Jump to content
Afterdark

ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ Moustakeas Bros Team..

Recommended Posts

γιανα ειμαστε εντος θεματος ;) ....θελω τις εντυπωσεις και τα λαθη μας στην φαση του πλυσιματος... :lol:

οχι στο αν πινετε φραπε :lol: ...εσπρεσο...χυμο.. :lol::lol: .

Link to comment
Share on other sites

γιανα ειμαστε εντος θεματος :D ....θελω τις εντυπωσεις και τα λαθη μας στην φαση του πλυσιματος... :D

οχι στο αν πινετε φραπε :lol: ...εσπρεσο...χυμο.. :lol::lol: .

οι εντυπωσεις μας δεν ειναι μονο στο πλυσιμο αλλα και στα υπολοιπα εξαλλου δικος μας ανθρωπος εισαι

Link to comment
Share on other sites

οι εντυπωσεις μας δεν ειναι μονο στο πλυσιμο αλλα και στα υπολοιπα εξαλλου δικος μας ανθρωπος εισαι

Ok απο αρχες του νεου χρονου τον καφε θα τον σερβιρει θεματακι προερχομενο απο ....

ανατολικο μπλοκ...να δω τι θα λετε στις γυναικες σας οταν αργειτε... :D:D:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Ok απο αρχες του νεου χρονου τον καφε θα τον σερβιρει θεματακι προερχομενο απο ....

ανατολικο μπλοκ...να δω τι θα λετε στις γυναικες σας οταν αργειτε... :D:lol::lol::lol::lol:

εγω οπως ειδες το εχω λυσει το προβλημα αυτο εξαλλου ερχωμαι και με την γυναικα μου tongue.gif:D

Link to comment
Share on other sites

Μπορει να σας φανει καπως αλλα θα θελα να μου πειτε τι ειναι αυτο που θα θελατε να βρειτε σε ενα πλυντηριο

αυτοκινητων....ειτε καποια υπηρεσια...ειτε....

Link to comment
Share on other sites

Μπορει να σας φανει καπως αλλα θα θελα να μου πειτε τι ειναι αυτο που θα θελατε να βρειτε σε ενα πλυντηριο

αυτοκινητων....ειτε καποια υπηρεσια...ειτε....

Το θεματάκι που έλεγες από το ανατολικό μπλόκ να πλαίνει τα αμάξια και εσύ να φτιάχνεις τους καφέδες γίνεται??????

Πάρε και κανένα ημερολόγια της PIRELLI γιατί αυτό της WURTH το έχω βαρεθεί :D

Edited by drspeed
Link to comment
Share on other sites

Το θεματάκι που έλεγες από το ανατολικό μπλόκ να πλαίνει τα αμάξια και εσύ να φτιάχνεις τους καφέδες γίνεται??????

Πάρε και κανένα ημερολόγια της PIRELLI γιατί αυτό της WURTH το έχω βαρεθεί :D

:D;);)

Link to comment
Share on other sites

Το θεματάκι που έλεγες από το ανατολικό μπλόκ να πλαίνει τα αμάξια και εσύ να φτιάχνεις τους καφέδες γίνεται??????

Πάρε και κανένα ημερολόγια της PIRELLI γιατί αυτό της WURTH το έχω βαρεθεί :lol:

Οκ...υπομονη λιγες μερες τζωρτζ.....

Link to comment
Share on other sites

Σημερα πηγα και εγω να καθαριστω στο φιλτατο Γιαννη.Ολα καλα τα ειπαμε κιολας και πολυ φτηνο και καλο πλυσιμο...Σιγουρα θα ξαναπαω αν και κανω ολοκληρο ταξιδι για να φτασω tongue.gif

Eνα αλλο καλο ειναι οτι σχεδον παντα απο οτι καταλαβαινω καποιος απο το κλαμπ ειναι εκει αρα περναει ευκολα η ωρα :)

Edited by icy20
Link to comment
Share on other sites

Σημερα πηγα και εγω να καθαριστω στο φιλτατο Γιαννη.Ολα καλα τα ειπαμε κιολας και πολυ φτηνο και καλο πλυσιμο...Σιγουρα θα ξαναπαω αν και κανω ολοκληρο ταξιδι για να φτασω tongue.gif

Eνα αλλο καλο ειναι οτι σχεδον παντα απο οτι καταλαβαινω καποιος απο το κλαμπ ειναι εκει αρα περναει ευκολα η ωρα :)

με καποιες τροποποιησεις θα γινει meeting point του VWclub... ;):thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Σημερα πηγα και εγω να καθαριστω στο φιλτατο Γιαννη.Ολα καλα τα ειπαμε κιολας και πολυ φτηνο και καλο πλυσιμο...Σιγουρα θα ξαναπαω αν και κανω ολοκληρο ταξιδι για να φτασω tongue.gif

Eνα αλλο καλο ειναι οτι σχεδον παντα απο οτι καταλαβαινω καποιος απο το κλαμπ ειναι εκει αρα περναει ευκολα η ωρα :(

1. δεν ειναι φιλτατος αλλα φανταστικος γιαννης :lol:

2.οπως ειπε και ο γιατρος το πλυσιμο ειναι δωρεαν ο καφες ομως τοσα λεφτα? πολυ δεν ειναι? tongue.gif:lol:

3.λογικο να ειναι παντα καποιο μελος εκει [γιαννη μην ακους] αφου τον αγαπαμε τον ...... φανταστικο φιλο μας :)

με καποιες τροποποιησεις θα γινει meeting point του VWclub... :thumbsup::thumbsup:

καλα μη χασεις εσυ tongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

καλα μη χασεις εσυ tongue.giftongue.giftongue.gif

μερικες αποδειξεις.... :(:)

1.jpg

Edited by Afterdark
Link to comment
Share on other sites

θα ρθουν κι αλλες.....

DSC00565.jpg

Edited by Afterdark
Link to comment
Share on other sites

μερικες αποδειξεις.... :(:)

GolfVR6vsGolfS3.jpg

αλλη φωτο επρεπε να ειχες αλλα....... [π.χ. τιμοκαταλογο του καφε και της ψησταριας για τα σουβλακια] :lol::lol::thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Οταν πλυθεις θα σε δημοσιευσω και σενα...

Link to comment
Share on other sites

Οταν πλυθεις θα σε δημοσιευσω και σενα...

ασε εγω εχω δικες μου tongue.gif:(

Link to comment
Share on other sites

Εγω απο τότε που πήγα πρωτη φορά στο Μουστακέα εμεινα ευχαριστιμένη.Το ίδιο και ο Γιάννης μου(John The Best). Εκεί πάω ακόμα και όλα:το σερβις, το πλύσημο, και το αποτελεσμα βέβαια ειναι άψογα. Εγω μέσα για το meeting point στο μαγαζί του Afterdark. Και όποιος δεν θέλει machinegun.gif

Edited by Storm
Link to comment
Share on other sites

Εγω απο τότε που πήγα πρωτη φορά στο Μουστακέα εμεινα ευχαριστιμένη.Το ίδιο και ο Γιάννης μου(John The Best). Εκεί πάω ακόμα και όλα:το σερβις, το πλύσημο, και το αποτελεσμα βέβαια ειναι άψογα. Εγω μέσα για το meeting point στο μαγαζί του Afterdark. Και όποιος δεν θέλει machinegun.gif

εγω δεν ειμαι μεσα δεν τον γουσταρω :huh::huh::mellow:

tongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

να αλλος ενας....

Capamaru1.jpg

Capamaru.jpg

Edited by Afterdark
Link to comment
Share on other sites

βεβαια στις καρεκλες φαινεται ο Lupakos αλλα δικη του φωτο αυριο....

Link to comment
Share on other sites

βεβαια στις καρεκλες φαινεται ο Lupakos αλλα δικη του φωτο αυριο....

αντε για να μην κλαις και να μην εχεις να λες

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.