Jump to content
Black Widow

Weekly Night Out @ Θεσσαλονίκη - Αρχείο

Recommended Posts

θα μαζευτουμε σιγουρα αλλα απο οτι το κοβω παλι στο γνωστο μερος στα καρφουρ μακεδονιας.

θα ειναι θεμα τσικνοπεμπτη να βρουμε μαγαζι με παρκινκ...

την γνωστη ωρα?? 7? μουρη η τιτικα λεει

1 να ντυθουμε =@ !!!

2 φερτε τισ κοπελες σας !!!!!!!!!!!!!!!

Γεια σας παιδια, εχω καιρο να ερθω σε meeting και τελικα αν γινει ειμαι και εγω μεσα. :clapping:

:hi:

Edited by titikos
Link to comment
Share on other sites

Η ώρα συνάντησης είναι 19:30 στο Carrefour Μακεδονία στο P2 ...

όσοι θέλετε ντυθείτε και φέρετε τις κοπέλες σας για να κάνουν όλες μαζί παρέα :frantics:

Link to comment
Share on other sites

την γνωστη ωρα?? 7? μουρη η τιτικα λεει

1 να ντυθουμε :frantics: !!!

2 φερτε τισ κοπελες σας !!!!!!!!!!!!!!!

<_<

ok θα φορεσω ενα καπελο κοκκινο που εχω <_<

οσο για το part 2 η ασυμφωνια χαρακτηρων φταιει

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι και εγω μεσα και μπωρει να ερθουν αλλα 2 παιδια που δν ειναι μελος στο κλαμπ αλλα εχουν vag car octavia rs.

Α και κατι ακομα θα εχουμε καλωδιο? Θελω να δω αν με ξανα εβγαλε εκεινα τα σφαλματα που με ειχε σβηση ο κοσμας

Edited by pants_
Link to comment
Share on other sites

Α και κατι ακομα θα εχουμε καλωδιο? Θελω να δω αν με ξανα εβγαλε εκεινα τα σφαλματα που με ειχε σβηση ο κοσμας

Εγώ δυστυχώς δουλεύω και δεν θα έρθω οπότε αν κάποιος άλλος έχει καλώδιο και laptop ας το πάρει.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δυστυχώς δουλεύω και δεν θα έρθω οπότε αν κάποιος άλλος έχει καλώδιο και laptop ας το πάρει.

Κριμα ρε συ...

Δεν πειραζει η δουλεια ειναι δουλεια και δεν την αφηνεις ευκολα ειδικα στης μερες μας.

Edited by pants_
Link to comment
Share on other sites

μπραβο παιδια...περασαμε τελεια στην πρωτη μου συναντηση του club....εγω και ο σερραιος.....τουλαχιστον δε μπορουσε να πει καποιος οτι δε θα γινει...?!?!!

Edited by Axouri46
Link to comment
Share on other sites

μπραβο παιδια...περασαμε τελεια στην πρωτη μου συναντηση του club....εγω και ο σερραιος.....τουλαχιστον δε μπορουσε να πει καποιος οτι δε θα γινει...?!?!!

<_<:startle:

ελπίζω να κάνεις πλάκα .... μαζευτήκαμε κανονικότατα και με τον νόμο , ήπιαμε το καφεδάκι μας και κατα τις 22:30 φύγαμε ... μπορούν να το επιβεβαιώσουν όλοι ... σε ποιο παρκινγκ πήγατε ?

Link to comment
Share on other sites

καθολου πλακα....στο π2....σε αυτο που ελεγαν ολεσ οι πινακιδες οτι ειναι το π2....πισω απο τον τερζη....ασε που γυρισαμε και ολα τα παρκινκ εκτοσ απο μπροστα και το vw που ειδαμε ηταν ενα 6αρι....μονο του...στο π3.....9 η ωρα φυγαμε...λεγαμε μπας και αργησουν,μπας και αργησουν....

Edited by Axouri46
Link to comment
Share on other sites

καθολου πλακα....στο π2....σε αυτο που ελεγαν ολεσ οι πινακιδες οτι ειναι το π2....πισω απο τον τερζη....ασε που γυρισαμε και ολα τα παρκινκ εκτοσ απο μπροστα και το vw που ειδαμε ηταν ενα 6αρι....μονο του...στο π3.....9 η ωρα φυγαμε...λεγαμε μπας και αργησουν,μπας και αργησουν....

Κρίμα τότε γιατί κάτι λάθος έγινε ... Π2 είναι ένα ... και δεν είναι δίπλα από τον Τερζή ... το Π2 είναι πάνω ακριβώς από το κεντρικό κυκλάκι ...

33242342342.jpg

η φωτό είχε τοποθετηθεί στις 23 February 2011 - 13:07:01 κι εδώ : http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=17511&view=findpost&p=437366

edit: απο τις παρακάτω φωτό μπορείτε να δείτε που ακριβώς είμαστε .. http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=17511&view=findpost&p=434463

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

συγχωρεστε με αν κανω λαθος αλλα το εξωτερικο παρκινκ διπλα στον ΤΕΡΖΗ ειναι το P3 - P4 και εκει γινοντουσαν οι συναντησεις πριν πολλαααα χρονια.

ακομα κ αν καποιος μπερδευτηκε μπορουσε να ερθει στο καφε λες αμις οπως το βλεπετε κ στον χαρτη το λεει με κοκκινα γραμματα κ εχει κ ενα κοκκινο βελος

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

συγχωρεστε με αν κανω λαθος αλλα το εξωτερικο παρκινκ διπλα στον ΤΕΡΖΗ ειναι το P3 και εκει γινοντουσαν οι συναντησεις πριν πολλαααα χρονια.

ακομα κ αν καποιος μπερδευτηκε μπορουσε να ερθει στο καφε λες αμις οπως το βλεπετε κ στον χαρτη το λεει με κοκκινα γραμματα κ εχει κ ενα κοκκινο βελος

sorry,αλλα δεν εχω ξανα ερθει....δεν ξερω τι κανετε οταν μαζευεσται....αυτο στο χαρτη μπορει να ηταν καποιο σημαδι προσανατολισμου....

Link to comment
Share on other sites

συγχωρεστε με αν κανω λαθος αλλα το εξωτερικο παρκινκ διπλα στον ΤΕΡΖΗ ειναι το P3 και εκει γινοντουσαν οι συναντησεις πριν πολλαααα χρονια.

ακομα κ αν καποιος μπερδευτηκε μπορουσε να ερθει στο καφε λες αμις οπως το βλεπετε κ στον χαρτη το λεει με κοκκινα γραμματα κ εχει κ ενα κοκκινο βελος

π3 είναι το ακριβώς από πίσω πάρκινγκ που ήμασταν σήμερα δλδ το μισό παρκινγκ που φαίνεται κάτω δεξιά στη φωτό :thumbsup:

εντάξει τα κανονίσαμε με τον Axouri :heart:

Axouri κι ότι ρώτησα σήμερα τον mourh και τον titikos εαν φάνηκες καθόλου ...

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

δε μπορειτε να φανταστητε ποσο ξενερωσα με τη μ@λ@κι@ που εγινε....και ηρθα κατευθειαν απο τριλοφο που τρωγαμε και πιναμεμε μια χαρα...και απο την αλλη χαρηκα που ηταν δικο μου το λαθος.....

Link to comment
Share on other sites

μην τρελενεσαι ολοι κανουμε λαθη την αλλη φορα δε θα χαθεις.

εχεις το τηλ απο τον speedy η το δικο μου?

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

μην τρελενεσαι ολοι κανουμε λαθη την αλλη φορα δε θα χαθεις.

εχεις το τηλ απο τον speedy η το δικο μου?

οκ....ολα κανονιστηκαν....μιλησα με speedy οποτε θα ερθω με συνοδια....κανονισαμε σε περιπτωση που ξανα χαθω ραντεβου εκει που ημουν εγω σημερα και περιμενα.... :thumbsup::heart:

ευχαριστω πολυ παιδια.....αντε και την παρα αλλη βδομαδα απο κοντα....

Link to comment
Share on other sites

παιδια νομιζω οτι κανετε λαθος το π2 ειναι πισω απο τον τερζη.εχει και μια μεγαλη ταμπελα, εκει που λετε ειναι το π1. τζαμπα περιμεναμε νε τον νικο.δεν πειραζει την αλλη φορα.

Link to comment
Share on other sites

Π4 μηπως θελεις να πεις?Δε τα παω καλα με τα νουμερα γιαυτο εχουμε κ τον speedy που εχει καταπιει GPS και εχει και τους χαρτες του

:bow:

ΥΓ αν θυμαμαι καλα P3 ειναι πισω απο τερζη κ P4 διπλα.

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

καθως περνας μπροστα απο τον τερζη πινακιδα που σε στελνει στο π2,ακριβως εκει πυ ειμασταν εμεις χθες....ακριβως απο την απεναντι μερια οι πινακιδες παλι λενε οτι ειναι το π3....απο εκει και περα δεν εχω ιδεα....πρωτη φορα πηγα εγω εκει(στο Carrefour)....

Link to comment
Share on other sites

δε μπορειτε να φανταστητε ποσο ξενερωσα με τη μ@λ@κι@ που εγινε....και ηρθα κατευθειαν απο τριλοφο που τρωγαμε και πιναμεμε μια χαρα...και απο την αλλη χαρηκα που ηταν δικο μου το λαθος.....

αν μενεις τριλοφο την επομενη φορα μπορουμε να βρεθουμε και να παμε παρεα καθως εγω ερχομαι απο περαια... <_<

Link to comment
Share on other sites

οχι φιλε μου....κων/πολιτικα μενω....τουμπα δηλαδη πες....!!!!σε σπιτι φιλου ημουν στον τριλοφο....ευχαριστω παρα πολυ παντως....

Edited by Axouri46
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.