Jump to content
Black Widow

Weekly Night Out @ Θεσσαλονίκη - Αρχείο

Recommended Posts

Είναι κ@λοκαιρινός, παρά καλοκαιρινός! Φοβάμαι να μην πιάσει καμιά βροχή, συν ότι κρατάω κρύα την τουρμπίνα μου.......... :D

Comprende? :o

Link to comment
Share on other sites

Guest Speedster
Είναι κ@λοκαιρινός, παρά καλοκαιρινός! Φοβάμαι να μην πιάσει καμιά βροχή, συν ότι κρατάω κρύα την τουρμπίνα μου.......... :D

Comprende? :o

Για να είμαι ειλικρινής…, όχι Carlito!

Μήπως έφαγες καμία chinnchilla στο bowling και αποφάσισες να μείνεις σπίτι?

Edited by Speedster
Link to comment
Share on other sites

1. Εχω δουλειά στο σπίτι

2. Εχω δουλειά με ένα S3 πιο μετά!

Τώρα καλύτερα;! :(

Link to comment
Share on other sites

Guest Speedster
1. Εχω δουλειά στο σπίτι

2. Εχω δουλειά με ένα S3 πιο μετά!

Τώρα καλύτερα;! :(

You loco ese? Τι δουλειά έχεις με το S3? Δεν σου έχουν πει να μην παίζεις με τα σίδερα? Now I know you’re headed for a chinnchilla!

Link to comment
Share on other sites

εγω σε λιγο ξεκιναω amigos...S3 και πορδες δεν εχει... :(^_^

Μας την επεσαν καμια 20αρια μπατσοι σημερα το βραδυ στο ΙΚΕΑ...

επεσε πολυ ζωγραφισμα...εναν εναν στο παρκινγκ μεσα τους σταματουσαν...εμενα δε με σταματησαν...το ομολογω!

(αφου εβγαλα μες τη βροχη κι εβαλα την πινακιδα εμπρος) tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Edited by golfakias1983
Link to comment
Share on other sites

εγω σε λιγο ξεκιναω amigos...S3 και πορδες δεν εχει... ;) ;)

Μας την επεσαν καμια 20αρια μπατσοι σημερα το βραδυ στο ΙΚΕΑ...

επεσε πολυ ζωγραφισμα...εναν εναν στο παρκινγκ μεσα τους σταματουσαν...εμενα δε με σταματησαν...το ομολογω!

(αφου εβγαλα μες τη βροχη κι εβαλα την πινακιδα εμπρος) tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

αφου ψαχναμε να βρουμε κατσαβιδια για να βιδωσεις την πινακιδα σου

και εμενα εναν τυπικο ελεγχο μου κανανε και με αφησανε να φυγω :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest Speedster
Καλημέρα σας! Ευτυχώς και δεν ήρθα!

Γιατί ρε συ? Είπε κανείς ότι μαζεύανε τα rican mobiles για εξακρίβωση στοιχείων?

Link to comment
Share on other sites

Οχι, αλλά δεν ήρθαν στο άνοιγμά μου στην άλλη πλευρά!!

Εκτός αυτού ήταν αναμενόμενο πως αργά ή γρήγορα θα γινόταν κι αυτό! Αν έμπλεξες με τον Αστυνόμο που μοιάζει με τον Μαρκουλάκη, είμαστε ΟΚ!

Edited by VeeDub Latou
Link to comment
Share on other sites

την Πεμπτη που μας ερχεται παμε για ποτακι Κρηνη αυτην τη φορα...συναντιομαστε κανονικα στο εμπορικο κεντρο "ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ" και απο κει φευγουμε κομβοϊ...ωρα συναντησης 21.30 στο πισω παρκινγκ...

συμμετεχοντες :

golfakias1983

Speedster

nionios

Gonzor18

Kaltsas

Trelos Zaxaroplasths

jimaras1986

blackpanther + 1 tongue.gif

Veegay Latou

Edited by golfakias1983
Link to comment
Share on other sites

την Πεμπτη που μας ερχεται παμε για ποτακι Κρηνη αυτην τη φορα...συναντιομαστε κανονικα στο εμπορικο κεντρο "ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ" και απο κει φευγουμε κομβοϊ...ωρα συναντησης 21.30 στο πισω παρκινγκ...

συμμετεχοντες :

golfakias1983

Speedster

nionios

Gonzor18

Panos777

Veegay Latou

αν δεν μαζευω θα ερθω!!

thanx Γιαννη για την ενημερωση!! -_-:D

Link to comment
Share on other sites

πακαλουνται οσοι εχουν φωτογραφικες μηχανες να τις φερουν μαζι τους...επισης αν υπαρχουν φωτο απο προηγουμενο meeting ας τις φερουν μαζι τους σε ενα cd να τις κανω upload!!!

ευχαριστω!!

Link to comment
Share on other sites

την Πεμπτη που μας ερχεται παμε για ποτακι Κρηνη αυτην τη φορα...συναντιομαστε κανονικα στο εμπορικο κεντρο "ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ" και απο κει φευγουμε κομβοϊ...ωρα συναντησης 21.30 στο πισω παρκινγκ...

συμμετεχοντες :

golfakias1983

Speedster

nionios

Gonzor18

Panos777

jimaras1986

blackpanther + 1 tongue.gif

Veegay Latou

θα σε σκισω ρε γιαννη. αυτα τα λενε πιο νωρις. κανονικα δουλευω αλλα θα προσπαθησω να την κανω και να παρω κανενα ρεπο ακομα. ευχαριστω για το μηνυμα και ελπιζω να τα πουμε απο κοντα. το σιγουρο ειναι οτι αν ερθω δεν θα συνεχισω για μετα ( και το λεω απο τωρα για να μη βγαλουν κακιες μερικοι μερικοι ) γιατι εχω και

ενα θεμα στο ωραιοκαστρο που πρεπει να αρχισω να κλεινω σιγα σιγα γιατι εχω κουραστει.

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ Kaltsas, ΝΖΙ κάτι είναι η πινακίδα σου και παρκάρεις συνήθως στην ανηφόρα που βγάζει στο εμπορικό κέντρο; Αν ναι, την άλλη φορά είχα παρκάρει από πίσω σου!

Link to comment
Share on other sites

θα σε σκισω ρε γιαννη. αυτα τα λενε πιο νωρις. κανονικα δουλευω αλλα θα προσπαθησω να την κανω και να παρω κανενα ρεπο ακομα. ευχαριστω για το μηνυμα και ελπιζω να τα πουμε απο κοντα. το σιγουρο ειναι οτι αν ερθω δεν θα συνεχισω για μετα ( και το λεω απο τωρα για να μη βγαλουν κακιες μερικοι μερικοι ) γιατι εχω και

ενα θεμα στο ωραιοκαστρο που πρεπει να αρχισω να κλεινω σιγα σιγα γιατι εχω κουραστει.

ρε Μητσο Κυριακη το ανοιξα το θεμα...ποτε δηλαδη να το ανοιγα?!!!...οκ την επομενη φορα πιο νωρις...

Αρη εσυ θα ερθεις?κανεις λες και το δεν εχεις δει το θεμα... :D;)

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ Kaltsas, ΝΖΙ κάτι είναι η πινακίδα σου και παρκάρεις συνήθως στην ανηφόρα που βγάζει στο εμπορικό κέντρο; Αν ναι, την άλλη φορά είχα παρκάρει από πίσω σου!

η πινακιδα μου ειναι ΝΕΙ και συνηθως παρκαρω κοντα στο εκκλησακι στο Π4. εχω αυτοκολλητο ρε συ πισω.

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ Kaltsas, ΝΖΙ κάτι είναι η πινακίδα σου και παρκάρεις συνήθως στην ανηφόρα που βγάζει στο εμπορικό κέντρο; Αν ναι, την άλλη φορά είχα παρκάρει από πίσω σου!

η πινακιδα μου ειναι ΝΕΙ και συνηθως παρκαρω κοντα στο εκκλησακι στο Π4. εχω αυτοκολλητο ρε συ πισω.

Link to comment
Share on other sites

Για Ωραιόκαστρο λέμε!

υπαρχει το καταλληλο Link για να γραφεις ποιον ή ποια πετυχες στο δρομο... ;)

εδω γινονται οι ανεπισημες προτασεις για συναντησεις Θεσσαλονικης :thumbsup:<_<

τα off topic θα καθαριστουν εντος της εβδομαδας... <_<B)

Edited by golfakias1983
Link to comment
Share on other sites

Guest Speedster
υπαρχει το καταλληλο Link για να γραφεις ποιον ή ποια πετυχες στο δρομο... ;)

εδω γινονται οι ανεπισημες προτασεις για συναντησεις Θεσσαλονικης :thumbsup:<_<

τα off topic θα καθαριστουν εντος της εβδομαδας... <_<B)

LOL!!!

Link to comment
Share on other sites

ρε Μητσο Κυριακη το ανοιξα το θεμα...ποτε δηλαδη να το ανοιγα?!!!...οκ την επομενη φορα πιο νωρις...

Αρη εσυ θα ερθεις?κανεις λες και το δεν εχεις δει το θεμα... :thumbsup:<_<

Αφού ξέρεις πως ποτέ δε μιλάω για τις ενέργειές μου!

υπαρχει το καταλληλο Link για να γραφεις ποιον ή ποια πετυχες στο δρομο... ;)

εδω γινονται οι ανεπισημες προτασεις για συναντησεις Θεσσαλονικης <_<;)

τα off topic θα καθαριστουν εντος της εβδομαδας... B)B)

Πάρε νά 'χεις βλάκα!!!!!! tongue.gif

assateague-seagull.jpg ΣΟΥΠΑ.........

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.