Jump to content
golfakias1983

τελικη

Recommended Posts

Για κοντερ να σου πω...

-GTI εχω δει 270 σε κολλητου, και οχι μονο

-GT εχω δει 245 με ημισλικ ομως...

Κοφτης χιλιομετρων οπως καταλαβαινεις δεν υπαρχει...

Γιατι ρε τετοιο αγχος, πως σου ηρθε...? Να φανταστω...? tongue.gif:)

Link to comment
Share on other sites

Εδώ εγώ με το 1.6 έχω δεί μέχρι τώρα κοντερίσια 210 :) ...και είχε λίγοοοο ακόμα(άν θυμάμαι ήμουν γύρο στις 5000κάτι στην 6η και χωρίς κοφταρίσματα στις προηγούμενες...)

Το GT δέν θα πιάνει τουλάχιστον κανά 230άρι;για 245 δεν ξέρω,ίσως και να τα πιάνει..κοντερίσια πάντα..

Edited by Michael
Link to comment
Share on other sites

Οι αποκλήσεις ρε σεις πόσο είναι όμως...μέχρι τα 150 που κοίταγα μια μέρα και από το κλιματρόνικ ήταν στα 5χιλίομετρα κάτω η ηλεκτρονική μέτρηση...στα 200+ πόσο θα είναι;

Λογικά όσο ανεβαίνουν τα χλμ/ω τόσο δεν θα μεγαλώνει η διαφορά...;

Όπως επίσης η πραγματική ταχύτητα δεν έιναι ανάμεσα στην ηλεκτρονική και στην κοντερίσια με προσέγγιση προς την ηλεκτρονική(δηλαδή αν το κοντερ λεεί πχ 100 και το ηλεκτρονικό 95 η πραγματική δεν θα είναι γύρο στα 96-97...;:)

Edited by Michael
Link to comment
Share on other sites

Οι αποκλήσεις ρε σεις πόσο είναι όμως...μέχρι τα 150 που κοίταγα μια μέρα και από το κλιματρόνικ ήταν στα 5χιλίομετρα κάτω η ηλεκτρονική μέτρηση...στα 200+ πόσο θα είναι;

Λογικά όσο ανεβαίνουν τα χλμ/ω τόσο δεν θα μεγαλώνει η διαφορά...;

Όπως επίσης η πραγματική ταχύτητα δεν έιναι ανάμεσα στην ηλεκτρονική και στην κοντερίσια με προσέγγιση προς την ηλεκτρονική(δηλαδή αν το κοντερ λεεί πχ 100 και το ηλεκτρονικό 95 η πραγματική δεν θα είναι γύρο στα 96-97...;:thumbsup:

Στα 180 παραμένει 5+ οπως και στα 200. Στα 150 ειναι +10.

235 κοντερισια και εχει και αλλο κλιμα δεν εβλεπα. Νομιζω οτι αξιοπιστη μέτρηση γίνεται μόνο με gps ή κανα τροχο ποδηλάτου...

Link to comment
Share on other sites

Στα 180 παραμένει 5+ οπως και στα 200. Στα 150 ειναι +10.

235 κοντερισια και εχει και αλλο κλιμα δεν εβλεπα. Νομιζω οτι αξιοπιστη μέτρηση γίνεται μόνο με gps ή κανα τροχο ποδηλάτου...

Συμφωνω ειναι τα μονα αξιοπιστα , παντως τα δικα μου 235

τα εχω δει και στο gps...

Link to comment
Share on other sites

Τι αποκλιση εχει απο το κλιματιστικο?

Αν εννοείς από το κοντέρ:

Εγώ στο δικό μου είδα το κοντέρ να δίνει +5 με 10 χλμ...τώρα δεν θυμάμαι ακριβώς σε πόσα χλμ είχε την κάθε διαφορά,πάντως το εύρως μέχρι τα 150 που είδα όσο πρόλαβε να πιάσει το μάτι μου κοντέρ-κλιμα ήταν από 5 έως 10...μιας και οδηγούσα(και στον περ.υμηττου κιόλας...μην γινόμουν--> knife.gif)

Αν εννοείς από το gps...τσάμπα πόστ... :)

Edited by Michael
Link to comment
Share on other sites

Δεν σε πιανω που θες να καταληξεις ομως... tongue.gif

αν ειναι κοντο ή μακρυ το κιβωτιο μου...γιατι νομιζω ειναι πολυ κοντο!

και επισης αν εχει διαφορα στις πεμπτες....π.χ. με 5900 εχω 210 στις 6900 ποσα θα εχω?

ειναι ιδια τα km με την τριτη?140 στα 160....δηλαδη θα εχω 230?....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.