Jump to content
Black Widow

Weekly Night Out @ Θεσσαλονίκη - Αρχείο

Recommended Posts

Μέχρι στιγμής όλα καλά φίλε... Από Θεσσαλονίκη κανόνισέ το. Πάντως πριν τις 10 να είσαστε πάνω.

ΑΝ δεν υπάρξει αναβολή λόγω καιρού, θα τρέξει η διοργάνωση από τις 7:15 μέχρι τις 17:00, και εγώ θα είμαι εκεί από το Σάββατο!

Link to comment
Share on other sites

Guest nionios
Αρουλη τι κανεις?????Κυριακη ετοιμα ολα?....τι ωρα θα φυγουμε απο Θεσσαλονικη?

ρε ψαρακα απο το ΚΨΜ γραφεις?

α με το δικο σου μαζι θα παμε δεν εχω λαστιχα

Link to comment
Share on other sites

ειδατε ο ελληνικος στρατος μεχρι και internet στο κψμ εχει. τελικα ειμαστε αιωνες μπροστα.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, για όσους ΔΕΝ το διάβασαν στο τόπικ του Track Day, την Κυριακή έρχεστε όσοι θέλετε στην πίστα!

Αρκεί να είστε εκεί μέχρι τις 10, γιατί τα πρώτα αμάξια μας ξεκινάνε στις 10:15...

Θα ανέβετε με ιδία ευθύνη, καθώς εγώ θα είμαι στην πίστα από το Σάββατο.. Για πληροφορίες και επικοινωνία, ΡΜ, ή στο 6978956273!

Link to comment
Share on other sites

λοιποοον να μαι και παλι στο σπιτακι μου!!!!

Κυριακη 8.45 λεω να συναντηθουμε μετα την αερογεφυρα της Σταυρουπολης δεξια εχει ενα βενζιναδικο Shell λιγο πριν μπορουμε να σταματησουμε ανετα...Γιαννη παρε αυτοκινητο γιατι εγω μετα θα μεινω Σερρες. Δε θα γυρισω Θεσσαλονικη!!!

Link to comment
Share on other sites

Ελα ρε μην είσαι τοσο απαισιόδοξος...θα φτιάξουν τα πράγματα θα το δείς, ξεκινήσαμε δυναμικά αν θυμάσαι αλλα κάτι δεν πάει καλα, και αυτό θα το διορθώσουμε...

Link to comment
Share on other sites

Guest nionios
Ελα ρε μην είσαι τοσο απαισιόδοξος...θα φτιάξουν τα πράγματα θα το δείς, ξεκινήσαμε δυναμικά αν θυμάσαι αλλα κάτι δεν πάει καλα, και αυτό θα το διορθώσουμε...

χρηστο πηγαινε στα meetings καλυτερα και δες

Link to comment
Share on other sites

οποιος δεν μας γουσταρει να μην ερχεται. αυτοι που γουσταρουμε και θα πηγαινουμε στις συναντισεις και θα βρισκομαστε οποτε μας καπνισει. για τους αλλους δεν θα μπορεσουμε. ειπαμε με τον Ι5 και το αγγουρι του να παμε για κανενα ποτακι το βραδυ. θα πεσει τηλεφωνο

Link to comment
Share on other sites

μη λες πολλα ταπεινε κρεπουλη μη σε βγαλω στη φορα κι εσενα και τον αλλο τον υπετροφικο γοριλακο!!!τριχωτοι και ασχημοι κι οι δυο σας!!!!χαχαχαχαχα :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

post-2772-1196247987_thumb.jpg

post-2772-1196248019_thumb.jpg

Edited by golfakias1983
Link to comment
Share on other sites

Guest nionios
μη λες πολλα ταπεινε κρεπουλη μη σε βγαλω στη φορα κι εσενα και τον αλλο τον υπετροφικο γοριλακο!!!τριχωτοι και ασχημοι κι οι δυο σας!!!!χαχαχαχαχα :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

παρα πολυ ωραιες ε μητσο?μοντελα ειμαστε :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

παρα πολυ ωραιες ε μητσο?μοντελα ειμαστε :D

μας ζηλευει το ρεμαλι γιατι οι γυναικες προτιμουν εμας και οχι αυτον και επειδη εχουμε ωραιοτερα και γρηγοροτερα αυτοκινητα απο αυτον

Link to comment
Share on other sites

Guest nionios

ετσι και αλλιως αυτος δεν εχει τυχη με κοπελες και ετσι μας κακοχαρακτηριζει

ειναι και καγκουρας

Edited by nionios
Link to comment
Share on other sites

βρε καμμενοι πολλαπλασιαστες...μπουκωμενοι καταλυτες...βραχυκυκλωμενα δυναμο...τελειωμενες μπαταριες...φθαρμενα λαστιχα...σκισμενες τσιμουχες...χαλασμενες αντλιες βενζινης...τι μιλατε?...

αληθεια Νιονιο σημερα ποιος ηταν εξω με κοπελα και ποιος σπιτακι του για να ποσταρει?!!!χαχαχαχαχαχα :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

επομενο night cruisin ερχεται συντομα...ετοιμαστε αυτοκινητα και λαστιχα... B) B)

Link to comment
Share on other sites

Guest nionios
βρε καμμενοι πολλαπλασιαστες...μπουκωμενοι καταλυτες...βραχυκυκλωμενα δυναμο...τελειωμενες μπαταριες...φθαρμενα λαστιχα...σκισμενες τσιμουχες...χαλασμενες αντλιες βενζινης...τι μιλατε?...

αληθεια Νιονιο σημερα ποιος ηταν εξω με κοπελα και ποιος σπιτακι του για να ποσταρει?!!!χαχαχαχαχαχα ;) ;) ;):cry: :cry:

επομενο night cruisin ερχεται συντομα...ετοιμαστε αυτοκινητα και λαστιχα... B) B)

η διαφορα ομως ειναι οτι η κοπελα αυτη ειναι αρραβωνιαστικα καποιου αλλου μελους απο εδω αρα δεν μετραει ετσι οπως το λες

Link to comment
Share on other sites

Guest nionios
οκ...και σημερα ημουν Καβαλα...καβαλα...αναφορα θα σας δωσω υπετροφικοι μπουλιδες κι οι δυο σας...????

ο μονος μπουλης που ειναι νταξει ειναι ο Χρησταρας!!! :mellow:^_^

μπορει να ειμαστε "μπουληδες" αλλα φαινομαστε μεσα στα αυτοκινητα μας και δεν λενε:αυτο το πρασινο αυτοκινητο εχει οδηγο μεσα?

Link to comment
Share on other sites

Guest nionios
ok...θα βγαλω τα φιμε!!!! ^_^ ^_^ :rolleyes:

ειτε τα βγαλεις ειτε οχι το ιδιο και το αυτο ειναι :mellow:

Edited by nionios
Link to comment
Share on other sites

Guest nionios

ρε σεις κοπροσκυλα παμε για κανα paintball?

θα περασουμε ωραια και πιστευω οτι πολλοι θα εκτονωθουμε

προταση κανω

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.