Jump to content
doggy

Απορίες για το φόρουμ

Recommended Posts

δεν ηξερα που αλλου να το γραψω

μερικες φορες οταν μπαινω στην αρχικη σελιδα και παω στο members μενου και παταω το view new posts μου βγαζει ενα error που μου λεει οτι δεν υπαρχουν νεα θεματα, ενω αν κοιταξω μονος μου το forum βλέπω ότι υπαρχουν...

μου το κανει σε 3 pc που το δοκιμασα

τι μπορει να φταει?

Link to comment
Share on other sites

Τι πρόγραμμα περιήγησης έχεις? Internet Explorer ? Firefox ?

Αν έχεις Internet Explorer από το Tools / Internet Options / Delete Coockies στην καρτέλα General.

Link to comment
Share on other sites

το έκανα και το ιδιο μου βγαζει!

το παραξενο ειναι οτι δεν συμβαινει μονο σε 1 pc αλλα σε 3

βασικα δεν το βγαζει παντα..

μερικες φορες τα εμφανιζει κανονικα μερικες παλι τιποτα...

Link to comment
Share on other sites

Έχω πρόβλημα με τις νέες δημοσίευσεις. Οταν πατάω για να εμφανιτούν μου εμφανίζεται μια λευκή σελίδα χωρίς το logo του vw. Έχω το Firefox 1.0.7. Αγγλικό. Αγγλικά windows xp. Μέσω του assisant μπορώ να τις βρω όμως.

Edit: Και με τον Internet Explorer μου κάνει ακριβώς το ίδιο πράγμα

Edited by Σπύρος
Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα οφείλεται σε αρχείο της ελληνικής μετάφρασης. Θα επιλυθεί σύντομα.

Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα οφείλεται σε αρχείο της ελληνικής μετάφρασης. Θα επιλυθεί σύντομα.

Το πρόβλημα λύθηκε Κοσμά. Σε ευχαριστώ που είσαι πάντα εκεί για να λύνεις τα προβληματά μας.

Link to comment
Share on other sites

Όντως παρατήρησα οτι από τις 22:33 δουλεύει κανονικά. Προφανώς είχε γίνει κάποια εμπλοκή. Όπως και να έχει σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον :D

Link to comment
Share on other sites

Πραγματοποιήθηκε αλλαγή της διεύθυνσης ip του διακομιστή μας και η εταιρεία που μας παρείχε το λογισμικό άργησε να επιτρέψει την χρήση της νέας διεύθυνσης. Πλέον λειτουργεί κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Πραγματοποιήθηκε αλλαγή της διεύθυνσης ip του διακομιστή μας και η εταιρεία που μας παρείχε το λογισμικό άργησε να επιτρέψει την χρήση της νέας διεύθυνσης. Πλέον λειτουργεί κανονικά.

Πραγματοποιήθηκε αλλαγή της διεύθυνσης ip του διακομιστή μας και η εταιρεία που μας παρείχε το λογισμικό άργησε να επιτρέψει την χρήση της νέας διεύθυνσης. Πλέον λειτουργεί κανονικά.

Βλέπω διπλά!!!;;; tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

οταν κανω quote σε ποστ πανω απο ενα και μετα παταω add reply μου βγαζει παντα μονο το τελευταιο quote που εχω τσεκαρει και οχι τα υπολοιπα,γιατι γινεται αυτο?

κανω κατι λαθος μηπως?

i.e. εχω :cry:

Link to comment
Share on other sites

οταν κανω quote σε ποστ πανω απο ενα και μετα παταω add reply μου βγαζει παντα μονο το τελευταιο quote που εχω τσεκαρει και οχι τα υπολοιπα,γιατι γινεται αυτο?

κανω κατι λαθος μηπως?

i.e. εχω <_<

Οταν φορτώνω πολλές σελίδες μαζί μου γίνεται και εμένα. Οταν φορτώνω μόνο 1 μου το κάνει κανονικά. Για δοκιμασέ το

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian

γενικως φιλε μου δε βαζουμε πολυ μεγαλες υπογραφες(τουλαχιστον προσπαθουμε)γιατι βαραινει κατα πολυ το μεγεθος των δεδομενων να κατεβουν μετα

Link to comment
Share on other sites

αααααα το βρηκα βαζω μεγαλυτερο μεγεθος απο οτι πρεπει.ευχαριστω παντως ...

Edited by SiD
Link to comment
Share on other sites

Καθημερινά βλέπω το forum το λιγότερο 4 με 5 φορές. Σχεδόν όλες τισ φορές που μπαίνω μου βγάζει ένα γ@μ...νο μήνυμα.....

"Συγνώμη, εμφανίστηκε λάθος. Εάν δεν είστε σίγουροι για το πώς να χρησιμοποιήσετε κάποια λειτουργία, ή δε γνωρίζετε γιατί λάβατε αυτό το μήνυμα λάθους, προσπαθήστε να συμβουλευτείτε τα αρχεία βοήθειας."

Αποτέλεσμα αυτού είναι να χάνω τις νέες δημοσιεύσεις που έχουν γίνει και να ψάχνω κάθε section μετά ένα ένα.

Δεν έχει αλλάξει τίποτε σε ρυθμίσεις ασφαλείας ποτέ από όταν χρησιμοποιώ το pc αυτό και δεν μου το κάνει μόνο σε αυτό το pc.

Μπαίνω μόνο με ΙΕ όπως έμπαινα από την αρχική εγγραφή μου εδώ.

Λύσεις??? rocket.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.