθόνη αφής δεν θα έχει καλο gps και θα είναι και αγγλικά υπάρχει τρόπος να μπει after ίδια οθόνη κλπ με καλο gps? και αν ναι θα έχει τις ίδιες λειτουργίες και θα συνεργάζεται με τα χειριστήρια στο τιμόνι και το park control???

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδιά σκέφτομαι να αγοράσω και γω το scirocco έχω όμως μια απορία θέλω να έχω gps στο αυτοκίνητο αν αγοράσω το gps από το 510 από το εργοστάσιο με την οθόνη αφής δεν θα έχει καλο gps και θα είναι και αγγλικά υπάρχει τρόπος να μπει after ίδια οθόνη κλπ με καλο gps? και αν ναι θα έχει τις ίδιες λειτουργίες και θα συνεργάζεται με τα χειριστήρια στο τιμόνι και το park control???

Φίλε μου επειδή το έψαχνα και εγώ θα σου πώ ένα πράγμα.....μην το βάλεις. Σαν DVD, MP3 κτλ player λεει, αλλά μέχρι εκεί.

1ον: είναι όντως στα Αγγλικά

2ον: έχει (αν θυμάμαι καλά) 2000 - 2500 €

3ον: έχει μόνο 30% γεωγραφική κάλυψη, κοινώς τίποτα

Μπορείς να βάλεις το RCD 310 ή το RCD 510 με το DYNAUDIO (προαιρετικά) των 300watt που είναι φοβερό και μετά άμα δεν σου αρέσει βάζεις κάποια συσκευή του εμπορίου στα 2din. Το RCD 510 έχει οθόνη αφής και αυτό και μαζί με το DYNAUDIO κοστίζει 875€, διαφορετικά έρχεται πολύ φθηνότερα.

Απο συσκευές εμπορίου καλό θα ήταν να κυμανθείς σε Alpine ή Kenwood που είναι τα μακράν καλύτερα αν και λίγο τσιμπημένα στη τιμή.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.