Jump to content
Guest nionios

ΒΕΛΤΙΩΣΗ 1.4 Fsi

Recommended Posts

Guest nionios

χτες καθως εκανα σερβις ο τεχνικος συμβουλος στον παζαροπουλο μου εδειξε ενα εντυπο το οποιο με 700 ευρω κανουν αναβαθμιση σε ιπποδυναμη το 1.4 fsi απο 90 ιππους στα 100 χωρις να γινει καμια αλλαγη σε οποιοδηποτε μερος του αυτοκινητου.λεω με την καινουρια χρονια να το κανω

Link to comment
Share on other sites

Εγινεεεεεεεεεεε....Ποιος στο εδειξε συγκεκριμενα, ποιος τεχνικος συμβουλος...?

Πες τους ναι, αν μου κανετε δυναμομετρηση πριν και μετα, εγω ειμαι μεσα...ΑΛλα αν δεν δουμε 10 αλογα...(ποσαααααααα) τοτε επιστροφη χρηματων...10 αλογα λεει...Ελεος ρε...Εχω φαει τοσο καιρο πανω σε αυτο το αμαξι...10 αλογα αν τα βγαλεις με σκουπα, εξατμιση ΚΑΙ προγραμμα, εισαι πολυ τυχερος...ΕΛΕΟΣ....

Link to comment
Share on other sites

Guest nionios

παιδια μην με πυροβολειται.απλα σας λεω τι μου ειπε και ειπα να το βαλω να το δειτε.ειπε απο 90 παει στα 100.ο doc εχει δικιο με την δυναμομετρηση το σκεφτηκα και εγω αυτο μετα.απλα ειπε οτι βγαζουνε τον εγκεφαλο απο το αυτοκινητο τον στελνουνε στην αθηνα τον επαναπρογραμματιζουνε εκει και ερχεται με 10 αλογα παραπανω.αυτα μου ειπε αυτα σας λεω.για τα σχετικα επειδη δεν εχω και μεγαλη γνωση οσον αφορα τις βελτιωσεις ας παει καποιος και ας μιλησει με τον ακριβο σπυρο(ο συμβουλος)

Link to comment
Share on other sites

Αν θελεις, θα τα πουμε στην επομενη συναντηση που θα βρεθουμε. Απλα μην βιαστεις και το κανεις, ειναι κριμα...Εχω τροπους να σου πω να ξυπνησει καπως το αμαξι και με πολυ λογικο κοστος...Απλα μην βιαστεις...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.