Jump to content
DubbeR_ChRoniS

Golf 1.6 16v 2002-2003

Recommended Posts

Αντε παιδια περιμένω να μου πουν για το τρομπετο που θέλω(20VT)

Και μετα φιλε Λάζαρε το μοτερ είναι δικο σου ρε

ασε που με τον χρονη από 4αρτες και μετα του έφυγα. :thumbsup::cry:

φιλάκια χρονη μου και εγω σε αγαπω.χαχαχαχα λογο εξάτμισης βέβαια

upyours.gifupyours.gifupyours.gif

Link to comment
Share on other sites

Αντε παιδια περιμένω  να μου πουν για το τρομπετο που θέλω(20VT)

Και μετα  φιλε Λάζαρε  το μοτερ είναι δικο σου ρε

ασε που με τον χρονη από 4αρτες και μετα του έφυγα.  ;)  :cry:

φιλάκια χρονη μου και εγω σε αγαπω.χαχαχαχα λογο εξάτμισης βέβαια

upyours.gif  upyours.gif  upyours.gif

Η ΟΠΟΙΑ ΕΙΠΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗ ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ......

:thumbsup::cry:

:cry:

Link to comment
Share on other sites

Αντε παιδια περιμένω  να μου πουν για το τρομπετο που θέλω(20VT)

Και μετα  φιλε Λάζαρε  το μοτερ είναι δικο σου ρε

ασε που με τον χρονη από 4αρτες και μετα του έφυγα.  :cry:  :cry:

φιλάκια χρονη μου και εγω σε αγαπω.χαχαχαχα λογο εξάτμισης βέβαια

upyours.gif  upyours.gif  upyours.gif

ΠΩ ΠΩ....Ακους χρόνη?????Ετσι και πάρω το μοτέρ του φίλου που από ότι έμαθα είναι πιο καλοδουλεμένο από το δικό σου.... :D:thumbsup::D κάηκες.....απλά

Ευχαριστώ ρε φίλε, να σαι καλά.......

Χρόνη θα σε rocket.gifrocket.gifrocket.gifrocket.gifknife.gifknife.gifknife.gifknife.gifshockgun.gifshockgun.gifshockgun.gifshockgun.gifshockgun.gif:cry::cry::cry::cry::cry:

Link to comment
Share on other sites

Φιλε θα σου το δωσω αλλα με μια προϋπόθεση δεν θα τα βάλεις με τον χρονη για να μην τον στεναχωρήσεις. :D:thumbsup::D:cry:

Είναι φιλαράκι κατάλαβες. Ασε που θα του το κανω να πηγαίνει καλύτερα. :cry::cry:

Πάντως για το μοτερδεν κανω πλακα θα το δώσω ασε που με παίρνουν από τωρα τηλέφωνο για να το κλείσουν κομπλέ μοτερ σαζμαν και φυσικά τιν πλεξούδα με τον εγκέφαλο. :cry::cry::cry::cry:

.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ στο toledo εχω BCB...μιας και είναι απο την τελευταία φουρνιά...Και αναρωτιόμουν...γιατι ο πατέρας μου έχει εντυπωσιαστεί τόσο πολύ!!!!!!

Πάντως μέχρι στιγμής δεν με έχει απογοητεύσει το toledo...και όλοι (ειδικοι και μη) μας λένε ότι κάναμε πολυ καλή επιλογή... :D:thumbsup::D

Link to comment
Share on other sites

XΡΙΣΤΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΕΚΑΝΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΛΟΓΗ Ο DADDY ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΟΤΕΡ ΚΑΙ ΝΟΡΜΑΛ ΧΡΗΣΗ ΘΑ ΤΟΥ ΠΑΕΙ ΜΙΑ ΖΩΗ...

ΗΛΙΑ?ΑΣΕ ΤΟ ΛΑΖΑΡΟ ΝΑ ΧΑΙΡΕΤΕ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ...

:D:thumbsup::D

music.gif

Link to comment
Share on other sites

XΡΙΣΤΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΕΚΑΝΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΛΟΓΗ Ο DADDY ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΟΤΕΡ ΚΑΙ ΝΟΡΜΑΛ ΧΡΗΣΗ ΘΑ ΤΟΥ ΠΑΕΙ ΜΙΑ ΖΩΗ...

ΗΛΙΑ?ΑΣΕ ΤΟ ΛΑΖΑΡΟ ΝΑ ΧΑΙΡΕΤΕ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ...

:cry:  :cry:  :cry:

music.gif

Γιατί χρόνη μου, υπάρχει ελπίδα ποτέ να με περάσεις???

Πάρτο απόφαση. Δεν θα με περνάς ποτέ με 1.6 όσο ετοιμάζω τους εκεντροφόρους κτλ που σου έλεγα..... :cry::cry::cry::cry::baby::baby::thumbsup::D

Δυστχώς είσαι χαμένος. upyours.gifupyours.gifupyours.gifupyours.gifupyours.gifupyours.gifupyours.gifupyours.gifupyours.gifupyours.gif:D:D:D:D:D:D:thumbsup::D:cry::cry:

Παιδιά ένα καλό τηλεσκόπιο στον κύριο Χρόνη, όχι από αυτά για την Ακρόπολη, τα άλλα που βλέπουν στον Αρη..... <_<<_<<_<:D:D:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Ο κινητήρας με κωδικό BAD είναι 1.6fsi με 110ps...δεν πρέπει να ήρθε ποτέ Ελλάδα. Πάντως τον φόραγαν τα τελευταία 4αρια Golf

ETΣΙ ΑΚΡΙΒΟΣ ΕΙΝΑΙ.ΣΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 4ΑΡΙΑ ΦΩΡΟΥΣΑΝΕ ΤΟΝ FSI AΛΛΑ ΠΟΙΟ ΣΑΖΜΑΝ?5ΑΡΙ Η 6ΑΡΙ?ΚΑΙ ΣΤΟ ELLADA ΤΟΝ BCB....TΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΝΑΣ ΘΕΟΣ ΤΟ ΞΕΡΕΙ Η ΚΑΡΕΝΤΑ ΚΑΙ Η VW...

;)

Edited by NforN
Link to comment
Share on other sites

ΚΟΝΤΑ ΣΤΑ 120...

ΜΕ 16,5 ΚΙΛΑ ΡΟΠΙ...

ΦΙΛΕ ΘΕΛΩ ΜΙΑ ΧΑΡΗ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΣ...

ΚΑΝΤΕ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΜΕ ULΤΙΜΑΤΕ ΒΕΝΖΙΝΗ...

ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΕΞΟΔΟΥ ΣΤΑ 1000μ ΑΠΟ ΣΤΑΣΗ.....ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΦΤΗ...

Edited by NforN
Link to comment
Share on other sites

Guest nikolas

Χθες άνοιξα το αυτοκίνητο με βενζίνη ultimate 100 οκτάνια έχω ρυθμιστή βενζίνης και εξάτμιση από καταλύτη και πίσω με μαμα φίλτρο παρ'ολου που φοράω 17αρες ζάντες με 225/45 λαστιχο το αυτοκίνητο άνοιγε σαν τρελό στα 1000μ μπορεί να έβγαζα και 160 αλλά με έκοψαν 2 φορες στα 140 τι λέτε?αν βαλω και σκουπα και πρόγραμμα τι θα κάνει?

Link to comment
Share on other sites

Χθες άνοιξα το αυτοκίνητο με βενζίνη ultimate 100 οκτάνια έχω ρυθμιστή βενζίνης και εξάτμιση από καταλύτη και πίσω με μαμα φίλτρο παρ'ολου που φοράω 17αρες ζάντες με 225/45 λαστιχο το αυτοκίνητο άνοιγε σαν τρελό στα 1000μ μπορεί να έβγαζα και 160 αλλά με έκοψαν 2 φορες στα 140 τι λέτε?αν βαλω και σκουπα και πρόγραμμα τι θα κάνει?

Αν βάλεις χταπόδι - τελικό - πρόγραμμα - ...... θα upyours.gifupyours.gifupyours.gifupyours.gifupyours.gifupyours.gifupyours.gifupyours.gifupyours.gifupyours.gifupyours.gif

:excl::huh::unsure::unsure::unsure::unsure::unsure::):):):):):):)

Δεν μου δίνεις το BCB να σου δώσω τον AUS?? :thumbsup::thumbsup::thumbsup::heart::heart::heart::heart:

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΦΙΛΕ ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΛΛΑ ΔΕΣ ΠΟΣΑ ΚΑΘΑΡΑ ΕΧΕΙΣ ΣΤΑ 1000Μ ΑΠΟ ΣΤΑΣΗ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΒΑΛΕΙ...

ΕΓΩ ΕΧΩ 170 ΣΤΑ 1000μ.

ΔΕΣ ΤΟ ΚΑΙ ΠΕΣΜΑΣ...

ΥΠ ΟΨΗΝ ΠΩΣ ΕΓΩ ΕΧΩ ΜΟΝΟ Κ&Ν ΣΤΟΝ ΠΑΠΑ ΚΑΙ ΤΠΤ ΑΛΛΟ.ΜΕ 100ΑΡΑ ΒΕΝΖΙΝΗ.

Link to comment
Share on other sites

Εγω παιδια θα το κοιταξω και θα σας πω μολις βαλω 100αρα γιατι συνηθως βαζω 200αρα και στα 100μ εχει τελικιασει :thumbsup::blink::blush: , αληθεια σας λεω ρωτηστε και τον Scorpio.

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio
Εγω παιδια θα το κοιταξω και θα σας πω μολις βαλω 100αρα γιατι συνηθως βαζω 200αρα και στα 100μ εχει τελικιασει :D  :D  :D , αληθεια σας λεω ρωτηστε και τον Scorpio.

Ένα έχω να πώ...

Ο Δημήτης κρύβει μυστικά όπλα κάτω από το καπώ του :thumbsup:

Κωδική ονομασία ΝΕΛΟΣ... :blush::thumbsup::D:D

(Μην με ρωτήσετε από που βγαίνει... Μυστικά δεν αποκαλύπτω :blink: )

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιδια δεν ξερω απο εγκυρες πηγες για το αν ισχυουν ολα αυτα που εχουν γραφτει για τις διαφορες μεταξυ των ΑZD -BCB αλλα σημερα ειχα την ευκαιρια να οδηγησω ενα απο τα τελευταια Generation bcb παντα μιλαμε για 1,6 16ν. Το συγκεκριμενο ειναι ενος φιλου και μελους του club και φοραει βαρελακι BMC και τελικο. Ποια η γνωμη μου σε σχεση με το δικο μου?(εγω AZD τελικο L&W και σκουπα SIMOTA) Οι δυο κινητηρες εχουν τελιως διαφορετικη λειτουργια. Ο δε BCB μεχρι της 4000 δεν με ενθουσιασε μαλλον το αναποδο θα ελεγα, αλλα εκει ξεκινα να ξεσπα μεχρι τον κοφτη οπου το αμαξι τρελενεται! Το δικο μου πολυ ποιο ζωντανο και ροπατο ανεβαζει ποιο γρηγορα απο χαμηλα αλλα ψηλα εκει που το BCB μαμουσε το δικο μου τα εχει δωσει ολα και κρεμαει. Τι ειναι καλυτερο για μενα δεν υπαρχει απαντηση, ειναι θεμα γουστου. Τι ειναι πραγματικα ποιο γρηγορο θα το μαθουμε γρηγορα με τον ποιο αξιοπιστο τροπο. Γρηγορη καλα καταλαβες ετοιμαζω φαναρομαχια!! rocket.gif Αρχιστε τα στοιχηματα, πιστευω παντος οτι μαλλον θα του ριξω. Λεμε τωρα!

Link to comment
Share on other sites

να πω και εγω το ασχετο???? AHW και στα 1200 μετρα ανηφορα βγαζψ 170 και κατι ψηλα.... εγω δεν εχω οδηγησει BCB αλλα το πιο παλιο και εκτος οτι παει χειροτερα απο το δικο μου δεν με ενθουσιασε καθολου.βεβαια ταμαξι ηταν μαμα δεν ξερω. λετε να παω για τετοιο μοτερ? μη χαλασω και 2 εκατομμυρια για τον 18αρι.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιδια σημερα στη συναντηση στη Βαρκιζα και ενω ολοι επινανα το καφεδακι τους καποιοι κινηθηκαν υποπτα και στηθηκαν στο φαναρι εξω απο το Do it. Οι γνωστοι καταζητουμενοι εγω με τον Matrix και τα Golfακια μας. Δινεται το συνθημα και ξεκιναμε. Λιγο καλυτερη εκινηση εγω πολυ καλες αλλαγες και οι δυο και στο τελος της ευθειας ακομα προσπαθουσε να μαζεψει χωρις αποτελεσμα. Ξαναστηνομαστε και παλι μια απο τα ιδια. Το αποτελεσμα μετα απο τριτη προσπαθεια παλι ημουν μπροστα. Τα αμαξια δηλαδη πηγαινουν σχεδον τα ιδια με μικρη διαφορα που κανω εγω μεχρι τελιωματα τριτης και τοτε αρχιζει αργα να μαζευει ο Matrix. Σας τα ελεγα εγω!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio
Λοιπον παιδια δεν ξερω απο εγκυρες πηγες για το αν ισχυουν ολα αυτα που εχουν γραφτει για τις διαφορες μεταξυ των ΑZD -BCB αλλα σημερα ειχα την ευκαιρια να οδηγησω ενα απο τα τελευταια Generation  bcb παντα μιλαμε για 1,6 16ν. Το συγκεκριμενο ειναι ενος φιλου και μελους του club και φοραει βαρελακι BMC και τελικο. Ποια η γνωμη μου σε σχεση με το δικο μου?(εγω AZD τελικο L&W και σκουπα SIMOTA) Οι δυο κινητηρες εχουν τελιως διαφορετικη λειτουργια. Ο δε BCB μεχρι της 4000 δεν με ενθουσιασε μαλλον το αναποδο θα ελεγα, αλλα εκει ξεκινα να ξεσπα μεχρι τον κοφτη οπου το αμαξι τρελενεται! Το δικο μου πολυ ποιο ζωντανο και ροπατο ανεβαζει ποιο γρηγορα απο χαμηλα αλλα ψηλα εκει που το BCB μαμουσε το δικο μου τα εχει δωσει ολα και κρεμαει. Τι ειναι καλυτερο για μενα δεν υπαρχει απαντηση, ειναι θεμα γουστου. Τι ειναι πραγματικα ποιο γρηγορο θα το μαθουμε γρηγορα με τον ποιο αξιοπιστο τροπο. Γρηγορη καλα καταλαβες ετοιμαζω φαναρομαχια!! rocket.gif Αρχιστε τα στοιχηματα, πιστευω παντος οτι μαλλον θα του ριξω. Λεμε τωρα!

Ακριβώς έτσι νιώθω και εγώ το δικό μου!

Αλλά εμένα από τις 3.500 στρ και μετά τρελαίνεται!

Λοιπον παιδια σημερα στη συναντηση στη Βαρκιζα και ενω ολοι επινανα το καφεδακι τους  καποιοι κινηθηκαν υποπτα και στηθηκαν στο φαναρι εξω απο το Do it. Οι γνωστοι καταζητουμενοι εγω με τον Matrix και τα Golfακια μας. Δινεται το συνθημα και ξεκιναμε. Λιγο καλυτερη εκινηση εγω πολυ καλες αλλαγες και οι δυο και στο τελος της ευθειας ακομα προσπαθουσε να μαζεψει χωρις αποτελεσμα. Ξαναστηνομαστε και παλι μια απο τα ιδια. Το αποτελεσμα μετα απο τριτη προσπαθεια παλι ημουν μπροστα.  Τα αμαξια δηλαδη πηγαινουν σχεδον τα ιδια με μικρη διαφορα που κανω εγω μεχρι τελιωματα τριτης και τοτε αρχιζει αργα να μαζευει ο Matrix.  Σας τα ελεγα εγω!!!

Ρε συ Δημήτρη όταν ανοίξαμε εμείς οι διαφορές ήταν φτερό εσύ εμπρός (μέχρι να μπερδέψουμε τα μπούτια μας με 3ες & 4ες tongue.gif και να σου φύγω εγώ εμπρός). Μόνο που εγώ είμαι μαμά...! Ούτε βαρέλια, ούτε σκούπες κλπ. Και ο Matrix που έχει βάλει και BMC & τελικό πάλι τα ίδια έκανε???

¶ρα εδώ βγαίνει το εξής καλό συμπέρασμα: Σκούπα και πάλι σκούπα!!!

Link to comment
Share on other sites

NforN ποσο κατεβαζει η 4η σου? πανω απο 180?

εχει παει μεχρι 180 ΜΕΣΑ στα κοκκινα...

και χωρις κοφτη :blink:

αλλιως στις 6.500 rpm εχω 170 και κατι πολυυυ ψηλα

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.