Jump to content
foyntas

Golf V 1.4 Fsi 30000 Km Service

Recommended Posts

Guest Creat0r

Η διαφορα του kia με το vw στην τιμή υπάρχει λόγο ποιότητας, υλικών, r/d και γιατί στο ένα δουλεύουν γερμανοί στο εργοστάσιο που φτιάχνεται και στο άλλο κορεάτες με ότι αυτό συνεπάγεται για το κόστος του car...

Η διαφορα τιμής στην εργατοώρα από vw σε kia για τον ίδιο έλληνα μάστορα είναι κλέψιμο ότι και να λέμε..,Η τιμές δε στα ανταλλακτικά αλλου...εκτος αν τα φίλτρα που μας βάζουν στα επίσημα service είναι από πολύτιμα μέταλλα...και αυτά που πουλάει η bosch για τα μπάζα... ;)

εγώ είμαι τις άποψης ότι αν τους κράξουμε λίγο όλοι μας κάτι μπορεί να γίνει...όσο λέμε δεν βαριέσαι, θα μας τα παίρνουν και θα λέμε και ευχαριστώ... B)

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου sir καλο ειναι να αλλαξεις την πεταλουδα του γκαζιου γιατι μπορει να εχεις προβλημα σε φαναρι και να σβησει το αυτοκινητο.εγω την αλλαξα στα 60000km στα 30ευρω.καλα θα ειναι να την αλλαξεις

σ'ευχαριστω nionios θα το κανω.

απ'οτι μου ελεγε, βλεπεις και μικρη βελτιωση στην αποδοση και πτωση της καταναλωσης?

Link to comment
Share on other sites

Guest Creat0r

στα 30000 που το έκανα κι εγώ πρόσφατα έχει και αλλαγή στα υγρά φρενων...νομίζω το πιο βασικό από όλα...ένα 50ari υπολόγιζε extra...

καθαρισμό πεταλούδας είχα κάνει και εγώ οποτε κάντο για να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.