Jump to content
Black Widow

Weekly Night Out @ Θεσσαλονίκη - Αρχείο

Recommended Posts

Μετά τις γιορτινές μέρες ήρθε η ώρα να ξαναειδωθούμε!!! Όπως κάθε δεύτερη Πέμπτη έτσι και αυτή τη Πέμπτη 13/01 στις 19:00 θα πιούμε το καφεδάκι μας στο γνωστό Café Les Amis στο πολυχώρο ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ - Carrefour. Ο χώρος στάθμευσης είναι γνωστός αλλά παρ' όλα αυτά μπορείτε να δείτε την εικόνα και θα μας βρείτε εύκολα :drool:

Όπως πάντα θα έχω και τα αυτοκόλλητα μαζί μου για όποιον θελήσει μερικά !! :cry:

Link to comment
Share on other sites

Μετά τις γιορτινές μέρες ήρθε η ώρα να ξαναειδωθούμε!!! Όπως κάθε δεύτερη Πέμπτη έτσι και αυτή τη Πέμπτη 13/01 στις 19:00 θα πιούμε το καφεδάκι μας στο γνωστό Café Les Amis στο πολυχώρο ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ - Carrefour. Ο χώρος στάθμευσης είναι γνωστός αλλά παρ' όλα αυτά μπορείτε να δείτε την εικόνα και θα μας βρείτε εύκολα ;)

Όπως πάντα θα έχω και τα αυτοκόλλητα μαζί μου για όποιον θελήσει μερικά !! :)

φιλε μ σ εχω στιλει 2 3 πμ για αυτοκολιτα μπορεις να μ απαντισεις?

Link to comment
Share on other sites

φιλε μ σ εχω στιλει 2 3 πμ για αυτοκολιτα μπορεις να μ απαντισεις?

εαν μιλας για ενα πμ τον Οκτώβριο-Νοέμβριο σου είχα απαντήσει αλλα δεν έλαβα απαντηση ... ότι θελήσεις στείλε μου ένα πμ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα Συμφορουμιτες!!!

αν μπορεσω θα παρευρεθω και γω στη συναντηση!!!

Φιλικα

Νικολας :hyper:

Θα σε περιμένουμε !! :hyper:

Link to comment
Share on other sites

Θα τα πούμε την πέμπτη τότε !!! Για vag-com δεν ξέρω, εγώ θα έχω το καλώδιο μαζί και αν έχει έρθει ο φορτιστής που περιμένω για το laptop και το φορτίσω θα το φέρω.

Link to comment
Share on other sites

Θα τα πούμε την πέμπτη τότε !!! Για vag-com δεν ξέρω, εγώ θα έχω το καλώδιο μαζί και αν έχει έρθει ο φορτιστής που περιμένω για το laptop και το φορτίσω θα το φέρω.

Αν θελεις θα φερω και γω το vaio μαζι μου εχει καλη αυτονομια!!!

εχω περασμενο την 812 αλλα κλειδωσε το καλωδιο αλλα ειναι εγκατεστημενο!!!

εγω ειμαι απο κατερινη παρεπιπτοντως!! :lol:

θα ερθει μαλλον και ενα φιλαρακι με γκολφακι που ερχεται συχνα στις συναντησεις σας!!!

ενα μαυρο λοοκ ρ32!!!

Link to comment
Share on other sites

Αν θελεις θα φερω και γω το vaio μαζι μου εχει καλη αυτονομια!!!

εχω περασμενο την 812 αλλα κλειδωσε το καλωδιο αλλα ειναι εγκατεστημενο!!!

εγω ειμαι απο κατερινη παρεπιπτοντως!! :lol:

θα ερθει μαλλον και ενα φιλαρακι με γκολφακι που ερχεται συχνα στις συναντησεις σας!!!

ενα μαυρο λοοκ ρ32!!!

mike21gt !!!!! :lol::thumbsu::hyper:

:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

πωωωωωω απο απερισκεψια μου δεν το ειδα και ηθελα να ερθω......... για να καταλαβω τελικα καθε ποτε θα εχουμε συναντηση? πεμπτη παρα πεμτη?(μια θα εχουμε και μια οχι?) σε πιο μερος?

Link to comment
Share on other sites

πωωωωωω απο απερισκεψια μου δεν το ειδα και ηθελα να ερθω......... για να καταλαβω τελικα καθε ποτε θα εχουμε συναντηση? πεμπτη παρα πεμτη?(μια θα εχουμε και μια οχι?) σε πιο μερος?

ακριβώς !! Πέμπτη παρά Πέμπτη !! γίνεται στο Carrefour-Μακεδονία στο parking P2 πάνω από το κυκλάκι :tongue:

Εφόσον η προηγούμενη συνάντηση έγινε στις 13/01 η επόμενη κανονικά θα έπρεπε να γίνει στις 27/01/2010. Αλλά επειδή πλησιάζουν τα έβδομα γενέθλια του club θα γίνει μια αλλαγή και η επόμενη συνάντηση θα είναι επίσημη και θα γιορταστούν τα 7 χρόνια VWClub !! Για περισσότερες πληροφορίες(ημερα,ωρα,τοπο) μείνετε συντονισμένοι !! :tongue:

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

παω να παρω γραβατα!

Όχι ρε κράτα τα λεφτά να πλύνεις το ποντίκι σου ! πιο επίσημος θα είσαι με καθαρό αμάξι ! χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

παιδες θα βγει το fast 5 (fast and furius 5) δε ξερω ποτε αλλα μαλλον προς ανοιξη.την ημερα εκεινη λεω να κανουνε ομαδικη προβολη σε Cinema κ μετα καφε η μπυρα.δλδ meeting με τα ολα του.σιγουρα θα προηγηθουν κ αλλες συναντησεις ως τοτε αλλα το λεω να το εχετε κατα νου .....

Link to comment
Share on other sites

Παιδες δεν παει κανεις στο Ρ3 και γενικα σε τετοια?

Ημουν εκει χθες αλλα ειδα κανα 2-3 γκολφ μονο τα οποια ειχαν 4-5 χιλιαρικα ηχο :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδες δεν παει κανεις στο Ρ3 και γενικα σε τετοια?

Ημουν εκει χθες αλλα ειδα κανα 2-3 γκολφ μονο τα οποια ειχαν 4-5 χιλιαρικα ηχο :)

χθες?χθες εγινε πεσιμο απο στρουμφ εσυ τι ωρα ησουν?οταν ειναι να παει καποιος ας ενημερωνει γιατι καθημερινες με τετοια κρυα κ με τοσο οτι νανε φαση δε πολυπαμε

ΥΓ ειδα τουλαχιστον 2 περιπολ με φαρο

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

Παιδες δεν παει κανεις στο Ρ3 και γενικα σε τετοια?

Ημουν εκει χθες αλλα ειδα κανα 2-3 γκολφ μονο τα οποια ειχαν 4-5 χιλιαρικα ηχο :help:

diMake κάθε δεύτερη πέμπτη συνήθως μαζευόμαστε αλλά όπως είπε πολύ σωστά ο mourh πλέον δεν πολυπάμε ... έπρεπε να ρίξεις ενα ποστ ή πμ ... :help:

χθες?χθες εγινε πεσιμο απο στρουμφ εσυ τι ωρα ησουν?οταν ειναι να παει καποιος ας ενημερωνει γιατι καθημερινες με τετοια κρυα κ με τοσο οτι νανε φαση δε πολυπαμε

ΥΓ ειδα τουλαχιστον 2 περιπολ με φαρο

+1000 !!

Link to comment
Share on other sites

Ηρθαν 8 περιπολικα και 4 Ζηταδες αλλα εμεις δεν φυγαμε :help:

Και σημερα θα παω αλλα δν ξερω που...Μαλλον σινδο.

Link to comment
Share on other sites

και σημερα περασα απο καρφουρ....αλλα δεν ειδα κανεναν δικο μας οποτε περιμενα λιγο κ την εκανα

Link to comment
Share on other sites

και σημερα περασα απο καρφουρ....αλλα δεν ειδα κανεναν δικο μας οποτε περιμενα λιγο κ την εκανα

23.45-50 πέρασα εγώ ... καλά ούτε συνεννοημένοι να ήμασταν ....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.