Jump to content
doggy

προτάσεις βελτίωσης της σελίδας/φόρουμ

Recommended Posts

Προσπαθωντας να βελτιωθει η πλοηγηση των μελων και των επισκεπτων στο forum, σιγα σιγα μεταφραζεται ολος ο κωδικας του forum ωστε σε λιγο καιρο το ''reply'' να γινει ''απαντηση'' το ''quote'' να γινει ''παραθεση'' κλπ. Ηδη απο σημερα το πρωι θα εχετε δει οτι περάστηκαν μεταφράσεις για τα σημεία του φόρουμ που αφορούν τα Στατιστικά (στην κεντρικη σελιδα του Forum στο τελος, που γραφει ποια μελη ειναι μεσα κλπ), την Προσωπική Βοήθεια και και Αποστολές Email (π.χ. αποστολή σελίδας σε φίλο).

Συντομα ερχονται και αλλα, υπομονη :)

Edited by nikkosnet
Link to comment
Share on other sites

Guest MarioS_Polo_6N
Προσπαθωντας να βελτιωσουμε την πλοηγηση των μελων και των επισκεπτων στο forum, σιγα σιγα μεταφραζεται ολος ο κωδικας του forum ωστε σε λιγο καιρο το ''reply'' να γινει ''απαντηση'' το ''quote'' να γινει ''παραθεση'' κλπ προς ηδη απο σημερα το πρωι θα εχετε δει οτι περάστηκαν μεταφράσεις για τα σημεία του φόρουμ που αφορούν τα Στατιστικά (στην κεντρικη σελιδα του Forum στο τελος, που γραφει ποια μελη ειναι μεσα κλπ), την Προσωπική Βοήθεια και και Αποστολές Email (π.χ. αποστολή σελίδας σε φίλο).

Συντομα ερχονται και αλλα, υπομονη :)

ena shoutbox na baleteeeeeeee
Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω οτι πρέπει να βρεθεί μια λύση έτσι ώστε να ανοίγει topic στην Gallery για να περνάμε τις φωτογραφίες που βγάζουμε κατά την διάρκεια του meeting αν οχι μέσα στην ημέρα που γίνεται το meeting την επομένη το πολύ. Γνωρίζω και κατανοώ οτι ο Πρόεδρος μας (doggy) έχει μεγάλο φόρτο εργασίας και ιδίως τώρα που του έτυχε και η ατυχία με το αυτοκινητό του. Απλά θα πρέπει να βρεθεί μια άλλη λύση. Αυτο που θα πρότεινα εγω σαν αναρμόδιος και ίσως να είναι λάθος θα ήταν να δωθεί η δυνατότητα μπορούν να ανοίγουν και άλλοι topic στην gallery και ίσως όχι μόνο εκεί.

Φιλικά :D

Link to comment
Share on other sites

1. Προστέθηκε ΥπερΣύνδεση για το Chat του VWClub στο πάνω δεξί μέρος όλων των σελίδων του Φόρουμ.

2. Το φόρουμ μεταφράζεται και κάποια σημεία έχουν ήδη γυρίσει στα ελληνικά. Παρακαλούμε ώστε αν παρατηρήσετε κάποιο πρόβλημα, ορθογραφικό λάθος, εσφαλμένη γραμματική σύνταξη ή ό,τι άλλο να ενημερώσετε με Π.Μ. εμένα ή απλά πατήστε αναφορά θέματος και δηλώστε εκεί το σχόλιο σας.

Η επιλογή της γλώσσας γίνεται στο κάτω αριστερό μέρος της σελίδας που βρίσκεστε. Επίσης στο ίδιο σημείο υπάρχει και η επιλογή εμφάνισης ώστε να σας εμφανίζονται και τα κουμπιά στα ελληνικά.

ΠΡΟΣΟΧΗ... Δεν έχει ολοκληρωθεί η μετάφραση οπότε σε αρκετά σημεία θα παρατηρήσετε ότι ακόμα είναι στην αγγλική γλώσσα.

Link to comment
Share on other sites

To chat δουλεύει; Διότι όταν το πρωτοδοκίμασα (πριν το post σου αυτό) δεν με συνέδεε, ανέφερε σφάλμα λάθος σύνδεση με τον server.

Link to comment
Share on other sites

Το Chat λειτουργεί κανονικά 24Χ7Χ365 συνεχώς χωρίς πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Guest Thundercat

Το chat σ'εμένα δεν δουλεύει... Μου βγάζει ότι είμαι σε λάθος server :blink: Μήπως πρέπει στις ρυθμίσεις να βάλω ένα κωδικό καναλιού???

Δεν καταλαβαίνω, γιατί στους άλλους δουλεύει?????????????? fire.gif

Link to comment
Share on other sites

Εντέλει υπάρχει μια παράμετρος που θα έπρεπε να αναφέρουμε. Όταν δεν μπορείτε να συνδεθείτε στο CHAT και σας εμφανίζει μήνυμα ότι χρησιμοποιείται λάθος server θα πρέπει από την επιλογή "Ρυθμίσεις" να επιλέξετε τον server που θα σας συνδέσει και πιο συγκεκριμένα:

- srv.irc.gr, αν βρίσκεστε εντός ελάδος

- eu.irc.gr, αν βρίσκεστε σε ευρωπαϊκό κράτος (εκτός ελλάδος)

- us.irc.gr, αν βρίσκεστε Αμερική ή Αυστραλία

Αν παρατηρήσετε κάποιο άλλο πρόβλημα ενημερώστε με.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Έγινε προσθήκη στη δεύτερη γραμμή επιλογών με την νέα επιλογή "Προσωπικά ¶λμπουμ". Ελπίζουμε να βοηθήσει στην γρήγορη είσοδο σας στα προσωπικά αρχεία.

Link to comment
Share on other sites

Έχω την εντύπωση οτι η ώρα του forum είναι κατά 34 λεπτά πίσω δηλαδή η πραγματική ώρα είναι 16:58 και δεστε τι ώρα θα βγάλει οτι έκανα αυτό το post.

Link to comment
Share on other sites

Guest nio1

παιδιά δωρεάν αξεσουάρ....τώρα που τράβηξα την προσοχή σας έχω μια πρόταση δεν ξέρω ο pollakias θα τι δει;;;

Λοιπόν προτείνω να βάλουμε στο site ένα χάρτη και να τοποθετηθούν τα μέλη πχ

τι εννοω

Χάρτης αττικής( να υπάρχει εικόνα όχι γραπτά αμα γίνεται) δυτικά προάστια 5 στο περιστερι πχ ποιοι είναι θα είναι ο χάρτης και μολις περναει το ποντικι απο πάνω θα λεει περιστερι 5 μέλη για να ξέρουμε ποιοι είναι άμεσα δίπλα μας πιο οργανωμένα για να ξέρουμε και που θα συναντίεται η κάθε ομάδα που θα πηγαίνει σε meeting ή εκδρομη

περιμένω γνώμες :D

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή η ιδέα αυτή. Επίσης προτείνω να υπάρχει και ένα αρχείο .ctt για εισαγωγή όλων των επαφών του MSN Messenger, να μην βάζουμε τα άλλα μέλη χειροκίνητα κάθε φορά.

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian

εγω παλι θα προτεινα να αναρτηθουν χαρτες για ολα τα γνωστα στεκια των συναντησεων που κανουμε συνηθως για να εξηπηρετουν τις διαδρομες

Link to comment
Share on other sites

ΟΧΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΞΕΧΩΡΙΣΤΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΓΙΑ ΤΑ GTI ΑΝ ΤΟ ΠΑΜΕ ΕΤΣΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΞΕΧΩΡΙΣΤΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΓΙΑ ΤΟ 1400 ΓΙΑ ΤΟ 1600 ΓΙΑ ΤΟ 1800 ΜΕ ΤΑ 150 ΓΙΑ ΤΟ 1800 ΜΕ ΤΑ 180 ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΛΕΓΟΝΤΑΣ...

ΕΠΙΣΗΣ ΑΣ ΒΓΑΛΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΤΗΝ ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΤΙΣ ΕΙΚΟΝΙΤΣΕΣ GTI GTI GTI...

ΑΙΣΧΟΣ...

ΔΗΛΑΔΗ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ GTI H TURBO ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΑΜΑΞΙ???

Edited by Stoilas
Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian

βασικα το shoutbox θα προτεινα να μπει στο τελος της σελιδας,ειναι τελειως βλακεια στην αρχη

Link to comment
Share on other sites

βασικα το shoutbox θα προτεινα να μπει στο τελος της σελιδας,ειναι τελειως βλακεια στην αρχη

Η δικιά μου γνώμη είναι να μείνει όπως είναι γιατί στο τέλος δεν θα το προσέχει κάνεις ενω στην αρχή μπορεί να μας αρέσει αλλά θα το προσέχουν όλοι θέλουν δεν θέλουν :D

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian

αυτο εχω κανει εγω!!!χεχε

κατι αλλο σημερα που ειδα,ρε παιδια πανω πανω εχουμε μαζεψει ενα σωρο εξτρα πραγματα κ εχουν μπει ετσι συνεχομενα που δε χτυπαει καλα στο ματι(αναφερομαι στα my controls,view new posts,my assistant)ενταξει καποια τα χρησιμοποιουμε αλλα τα αλλα αμφιβαλω αν τα εχουμε πατησει κ ποτε

δε μπορουμε να βγαλουμε μερικα η να μπουν με καποια αλλη διαταξη?

Edited by super sayian
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.