Jump to content
scorpione

Service Gti Iv 4 ετων με 20000km - ΜΠΟΥΖΙ

Recommended Posts

εγω στα 3 χρονια με 25000 (1.6) θα παω να αλλαξω ολα τα φιλτρα , λαδια φυσικα , τακακια , ,μπουζι και καθαρισμο πεταλουδας...εσυ φανταζομαι κι εναν ελεγχο στην τουρμπινα...

Link to comment
Share on other sites

Με αυτό το κωδικό αναφερόταν σε Αμερική και Καναδά, το golf iv gti 25th anniversary edition με τα 180άλογα και το 6τάχυτο κιβώτιο :blink:

νομιζω υπαρχουν 2 στο club και χαιρομαι γιατι ημουν μονος τοσο καιρο επειδη το εχω αγορασει καινουργιο απο γερμανια (εκτος γερμανιας δεν πουληθηκε λογω μικρης παραγωγης 3500 κομματια)

υπαρχουν φωτο στο forum.

σφυριζει και ο ιμαντας ποτε ποτε λογω αρκετης ακινησιας πιστευω. λετε να χρειαζεται αλλαγη?

οσο για την πεταλουδα καθε ποτε προτεινει η vw?

Edited by scorpione
Link to comment
Share on other sites

καπου διαβασα οτι θελει αλλαγη καθε 60.000 ή καθε 4 χρονια. τα 4 χρονια τα εχω ηδη. το περασα και απο vag com και ειμαι οκ.

απο μπουζι τι παιζει? θα επρεπε να βαλω ψυχροτερα λογω ιπποδυναμης? (κοντα στα 260τροχο)

ειχα διαβασει για τα μπουζι του RS2 με κωδικο F5DPOR και για τα F6DR του νορμαλ S3. τι λετε?

Edited by scorpione
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.