Jump to content
aresius1983

Tsi Μύθος ή Πραγματικοτητα?

Recommended Posts

Αλλα μονο ο ελληναρας εχει ματια και βλεπει..Ελεος εχω παραγγειλει το αμαξι και οποιος το μαθαινει μου πεταει και μια μπαρουφα..

εχω το tsi 3μηνες και 7.000χλμ.Δεν εχω καψει λαδι, δεν ακουω τριγμους, ειμαι πολυ ευχαριστημενος απο την αποδοση του κινητηρα και οι κακιες που ακουω ειναι απιστευτες!

Κοιτα φιλε οτι υπαρχουν καποια προβληματα δεν μπορουμε να το παραβλεψουμε...

Αν αυτα τα αντιμετωπιζουν και μελοι του κλαμπ οφειλουμε να τα παραδεχτουμε...

Δεν γινεται να λενε ψεματα..... :D

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω κάνει 8600χλμ πλέον, στα 7300χλμ άλλαξα λάδια, μέχρι την αλλαγή κι από τα 5500χλμ που σταμάτησα να το κοιτάω είχε κάψει περίπου 1 λίτρο, από την αλλαγή μέχρι σήμερα (το πάω νορμάλ) δε φαίνεται να έχει κάψει. Από τριγμούς έχω αρκετούς αλλά σε σχέση με το Yaris που είχα είναι ήσυχο. Μερικές φορές όταν σβήνω τον κινητήρα κάνει ένα θόρυβο (σαν κτύπος) και σηκώνεται ανεπαίσθητα ο δεξιός υαλοκαθαριστήρας!!!! Ενδιαφέρον.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω κάνει 8600χλμ πλέον, στα 7300χλμ άλλαξα λάδια, μέχρι την αλλαγή κι από τα 5500χλμ που σταμάτησα να το κοιτάω είχε κάψει περίπου 1 λίτρο, από την αλλαγή μέχρι σήμερα (το πάω νορμάλ) δε φαίνεται να έχει κάψει. Από τριγμούς έχω αρκετούς αλλά σε σχέση με το Yaris που είχα είναι ήσυχο. Μερικές φορές όταν σβήνω τον κινητήρα κάνει ένα θόρυβο (σαν κτύπος) και σηκώνεται ανεπαίσθητα ο δεξιός υαλοκαθαριστήρας!!!! Ενδιαφέρον.

σε ολους το κανει αυτο

αλλαζει πλευρα το λαστιχο του υαλοκαθαριστιρα για να μην πατα απο την ιδια και χαλαει απ οτι εχω διαβασει εδω μεσα

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνησω με το φιλο μου Κοκορικο

Μυθος που εγινε πραγματικοτητα.....

Link to comment
Share on other sites

Παιδια χθες μιλουσα με εναν τυπο,ο οποιος απ'οτι ελεγε εχει γνωστο στην αντιπροσωπεια της Vw στην Πατρα.Ισχυριζοταν οτι εχει ακουσει αλλα κ του εχει πει κ ο γνωστος του στην αντιπροσωπεια οτι εχουν παρατηρηθει σπασιματα στους tsi.Μαλιστα μου ειπε οτι πετυχε ενα tsi μεσα στην Πατρα ακινητοποιημενο κ με λαδια στο δρομο κ μολις ρωτησε τον οδηγο ,του ειπε οτι εσπασε το μοτερ.Το παιδι δεν ειναι κανενας καταστροφολογος.Ειναι νορμαλ.Εγω βεβαια του ειπα οτι πιστευω οτι ολα αυτα ειναι φημες κ οτι αν εχει σπασει κανενα ισως αυτο να ειναι πειραγμενο.Δεν εχω ακουσει το παραμικρο για σπασιμο σε tsi ή Gt.Εδω δε σπανε τα Gt θα σπαει το tsi που ειναι κ υποβαθμισμενο σε δυναμη?Επισης του ειπα οτι αυτο το tsi που ειδε,μπορει να μην ειχε σπασει το μοτερ οπως ειπε ο οδηγος αλλα να τα εφτυσε κανα σασμαν(ισως κ απο μαλακια του οδηγου).Μα καλα για να σπασεις μοτερ μεσα στην Πατρα κ μαλιστα σε δρομο που δε σου επιτρεπει πανω απο 60 χλμ πρεπει να το πηγαινεις με πρωτη στον κοφτη για πολλη ωρα.Ελεος.Εξαλλου οι tsi θα αντικαταστησουν τους ατμοσφαιρικους.Δε νομιζω η μαμα Vw να προχωρα σε τετοια κινηση χωρις να εχει τη βεβαιοτητα οτι ο κινητηρας θα ανταποκριθει στις απαιτησεις.Ακουω σχολια.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια χθες μιλουσα με εναν τυπο,ο οποιος απ'οτι ελεγε εχει γνωστο στην αντιπροσωπεια της Vw στην Πατρα.Ισχυριζοταν οτι εχει ακουσει αλλα κ του εχει πει κ ο γνωστος του στην αντιπροσωπεια οτι εχουν παρατηρηθει σπασιματα στους tsi.Μαλιστα μου ειπε οτι πετυχε ενα tsi μεσα στην Πατρα ακινητοποιημενο κ με λαδια στο δρομο κ μολις ρωτησε τον οδηγο ,του ειπε οτι εσπασε το μοτερ.Το παιδι δεν ειναι κανενας καταστροφολογος.Ειναι νορμαλ.Εγω βεβαια του ειπα οτι πιστευω οτι ολα αυτα ειναι φημες κ οτι αν εχει σπασει κανενα ισως αυτο να ειναι πειραγμενο.Δεν εχω ακουσει το παραμικρο για σπασιμο σε tsi ή Gt.Εδω δε σπανε τα Gt θα σπαει το tsi που ειναι κ υποβαθμισμενο σε δυναμη?Επισης του ειπα οτι αυτο το tsi που ειδε,μπορει να μην ειχε σπασει το μοτερ οπως ειπε ο οδηγος αλλα να τα εφτυσε κανα σασμαν(ισως κ απο μαλακια του οδηγου).Μα καλα για να σπασεις μοτερ μεσα στην Πατρα κ μαλιστα σε δρομο που δε σου επιτρεπει πανω απο 60 χλμ πρεπει να το πηγαινεις με πρωτη στον κοφτη για πολλη ωρα.Ελεος.Εξαλλου οι tsi θα αντικαταστησουν τους ατμοσφαιρικους.Δε νομιζω η μαμα Vw να προχωρα σε τετοια κινηση χωρις να εχει τη βεβαιοτητα οτι ο κινητηρας θα ανταποκριθει στις απαιτησεις.Ακουω σχολια.

Δεν εχω ακουσει κατι τετοιο εδω στην Πατρα...ουτε απο αντιπροσωπειες, αλλα και ουτε απο γνωστους... Σιγα μην εσπασε.Φημες ειναι, εχουν ακουστει πολλα τετοια...Ο ανταγωνισμος βλεπεις...! ;)

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω ακουσει κατι τετοιο εδω στην Πατρα...ουτε απο αντιπροσωπειες, αλλα και ουτε απο γνωστους... Σιγα μην εσπασε.Φημες ειναι, εχουν ακουστει πολλα τετοια...Ο ανταγωνισμος βλεπεις...! :rolleyes:

Ειμαι πεπεισμενος οτι ειναι φημες.Γι'αυτο κ το πηρα το αμαξι τελικα.Αυτους που μιλανε τωρα, θα τους θυμαμαι.Γιατι οταν ερθει το πληρωμα του χρονου κ ο κινητηρας αποδειχθει αξιοπιστος τοτε θα παρουν.....να μην πω τι.Κ θα ειμαι εκει για να τους θυμισω αυτα που ελεγαν.Διοτι καποτε, στην ποιοτητα κατασκευης κ στην οδικη συμπεριφορα ειχαν να πουν οτι τα αμαξια μας ηταν βαρια κ πολυ αργα.Τωρα που τους τη βγηκαμε κ σε αυτο το θεμα τους χαλασε ;)

Edited by nasos_ea
Link to comment
Share on other sites

Εγω πριν αποφασισω αν θα παρω το tsi,πριν 5 μηνες περιπου,ειχα ακουσει που ελεγαν οτι μαζευαν gt απο αντιπροσωπειες λογω σπασμενων κινητηρων.Φημες... ;)closedeyes.gif

Ενα gt ειδα σπασμενο(οχι σε καποια αντιπροσωπεια), το οποιο το ειχε πειραξει ο κατοχος του,και λογω της υψηλης πιεσης που το εβαλαν να δουλευει δεν αντεξε...(Αυτος τα ηθελε κ τα επαθε.)

Edited by nikoliss
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ είχα ενα GT για 8 μήνες , είχα κάνει 26000 χλμ και πραγματικά δεν είχα το ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ προβλημα.....Όσα ακούγονται δυστηχως λέγονται απο ζήλια.... Να χαίρεστε τα αμαξάκια σας γιατί το δικό μου πλέον είναι παλιοσίδερα, φυσικά χωρίς να φταίω.Τεσπα μην ακούτε κανέναν τα αμάξια παραείναι αξιόπιστα!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ είχα ενα GT για 8 μήνες , είχα κάνει 26000 χλμ και πραγματικά δεν είχα το ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ προβλημα.....Όσα ακούγονται δυστηχως λέγονται απο ζήλια.... Να χαίρεστε τα αμαξάκια σας γιατί το δικό μου πλέον είναι παλιοσίδερα, φυσικά χωρίς να φταίω.Τεσπα μην ακούτε κανέναν τα αμάξια παραείναι αξιόπιστα!

και απο μενα συλλυπητηρια.Αν εμεινε κανενας προφυλακτηρας μπροστινος τον θελω tongue.gif

παλι καλα που εισαι οκ εσυ.

Link to comment
Share on other sites

και απο μενα συλλυπητηρια.Αν εμεινε κανενας προφυλακτηρας μπροστινος τον θελω tongue.gif

παλι καλα που εισαι οκ εσυ.

αχαχαχαχ ελεϊνοοοοςςς! :huh: ταυτόχρονα και σωστοοος

Link to comment
Share on other sites

Παιδια χθες μιλουσα με εναν τυπο,ο οποιος απ'οτι ελεγε εχει γνωστο στην αντιπροσωπεια της Vw στην Πατρα.Ισχυριζοταν οτι εχει ακουσει αλλα κ του εχει πει κ ο γνωστος του στην αντιπροσωπεια οτι εχουν παρατηρηθει σπασιματα στους tsi.Μαλιστα μου ειπε οτι πετυχε ενα tsi μεσα στην Πατρα ακινητοποιημενο κ με λαδια στο δρομο κ μολις ρωτησε τον οδηγο ,του ειπε οτι εσπασε το μοτερ.Το παιδι δεν ειναι κανενας καταστροφολογος.Ειναι νορμαλ.Εγω βεβαια του ειπα οτι πιστευω οτι ολα αυτα ειναι φημες κ οτι αν εχει σπασει κανενα ισως αυτο να ειναι πειραγμενο.Δεν εχω ακουσει το παραμικρο για σπασιμο σε tsi ή Gt.Εδω δε σπανε τα Gt θα σπαει το tsi που ειναι κ υποβαθμισμενο σε δυναμη?Επισης του ειπα οτι αυτο το tsi που ειδε,μπορει να μην ειχε σπασει το μοτερ οπως ειπε ο οδηγος αλλα να τα εφτυσε κανα σασμαν(ισως κ απο μαλακια του οδηγου).Μα καλα για να σπασεις μοτερ μεσα στην Πατρα κ μαλιστα σε δρομο που δε σου επιτρεπει πανω απο 60 χλμ πρεπει να το πηγαινεις με πρωτη στον κοφτη για πολλη ωρα.Ελεος.Εξαλλου οι tsi θα αντικαταστησουν τους ατμοσφαιρικους.Δε νομιζω η μαμα Vw να προχωρα σε τετοια κινηση χωρις να εχει τη βεβαιοτητα οτι ο κινητηρας θα ανταποκριθει στις απαιτησεις.Ακουω σχολια.

Ελεος πια....τι αλλο θα ακουσουμε.....!!!

Αν μπορεις Νάσο....μαθε το ονομα του γνωστου που δουλευει στην αντιπροσωπεια...ωστε να μαθει να μην διαδιδει Μα......ες :D

Σοβαρα μιλαω.!!!!

Καποτε ολοι αυτοι πρεπει να μαθουν να μην λενε οτι τους καταβαινει απο το κεφαλι τους.Εκτος και παιζει τιποτα αλλο ,λογω ανταγωνισμου.Τοτε ειναι ομως που θελω το ονομα του με χιλια!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια χθες μιλουσα με εναν τυπο,ο οποιος απ'οτι ελεγε εχει γνωστο στην αντιπροσωπεια της Vw στην Πατρα.Ισχυριζοταν οτι εχει ακουσει αλλα κ του εχει πει κ ο γνωστος του στην αντιπροσωπεια οτι εχουν παρατηρηθει σπασιματα στους tsi.Μαλιστα μου ειπε οτι πετυχε ενα tsi μεσα στην Πατρα ακινητοποιημενο κ με λαδια στο δρομο κ μολις ρωτησε τον οδηγο ,του ειπε οτι εσπασε το μοτερ.Το παιδι δεν ειναι κανενας καταστροφολογος.Ειναι νορμαλ.Εγω βεβαια του ειπα οτι πιστευω οτι ολα αυτα ειναι φημες κ οτι αν εχει σπασει κανενα ισως αυτο να ειναι πειραγμενο.Δεν εχω ακουσει το παραμικρο για σπασιμο σε tsi ή Gt.Εδω δε σπανε τα Gt θα σπαει το tsi που ειναι κ υποβαθμισμενο σε δυναμη?Επισης του ειπα οτι αυτο το tsi που ειδε,μπορει να μην ειχε σπασει το μοτερ οπως ειπε ο οδηγος αλλα να τα εφτυσε κανα σασμαν(ισως κ απο μαλακια του οδηγου).Μα καλα για να σπασεις μοτερ μεσα στην Πατρα κ μαλιστα σε δρομο που δε σου επιτρεπει πανω απο 60 χλμ πρεπει να το πηγαινεις με πρωτη στον κοφτη για πολλη ωρα.Ελεος.Εξαλλου οι tsi θα αντικαταστησουν τους ατμοσφαιρικους.Δε νομιζω η μαμα Vw να προχωρα σε τετοια κινηση χωρις να εχει τη βεβαιοτητα οτι ο κινητηρας θα ανταποκριθει στις απαιτησεις.Ακουω σχολια.

παιδια θερμη παρακληση εαν δεν υπαρχη συγκεκριμενο ονομα και αυτοκινητο και κατω απο πιες

συνθικες εσπασε κινητηρας παρακαλω να μην γραφουμε τη ακουσαμε και τη μας ειπαν.

εχουμε δημιουργηση ενα πανικο μεταξημας,ακουμε καπιο θορηβο και αντε τωρα θα σπαση,μπενουμε

στο forum και η πρωτη δουλεια ειναι να ψαχνουμε για σπασμενα tsi

Link to comment
Share on other sites

παιδια θερμη παρακληση εαν δεν υπαρχη συγκεκριμενο ονομα και αυτοκινητο και κατω απο πιες

συνθικες εσπασε κινητηρας παρακαλω να μην γραφουμε τη ακουσαμε και τη μας ειπαν.

εχουμε δημιουργηση ενα πανικο μεταξημας,ακουμε καπιο θορηβο και αντε τωρα θα σπαση,μπενουμε

στο forum και η πρωτη δουλεια ειναι να ψαχνουμε για σπασμενα tsi

Φιλε Γιωργο δεν ψαχνει κανεις μας για σπασμενα tsi ουτε πανικοβαλλεται κανεις.Το αντιθετο μαλιστα.Φροντιζουμε με τη συζητηση ωστε να αντικρουουμε ισχυρισμους μερικων μερικων.Θα προτιμουσες να μη μιλαμε κ να αφηνουμε τις φημες να οργιαζουν?Ηδη ο nikoliss που μενει στην Πατρα τα διεψευσε.Δεν προσπαθουμε να δημιουργησουμε πνευμα πανικου αλλα να αποκαταστησουμε τα πραγματα.Επισης με το παραδειγμα που ανεφερα προβαλλεται ακομα κ η προχειροτητα και η επιπολαιοτητα στην κριση μερικων.Αν υπηρχαν σπασμενα tsi πιστευω οτι το κλαμπ θα ηταν απο τους πρωτους χωρους που θα ειχε συζητηθει.Πιο πολυ ηθελα να αναδειξω την κακια και τον αθεμιτο ανταγωνισμο που υπαρχει.Εγω κ πολλα ακομα μελη προβηκαμε τελικα στην αγορα του tsi.Αυτο ειναι τρανη αποδειξη του οτι κανεις μας δεν πειστηκε οτι σπανε αλλα κ του οτι κανεις μας δεν εχει πανικοβληθει.

Παιδια οσο για το ονομα αμφιβαλλω αν θα μου το δωσει γιατι θα καταλαβει οτι θελω να του τα χωσω.Εγω παντως θα την κανω την προσπαθεια οταν τον ξαναδω.(αν κ δεν ειμαστε κ φιλαρακια.Απλα σε κοινη παρεα τυχαινει κ βρισκομαστε)

Edited by nasos_ea
Link to comment
Share on other sites

Φιλε Γιωργο δεν ψαχνει κανεις μας για σπασμενα tsi ουτε πανικοβαλλεται κανεις.Το αντιθετο μαλιστα.Φροντιζουμε με τη συζητηση ωστε να αντικρουουμε ισχυρισμους μερικων μερικων.Θα προτιμουσες να μη μιλαμε κ να αφηνουμε τις φημες να οργιαζουν?Ηδη ο nikoliss που μενει στην Πατρα τα διεψευσε.Δεν προσπαθουμε να δημιουργησουμε πνευμα πανικου αλλα να αποκαταστησουμε τα πραγματα.Επισης με το παραδειγμα που ανεφερα προβαλλεται ακομα κ η προχειροτητα και η επιπολαιοτητα στην κριση μερικων.Αν υπηρχαν σπασμενα tsi πιστευω οτι το κλαμπ θα ηταν απο τους πρωτους χωρους που θα ειχε συζητηθει.Πιο πολυ ηθελα να αναδειξω την κακια και τον αθεμιτο ανταγωνισμο που υπαρχει.Εγω κ πολλα ακομα μελη προβηκαμε τελικα στην αγορα του tsi.Αυτο ειναι τρανη αποδειξη του οτι κανεις μας δεν πειστηκε οτι σπανε αλλα κ του οτι κανεις μας δεν εχει πανικοβληθει.

Παιδια οσο για το ονομα αμφιβαλλω αν θα μου το δωσει γιατι θα καταλαβει οτι θελω να του τα χωσω.Εγω παντως θα την κανω την προσπαθεια οταν τον ξαναδω.(αν κ δεν ειμαστε κ φιλαρακια.Απλα σε κοινη παρεα τυχαινει κ βρισκομαστε)

Ας το δούμε και αλλιώς. Αν υπάρχει κάποιος από εδώ μέσα που του έσκασε το μοτέρ ας μας το πει. Εμένα πάντως, καλά πάει το άμοιρο, ακόμα και αυτήν την περίοδο που η ζέστη χτυπάει κόκκινο.

Link to comment
Share on other sites

Ας το δούμε και αλλιώς. Αν υπάρχει κάποιος από εδώ μέσα που του έσκασε το μοτέρ ας μας το πει. Εμένα πάντως, καλά πάει το άμοιρο, ακόμα και αυτήν την περίοδο που η ζέστη χτυπάει κόκκινο.

Ναι κ απορω και με το λαδακι το οποιο ειναι κ ψιλο κ οι 40 βαθμοι δεν ειναι κ οτι καλυτερο.Περιεργο.Ουτε σταγονα δεν εχει τσιμπησει.Φτου φτου μην το ματιασω. :D

Link to comment
Share on other sites

ευτυχώς είμαι κυριλέ...Το αμάξι σίδερα, ζημία 21.000¤ οπότε βγήκε ολική καταστροφή.Αν ήμουν με άλλο αυτοκίνητο θα είχα σκοτωθεί.Αυτός είναι ο κυριότερος λόγος που θα ξαναπάρω vw.Καλά τα άλογα αλλα ευτυχώς πέρνουν άριστα και στην ασφάλεια οι Γερμανοί!.

Υ.Γ. ασχετο, είχα μαύρο , αλλά τώρα σκέφτομαι και το κόκκινο, τι λέτε σαν επιλογή?

Link to comment
Share on other sites

ευτυχώς είμαι κυριλέ...Το αμάξι σίδερα, ζημία 21.000¤ οπότε βγήκε ολική καταστροφή.Αν ήμουν με άλλο αυτοκίνητο θα είχα σκοτωθεί.Αυτός είναι ο κυριότερος λόγος που θα ξαναπάρω vw.Καλά τα άλογα αλλα ευτυχώς πέρνουν άριστα και στην ασφάλεια οι Γερμανοί!.

Υ.Γ. ασχετο, είχα μαύρο , αλλά τώρα σκέφτομαι και το κόκκινο, τι λέτε σαν επιλογή?

Δεν τα εχουν χαρακτηρισει τυχαια ως τανκς τα γερμανικα αυτοκινητα. <_< Παντως το σημαντικο ειναι οτι εισαι καλα.Αληθεια ποιο golf εχεις και σου εβγαλαν 21.000 αποζημιωση?Το κοκκινο αν σου αρεσει παρε το.Ειναι καθαρα θεμα γουστου οποτε οτι και να σου πουμε δεν εχει κ τοση σημασια.Εμενα προσωπικα μου αρεσει το κοκκινο στο gti που εχει και την ωραια μασκα με τις γριλιες.Αλλα στο απλο golf δεν θα το προτιμουσα αυτο το χρωμα.

Link to comment
Share on other sites

ευτυχώς είμαι κυριλέ...Το αμάξι σίδερα, ζημία 21.000¤ οπότε βγήκε ολική καταστροφή.Αν ήμουν με άλλο αυτοκίνητο θα είχα σκοτωθεί.Αυτός είναι ο κυριότερος λόγος που θα ξαναπάρω vw.Καλά τα άλογα αλλα ευτυχώς πέρνουν άριστα και στην ασφάλεια οι Γερμανοί!.

Υ.Γ. ασχετο, είχα μαύρο , αλλά τώρα σκέφτομαι και το κόκκινο, τι λέτε σαν επιλογή?

Δ α γ κ ω τ ό

Link to comment
Share on other sites

Ωπα . δεν είπα αποζημίωση 21000 η ζημια ειναι τόση.Ενα GT είχα και πέρασα με πράσινο , ενώ ο γέρος που με χτύπησε με κόκκινο.Να φανταστείτε ήταν τόσο δυνατο που η μετώπη πήρε 90 μοίρες γωνία και κόπηκε, δε τη βρήκα ποτε! :) απο καμπίνα και πίσω είναι άθεικτο.Μόνο μοτέρ χτύπησε τπτ άλλο! Τεσπά 99% κόκκινο θα πάρω όταν μου δώσουν τα χρήματά μου.Κάποιοι με πρήζουν για το οπελ το opc αλλα δεν το σκέφτομαι καν... τα αμάξια μας δε συγκρίνονται!

Link to comment
Share on other sites

Κόκκινο για να σταματάνε στο αυτοκίνητο αν όχι στο φανάρι.

Κόκκινο γιατί είναι πάντα στη μόδα.

Κόκκινο γιατί δεν είναι μεταλλικό.

Κόκκινο γιατί είναι πιο γρήγορο από τα υπόλοιπα.

:)

κόκκινο γιατί είμαι off topic

Link to comment
Share on other sites

Ωπα . δεν είπα αποζημίωση 21000 η ζημια ειναι τόση.Ενα GT είχα και πέρασα με πράσινο , ενώ ο γέρος που με χτύπησε με κόκκινο.Να φανταστείτε ήταν τόσο δυνατο που η μετώπη πήρε 90 μοίρες γωνία και κόπηκε, δε τη βρήκα ποτε! ;) απο καμπίνα και πίσω είναι άθεικτο.Μόνο μοτέρ χτύπησε τπτ άλλο! Τεσπά 99% κόκκινο θα πάρω όταν μου δώσουν τα χρήματά μου.Κάποιοι με πρήζουν για το οπελ το opc αλλα δεν το σκέφτομαι καν... τα αμάξια μας δε συγκρίνονται!

Εννοειται gti κι οχι opc.Οπως και να το δεις δε λεει.Το gti σε κοκκινο ειναι πανεμορφο.Αντε με το καλο η αγορα. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.