Jump to content
Vrachos

Συνάντηση μελών Λάρισας

Recommended Posts

Συνέχεια από ΕΔΩ

Δυστυχώς εδώ και μερικές μέρες δεν μπορώ να επικοινωνήσω με τον χρήστη GraveDigger

για να επιβεβαιώσω εάν ισχύει ακόμα η κοινή συνάντηση Λαμίας Λάρισας στο Βόλο.

(ήταν και δική του η όλη ιδέα)

Οπότε λέω να κανονίσουμε συνάντηση μεταξύ μας

και αν μιλήσω μέχρι την Παρασκευή με τον GraveDigger

πιστεύω ότι δεν είναι πρόβλημα για μας να πεταχτούμε Βόλο :lol:

Οπότε σας περιμένουμε την Κυριακή 9 Σεπτεμβρίου και ώρα 17:00 στο πάρκινγκ του Carrefour

¶μα βαρεθούμε, πάμε και βλέπουμε και καμιά ταινία tongue.gif

Ως τώρα έχουν πει ότι θα έρθουν:

Vrachos

Zil

BASILHS~GTI_V

getsagal

theos_larissa

¶ιντε να μαζευόμαστε :D

Link to comment
Share on other sites

Την Κυριακή ο καιρός σε Λαμία και Λάρισα θα είναι ψιλοβροχερός ενώ στον Βόλο θα έχει μικρή λιακάδα οπότε είναι η ιδανική ευκαιρία για καφεδάκι στην παραλία του Βόλου :lol:

Ωστόσο δεν βρίσκω τους συντοπίτες πολύ πρόθυμους μου για μια εξόρμηση, τουλάχιστον για την ώρα. :lol: Οπότε αμφιβάλω αν θα καταφέρουμε να κάνουμε κοινή συνάντηση την Κυριακή.

Edited by GraveDigger
Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol: τωρα που δεν μπορω να ερθω κανονιζονται τα καλα ρε παιδες??? εγω θα κατεβω για εκλογες λαρισα κ θα στειλω για καφεδακι σε οσους θελουν,εχουμε καιρο να τα πουμε!

να περασετε τελεια κ να οργανωσουμε κι αλλα τετοια events στο μελλον! πειτε μου εντυπωσεις, οκ?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, θα ήθελα κι εγώ πολύ να έρθω να σας γνωρίσω κ να τα πούμε... Ελπίζω να τα καταφέρω!!! Αλήθεια... αν έρθω, θα έχει κανένας τίποτα αυτοκόλλητα του club για να πάρω!; Ε, φανταστικοί συνclubήτες!; lick.gif:)

Παρακαλώ, η γνώμη του Theo Larissa δεν με ενδιαφέρει... Καλύτερα να μην πει κάτι! Χι χι! tongue.gif;)

Link to comment
Share on other sites

επειδη ειναι λιγο δυσκολο να βρουμε αυτοκολλητα του club εδω αυτο που θα μπορουσες να κανεις ειναι να παρεις το σημα του club απο κα;που εδω μεσα σαν αρχειο και να το πας σε καποιο μαγαζι που κανει αυτοκολλητα.ετσι μπορεις να κανεις οσα θελεις και σε οτι μεγεθος θελεις.εγω εχω ενα μικρο σχετικα μου το ειχε δωσει ο doctordim που εκανε ακριβος αυτο που σου ειπα.σκεφτομαι ομως να το μεγαλωσω οποτε αν ερθεις στην συναντηση κανονιζουμε κατι μαζι.

Link to comment
Share on other sites

¶λλα δύο άτομα στην λίστα :huh:

Vrachos

Zil

BASILHS~GTI_V

getsagal

theos_larissa

R-ZOO

aci

Επίσης μπορεί να έρθουν και τρεις guest stars tongue.gif

άτομα που τα ξέρει το 99% των κατόχων VW στη Λάρισα.

Περισσότερα δεν λέω, αλλά μάλλον καταλάβατε :D

Link to comment
Share on other sites

πως τα περασατε παιδες ?? για πειτε εντυπωσεις!! στ΄αληθεια στεναχωρηθηκα πολυ που δεν μπορεσα να ειμαι εκει (περασα τουλαχιστον ενα καταπληκτικο διημερακι στα γιαννενα! χεχε! ) !

θα προσπαθησω το επομενο σκ που θα ειμαι λαρισα να βρεθουμε για καφε! να δουμε επιτελους κ τι κανει αυτη η περιβοητη σκουπα με την εξατμιση! ετσι τεο?? :wub:

@ zil : στραβαδι ε θαναση?? παιζεις με τον πονο μου ατιμε..

τα λεμε guys!!

Link to comment
Share on other sites

Καλα εσυ ησουν στα Γιαννενα και δεν μπορουσες να βρεις το τηλ. μου

να με παρεις να βρεθουμε?

Ή γραψε τουλαχιστον οτι ερχεσαι στην τελικη θα σε εβρισκα εγω.

Για πειτε εντυπωσεις απο την συναντηση παιδια.

Link to comment
Share on other sites

Ωραια περασαμε,ειχαμε και τη βοηθεια του καιρου... :wub:

Λιτη βεβαια η παρεα μας καθως αρκετος κοσμος αποφασισε να παντρευτει σημερα ή να βαφτισει τα παιδια του :baby:

Λοιπον ειμασταν: 3 GTI V

1 GT V

1 POLO 6n

1 EOS

1 GOLF 1.4 και...αυτα αν δεν κανω λαθος, και περασανε μια βολτα 1 GTI IV anniversary(το οποιο πωλειται και θα το postαρω συντομα),και 1 ΤΤ αρκετα δυνατο !

Γνωριστηκαμε,ηπιαμε καφεδακι,καναμε τη βολτουλα μας και αναμενουμε ολοι πιστευω την επομενη συναντηση με περισσοτερη συμμετοχη !

p.s: Ο Vrachos θα επισυναψει photos του μικρου αυτου meeting(οποτε και αν τον κοιταζες φωτογραφιες εβγαζε).

Link to comment
Share on other sites

Ψιτ, φιλαράκι, ενοχλείς. Κάνε ποιο πέρα tongue.gif

Φοτός σύντομα.

EDIT

Επιδή το imageshack μαμιέται, ανέβασα τις φοτός στο Flickr

http://www.flickr.com/photos/vrachos/sets/...939590806/show/

Edited by Vrachos
Link to comment
Share on other sites

Γειά σε όλους!!!

Ό,τι κ να πω, η ουσία είναι ότι δεν μπόρεσα να έρθω... Την επόμενη θα τα πούμε! :huh:

Απ' την άλλη όμως καλύτερα, γιατί θα χαλούσα τις φωτό... Ήμουν σε bad mood κ το Golfάκι μου σε μαύρο χάλι! :D

Vrachos, οι φωτο τελειεs!!! :o

Zil... δεν ξέρω αν πήγες, αλλά θα το κανονίσουμε το θέμα για αυτοκόλλητα... Ελπίζω στην επόμενη συνάντηση! :angry:

Αλήθεια! Κάθε πότε γίνονται συναντήσεις!; Δεν μπορούμε να το κανονίζουμε, έστω τοπικά, όποτε θέλουμε!;

Theo, όπως κατάλαβες, δεν ασχολούμε μαζί σου... Είμαι straight! tongue.gif:( Ελπίζω να διευθέτησες όλες τις δουλειές σου στην Σαλόνικα... :lol:<_<

Link to comment
Share on other sites

Παίδες, μην ξεχνάτε πως η αρραβωνιαστικιά μου είναι Λαρισαία!!

Δείτε το πρόγραμμα της Θεσσαλονίκης για τις συναντήσεις, και βγάλτε ένα Κυριακάτικο στις ημέρες που δεν θα έχουμε εμείς εδώ πάνω! Ετσι εκείνες τις Κυριακές θα είμαι κι εγώ κάτω, και με αυτοκολλητάκια για όσους θέλετε!

Οταν δείτε το πρόγραμμά μας στην Β. Ελλάδα, κανονίστε αντίστοιχα το δικό σας και στείλτε μου ένα ΡΜ, ή και στον Gravedigger αν το θέλει βέβαια, για να το ποστάρουμε!

Πιστεύω πως με μια καλή οργάνωση και με τη συνεργασία 2 mods θα σας κάνουμε αστέρια στη Θεσσαλία!!!

Το τόπικ κατεβαίνει και θα κλειδώσει σήμερα το βράδυ!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.