Jump to content
zoran

Πεμπτοgolfakides ενωθείτε!

Recommended Posts

αν και βγηκαμε εκτος τοπικ αν δε κανω λαθος ειχες πει οτι τη πρωτη η δευτερη μερα που βαλες τις "ποδιες" το σπασες κιολας..αν θυμαμαι λαθος διορθωσε με.οχι οτι το εκανες απο οδηγικο λαθος αλλα λογω χαμηλωματος υπερβολικου.

συμφωνοι οτι αν ξερεις που πηγαινεις δεν εχεις προβλημα αλλα μιας και εισαι απο αλλη πολη ξερεις ολα τα στενακια τα οποια ξεκινανε νορμαλ ας πουμε και καταληγουν με κλιση 10% κ 15%

χωρις να χω γυρισει ιδιαιτερα την αθηνα,θυμαμαι κατι τετοια αποτομα στο μικρολιμανο..και φανταζομαι εχει παντου..στις στροφες οντως μπαινει οπως λες αλλα στις στροφες με τυφλη λακουβιτσα η υψωμα τι γινεται?γιατι κακα τα ψεμματα σαν ελλαδα φημιζομαστε για τη κακιστη ποιοτητα των δρομων.

φυσικα λογος δε μου πεφτει απο τη στιγμη που αρεσει σε σενα αλιμονο,πιστευω απλα οτι αν εγω ειχα κατι τετοιο αν οχι καθε βδομαδα καθε μηνα θα κλαιγα καπου το spoiler..ουτε καν πεζοδρομιο θα καβαλουσα.κερδιζεις σαφως σε ομορφια αλλα σου βαζει και καποιους περιορισμους πιστευω.

σορρυ για το μεγαλο ποστ,τελειως φιλικα  :thumbsup:  :)

φιλε ounkas το σπασιμο στο δεξι μαρσπιε και πισω εγιναν απο πτωσει σε σκαλοπατι με βαθους 20 εκατοστων με 20 χλμ/ωρα. και με cherokee να επεφτα θα το εσπαγα. αν ολοι σκεφτονταν τις λακουβες και τις ανηφορες τοτε δε θα υπηρχε ουτε ενα φτιαγμενο αμαξι στην Ελλαδα. ειναι να το εχεις μεσα σου και γενικοτερα να εχεις φραγκα για να φτιαχνεις συνεχως τα σπασμενα πλαστικα και τις ραγισμενες ζαντες και αναρτησεις. παντως δεν ειναι και τοσο τραγικα τα πραγματα.

ουτε απο ηχο λεει τιποτα. lick.gif  lick.gif  lick.gif μα σε ολα πια μιυφα ειναι αυτο το αμαξι εκτος απο το look?

εχεις δικιο. ποτε θα στο φερω να μου το φτιαξεις?

λάστοιχα τέτια υπάρχουν,εμένα δεν με νοιάζει αν συμφέρει,με νοιάζει το τι γουστάρω εγώ...

άσε ρε Παναγιώτη...πήγαινε βάλε κανένα sub και άσε με εμένα με τις ζάντες μου...

τέρας?!εξωτερικά ναι ...αλλα μώλις πατάει γκάζι άστα να πάνε...ένα μπρικάκι είναι κι αυτό σαν το δικό μου!  :)

Πάνο,δεν χρειάζεται να σου πω οτι έχεις πρόβλημα με το καμπερ σου απο το χαμήλωμα,το ξέρεις.Όσο για τα spoiler που λέει ο Ounkas δεν έχει άδικο...και κάτι άλλο ...έχεις οδηγήσει modena?!

για το πρωτο που ειπες μαζι σου.

οσο αν αφορα το SUB, μπορεις να μου δωσεις το Fatboy σου μηπως και παιξει το αμαξι μου γιατι τωρα τελευταια μονο υπερηχους παιζει. ποσα DB ειπαμε χτυπας???

οσο για τα γκαζια μου και παλι εχεις δικιο αφου ειναι μαμα και ειναι και υπερβαρο οπως η θεια του... :cry:

τριτον, ναι εχω οδηγησει modena. ενα παπακι της Honda den einai? tongue.gif αλλα για πες μου εσυ κατι, χωρας μεσα σε μια modena με τα φουσκωμενα μυαλα που κουβαλας? ναι, και εγω σ'αγαπω. οσο αν αφορα το καμπερ δεν ειναι προβλημα αλλα επακολουθο του χαμηλωματος και δεν προκαλει και καμια ζημια(εκτος του φαγωματος των λαστιχων). αντε γεια..

δεν έχεις άδικο, όντως παρέβλεψα την εκδοχή των μπασιμάτων! αλλά ρε φίλε με τέτοιο αμάξι εγώ περισσότερο σκλάβος του θα ένιωθα αφού θα με περιόριζε στο που θα πήγαινα κλπ.

πάντως είναι κουκλί μπράβο!

να εισαι σιγουρος οτι ελαχιστα με περιοριζει το αμαξι μου. δεν παει να βρισκει κατω, λιγο με νοιαζει, τα πλαστικα αντεχουν να σηκωσουν ολο τα αμαξι (αλλα δεν αντεχουν πτωση απο σκαλοπατι thumbsdown.giftongue.gif ). σε καμια περιπτωση δεν πρεπει να νοιωθεις σκλαβος του αμαξιου σου. αλλα και παλι θα πω αυτο που πιστευω απολυτα. ολα αυτα εξαρτωνται απο το κατα ποσο το εχεις στο αιμα σου. αν σκεφτεσαι λακουβες και ιστοριες ασε το καλυτερα.

συμβουλη ON TOPIC: βαλε μαμα ζαντες Sportline και χαμηλωσε το με απλα ελατηρια κανενα ποντακι και θα εισαι μια χαρα. δε θες τιποτα παραπανω.

Link to comment
Share on other sites

@panos golf5: μολις γυρισουμε απο πασχα θα ακουσεις το δικο μου που θα το εχω τελειωσει και αν σου αρεσει το φτιαχνουμε με ιδια μηχανηματα. αλλα και πανελ φτιαχνουμε με οτι σχεδιο θελεις, αρκει να μου δωσεις χρονο.

Edited by decibel
Link to comment
Share on other sites

Guest white-LSD-golf
Ενα εχω να πω panosfolf5... ΟΛΟΙ ΤΟ ΖΗΛΕΥΟΥΝ  ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΣΟΥ Κ ΑΣ ΤΟ ΣΧΟΛΙΑΖΟΥΝ :)

¶σε να τον πειράξουμε ρε συ...

sorry για τα off topic...τέλος απο μένα...

Link to comment
Share on other sites

Ή βάζεις ή δεν βάζεις ζάντα...αν κάνεις κάτι κάντο σωστό...

γι αυτό κι εγώ κάνω μετατροπή,να έχω κανα μουλάρι παραπάνω να βάλω 20αρα ζαντούλα!  :)  ;)  :thumbsup:

σιγά μην βάλεις λαστιχο κ απο ΤΡΑΚΤΕΡ.ελεος :Dpopeye.gif

τώρα ON-Topic.η μαμα ζαντα δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο κ οσο για το χαμηλωμα δεν ειναι μεγαλη διαφορα με αυτο που έχεις.Τσάμπα λεφτά.θα σου προτεινα, άλλες ζαντες που ειναι χιλιες φορες καλυτερες απο αυτες του S. τιποτα ΟΖ, κ.α.

225 λαστιχο 17αρα ζαντουλα κ είσαι κ πολυ πιο μουρη απο μένα. :thumbsup:^_^B)

Edited by theos_larissa
Link to comment
Share on other sites

Αν είναι να τα αλλάξεις 17αρεσ για μενα μεχρι εκει παραπανω δεν το βρισκω λογικό δεν εχουμε δα και κανενα κτηνοσ να βαλουμε 19ρεσ η 20αρεσ (doria)!!!!! :D

αν και εχω 17αρεσ μπορω να πω οτι κοβει αισθητα!!!!

προσεξε ομωσ το offset που θα σου πλασαρουν για 17αρεσ ειναι 42-48 (et) :thumbsup::thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

χωρις να χω γυρισει ιδιαιτερα την αθηνα,θυμαμαι κατι τετοια αποτομα στο μικρολιμανο..και φανταζομαι εχει παντου..στις στροφες οντως μπαινει οπως λες αλλα στις στροφες με τυφλη λακουβιτσα η υψωμα τι γινεται?γιατι κακα τα ψεμματα σαν ελλαδα φημιζομαστε για τη κακιστη ποιοτητα των δρομων.

φυσικα λογος δε μου πεφτει απο τη στιγμη που αρεσει σε σενα αλιμονο,πιστευω απλα οτι αν εγω ειχα κατι τετοιο αν οχι καθε βδομαδα καθε μηνα θα κλαιγα καπου το spoiler..ουτε καν πεζοδρομιο θα καβαλουσα.κερδιζεις σαφως σε ομορφια αλλα σου βαζει και καποιους περιορισμους πιστευω.

ΗΡΕΜΙΣΤΕ :baby: θα του βαλω προσθηκες πισω και θα ανεβασουμε και 1 ποντο μπρος. :thumbsup:-_-

20αρες δηλαδη μιλαμε για 2500 Ε για ζαντες και 2000 Ε για λαστιχα.?? :D

Προτεινω να βαλεις τις Wtcc απο seat cordοba 19αρες μονομπουλονες ( τις ειδα σε leon) 1500 η μια. :thumbsup:

Edited by Blackpit
Link to comment
Share on other sites

Guest white-LSD-golf
Προτεινω να βαλεις τις Wtcc απο seat cordοba  19αρες μονομπουλονες ( τις ειδα σε leon)  1500 η μια. :D

κι εγώ θέλω τέτοια!

Link to comment
Share on other sites

Guest elli_summers

ti na po oloi to makri kai to konto lene...bre paidi mou afou itheles to sportline giati pires to trendline?????oxi pes mou...afou tha ta skaseis tora kanonika...pantos me to sport pou exo stis strofes den paizetai opote oti einai na kaneis kanto grigora gia na to xareis!!!! :D

Link to comment
Share on other sites

ti na po oloi to makri kai to konto lene...bre paidi mou afou itheles to sportline giati pires to trendline?????oxi pes mou...afou tha ta skaseis tora kanonika...pantos me to sport pou exo stis strofes den paizetai opote oti einai na kaneis kanto grigora gia na to xareis!!!! :thumbsup:

ελπίζω να αναφέρεσαι σε μένα.... όχι τίποτάλλο απλά για να έχω την ευχαρίστηση να απαντήσω όπως πρέπει σε ένα θηλυκό εδώ μέσα...λοιπόν...

Μικρό μου μωράκι [παύση],

ο λόγος που πήρα trendline είναι οτι ήταν το μόνο GOLF5 ετοιμοπαράδοτο με ΗΛΙΟΡΟΦΗ στο χρώμα που ήθελα εκείνη τη στιγμή που μου τη βάρεσε να πάρω το αμάξι.

Και εγώ όταν θέλω κάτι το παίρνω, δεν με νοιάζει ιδιαίτερα τι του λείπει γιατί μπορώ να του το βάλω και μετά με εξαίρεση το clima και το cruise contol, την ηλιοροφή όμως πώς θα την έβαζα μικρό μου μωράκι (αν και μάλλον μεγάλο θα είσαι εφόσον έχεις τέτοιο αμάξι-εκτός και αν στο πήρε ο daddy)...με πιάνεις?

χωρίς παρεξήγηση ε και μην ακούσω κανά Δον Κιχώτη να σε υποστηρίζει μιλάω καλοπροαίρετα. Anyway πάμε για κόφι? :D:D:D:D:D

υ.γ. βάζω στοίχημα πως σηκώνεις τα μανίκια σου και ετοιμάζεσαι για αποστομωτική απάντηση!!!

Link to comment
Share on other sites

...στο χρώμα που ήθελα εκείνη τη στιγμή που μου τη βάρεσε να πάρω το αμάξι.

Και εγώ όταν θέλω κάτι το παίρνω, δεν με νοιάζει ιδιαίτερα τι του λείπει γιατί μπορώ να του το βάλω και μετά με εξαίρεση το clima και το cruise contol,...

Ε αφου λοιπον μπορεις, μαθε πληροφοριακα, ετσι για να σου ανοιξω λιγο την ορεξη, πως το υποβραχιονιο για παραδειγμα που εβαλα με τα παντα, αεραγωγους, ποτηροθηκες, κοστισε αντι για 180 αν το παραγγειλεις εξαρχης...κοστισε λοιπον....μονο...το μικρο ποσο των 450 ευρω, πραγμα που σημαινει, μονο 270 ευρω παραπανω...Και σου μιλαω για κατι απλο...

Τι θα πρωτο αλλαξεις...Δερματινο τιμονι...?

Clima...?

Trip computer που δεν εχεις...?

Θηκη για γυαλια

Κονσολα μπροστα

Δερματινο χειροφρενο...?

Και πολλα αλλα, που μαλλον καταλαβες οτι πολυ απλα δεν γινεται να μπουν εκ των υστερων γιατι δεν αξιζει. Αρα η κοπελα μαλλον εχει απολυτο δικιο οπως φαινεται :D

Edited by Mike
Link to comment
Share on other sites

Guest CLSFox

Από πότε η αγορά αυτοκινήτου έγινε ένα με την αγορά μιας μπλούζας... δεν το κατάλαβα αυτό..

"Αυτό βρήκα αυτό αγόρασα.." Αυτή δεν είναι λογική για μένα!

Δηλαδή για να έχει ηλιοροφή το Golf σου, έχει τάσια, έχει σαφώς πολύ φτωχότερο εξοπλισμό (που να χτυπιέσαι κάτω δεν μπορείς να κάνεις το trendline sportline εκ των υστέρων), έχει φτωχότερο σαλόνι και του λείπουν ακόμα και τα πιο απλά.. Όπως ένα θερμόμετρο για παράδειγμα...!

Έχω μπει και σε trendline και σε sportline και απλά ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ!

Η κοπέλα έχει δίκιο και πολύ καλά κάνει και λέει ότι λέει.. Όποιος μπορεί να δώσει τα λεφτά για Golf θεωρώ ότι μπορεί να δώσει το λίγο παραπάνω για να πάρει τη Sportline έκδοση, γιατί στην trendline λείπουν τα στοιχειώδη από ένα αυτοκίνητο της κατηγορίας του Golf..

Και για να σε προλάβω.. και το δικό μου το αυτοκίνητο ο "daddy" μου το πήρε.. Ως 2οετής φοιτήτρια ήταν δύσκολο να βγάλω 4,5 μύρια για να πάρω καινούριο polo...

Link to comment
Share on other sites

Ε αφου λοιπον μπορεις, μαθε πληροφοριακα, ετσι για να σου ανοιξω λιγο την ορεξη, πως το υποβραχιονιο για παραδειγμα που εβαλα με τα παντα, αεραγωγους, ποτηροθηκες, κοστισε αντι για 180 αν το παραγγειλεις εξαρχης...κοστισε λοιπον....μονο...το μικρο ποσο των 450 ευρω, πραγμα που σημαινει, μονο 270 ευρω παραπανω...Και σου μιλαω για κατι απλο...

Τι θα πρωτο αλλαξεις...Δερματινο τιμονι...?

Clima...?

Trip computer που δεν εχεις...?

Θηκη για γυαλια

Κονσολα μπροστα

Δερματινο χειροφρενο...?

Και πολλα αλλα, που μαλλον καταλαβες οτι πολυ απλα δεν γινεται να μπουν εκ των υστερων γιατι δεν αξιζει. Αρα η κοπελα μαλλον εχει απολυτο δικιο οπως φαινεται :(

Λοιπόν έχουμε και λέμε... γιατί δεν διευκρίνισα... το δικό μου επειδή ήταν παραγελία κάποιου που τελικά δεν το πήρε λόγω κάποιου προβλήματος και ο τύπος φαίνεται ήταν πορωμένος με κάποια εξεσουάρ, είχε βάλει: TripComputer, "Τεμπέλη" και θήκη για γυαλιά. Δερμάτινο τιμόνι και χειρόφρενο και τα μπάκετ που ξεχάσατε δεν με ενδιαφέρουν και τόσο. Εαν έπαιρνα το Sportline όύτε το χρώμα που ήθελα θα είχε ούτε την ηλιοροφή που πιστέψτε με...χάνετε. Οπότε για μένα ήταν πολύ καλή αγορά. Του κότσαρα και τα ζαντολάστιχα και ειμαι κυριλέ.

Link to comment
Share on other sites

Από πότε η αγορά αυτοκινήτου έγινε ένα με την αγορά μιας μπλούζας... δεν το κατάλαβα αυτό..

"Αυτό βρήκα αυτό αγόρασα.." Αυτή δεν είναι λογική για μένα!

Δηλαδή για να έχει ηλιοροφή το Golf σου, έχει τάσια, έχει σαφώς πολύ φτωχότερο εξοπλισμό (που να χτυπιέσαι κάτω δεν μπορείς να κάνεις το trendline sportline εκ των υστέρων), έχει φτωχότερο σαλόνι και του λείπουν ακόμα και τα πιο απλά.. Όπως ένα θερμόμετρο για παράδειγμα...!

Έχω μπει και σε trendline και σε sportline και απλά ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ!

Η κοπέλα έχει δίκιο και πολύ καλά κάνει και λέει ότι λέει..  Όποιος μπορεί να δώσει τα λεφτά για Golf θεωρώ ότι μπορεί να δώσει το λίγο παραπάνω για να πάρει τη Sportline έκδοση, γιατί στην trendline λείπουν τα στοιχειώδη από ένα αυτοκίνητο της κατηγορίας του Golf..

Και για να σε προλάβω.. και το δικό μου το αυτοκίνητο ο "daddy" μου το πήρε.. Ως 2οετής φοιτήτρια ήταν δύσκολο να βγάλω 4,5 μύρια για να πάρω καινούριο polo...

Κοίτα δεν είπα ποτέ αυτό βρήκα αυτό αγόρασα και ναι για κάποιους λόγους έπρεπε να παρώ αμάξι τότε, και έπεσα και στην κατάλληλη περίπτωση.

Και κάτι άλλο έχεις πολύ καλό daddy που σου πήρε και polo μπράβο ανεξαρτησία οι γυναίκες σήμερα, εμένα ο daddys μου στο χωριό ένα γάιδαρο έχει και αυτόν δανικό, όχι δεν μπόρεσε να μου το πάρει το Γκολφ.

Μου έκανε δώρο όμως ένα "Για σένα έρχομαι" και μια ουρά αλεπούς...όποιος κατάλαβε κατάλαβε. :(;):rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν έχουμε και λέμε... γιατί δεν διευκρίνισα... το δικό μου επειδή ήταν παραγελία κάποιου που τελικά δεν το πήρε λόγω κάποιου προβλήματος και ο τύπος φαίνεται ήταν πορωμένος με κάποια εξεσουάρ, είχε βάλει: TripComputer, "Τεμπέλη" και θήκη για γυαλιά. Δερμάτινο τιμόνι και χειρόφρενο και τα μπάκετ που ξεχάσατε δεν με ενδιαφέρουν και τόσο. Εαν έπαιρνα το Sportline όύτε το χρώμα που ήθελα θα είχε ούτε την ηλιοροφή που πιστέψτε με...χάνετε. Οπότε για μένα ήταν πολύ καλή αγορά. Του κότσαρα και τα ζαντολάστιχα και ειμαι κυριλέ.

Ε...χμ...βασικα τιποτα δεν ξεχασα να αναφερω, απλα ενδεικτικα οπως ειδες εγραψα μερικα πραγματα...

Εχει πολλα πραγματα περισσοτερα το sportline, καλα, μην πω πως δειχνουν μεσα οι λιτοτερες εκδοσεις...απλα υπερβολικα φτωχες...και το clima απο μονο του δινει αλλον αερα...Μην πας τωρα να με πεισεις, οτι με μια ηλιοροφη, υπερκαλυπτεις ολα αυτα, γιατι πολυ απλα, δεν θα με πεισεις, οπως και τον υπολοιπο κοσμο...

Ειμαι σιγουρος, οτι συμφωνεις... :)

Αφου αλλαξες και ζαντολαστιχα, βαλε και τα ελατηρια που ειναι 15mm χαμηλοτερα στο Sportline, για να εχεις και την συμπεριφορα που εκεινο εχει.... music.gif

Link to comment
Share on other sites

Ε...χμ...βασικα τιποτα δεν ξεχασα να αναφερω, απλα ενδεικτικα οπως ειδες εγραψα μερικα πραγματα...

Εχει πολλα πραγματα περισσοτερα το sportline, καλα, μην πω πως δειχνουν μεσα οι λιτοτερες εκδοσεις...απλα υπερβολικα φτωχες...και το clima απο μονο του δινει αλλον αερα...Μην πας τωρα να με πεισεις, οτι με μια ηλιοροφη, υπερκαλυπτεις ολα αυτα, γιατι πολυ απλα, δεν θα με πεισεις, οπως και τον υπολοιπο κοσμο...

Ειμαι σιγουρος, οτι συμφωνεις... :)

Αφου αλλαξες και ζαντολαστιχα, βαλε και τα ελατηρια που ειναι 15mm χαμηλοτερα στο Sportline, για να εχεις και την συμπεριφορα που εκεινο εχει.... music.gif

Κοίτα τα μπάκετ έπρεπε να τα βάλεις στα ενδεικτικά είναι μάλλον σημαντικότερα από το δερμάτινο τιμόνι την θήκη γυαλιών κλπ που ανέφερες. Σε καμία περίπτωση δεν συγκρίνω είναι σαφώς καλύτερο το SportLine αλλά για μένα η επιλογή τότε ήταν μονόδρομος και έκανα την καλύτερη. Γιαυτό λέω πως δεν με ενοχλεί που δεν έχει αυτά τα εξτρά γιατί έχει την ηλιοροφή, και ναι εαν θεωρώ πως αυτή τα υπερκαλύπτει όλα τα εξτρά του SL για μένα τα υπερκαλύπτει...φυσικά όχι πως δεν θα προτιμούσα να τάχα όλα. Είμαι ευχαριστημένος ..λοιπόν και να μην διαφωνούμε μεταξύ μας γιατί κάνουμε τους ιάπωνες να χαίρονται.

Α όσο για τα ελατήρια εγώ θα τα λλάξω όταν έρθει η στιγμή, 15χιλ είναι αστεία η διαφόρά ούτε που φαίνεται και είναι κάτι το οποίο είχα αγχος.

σημείωση: μάλλον δεν είχες ποτέ ηλιοροφή!!! B)

Edited by zoran
Link to comment
Share on other sites

Βρε zoran μας έπρηξες με την ηλιοροφη! Δεν λεω ειναι αλλη αισθηση αλλά η εκδοση SL που έχω έχει σημαντικα υπερ που μενδιαφερουν.ζαντολαστιχα μεγαλα αλουμινιου κ οχι τασια.μπακετ καθισματα, σπορ αναρτηση (πιο χαμηλωμενο) κ δερματινο τιμονι.τα υπολοιπα οποια κ αν ειναι αυτα δεν μου χρησιμευσαν να σου πω την αληθεια.κατι θηκες γυαλιων ας πουμε ..τεσπα..περι ορεξεως ουδεις λόγος.να το χαιρεσαι αν το πηρες κ καλές βολτες:)

Link to comment
Share on other sites

Μου έκανε δώρο όμως ένα "Για σένα έρχομαι" και μια ουρά αλεπούς...όποιος κατάλαβε κατάλαβε.        :)  B)  :D

Χαχαχαχαχααα.... :D:D:D:thumbsup::thumbsup::thumbsup:worthy.gif Τώρα το διάβασα..Έτσι είναι οι σημερινες γυναικες φίλε μου..αλλοι δουλευουν κ άλλοι τα χαίρονται!!! το ξέρω ομως οτι δεν πρεπει να κοροιδευω γιατι θα τα λουστω κ εγω σε λιγα χρονια :ninja::baby::baby::baby:

Υ.Γ. Παντως αισθανομαι περηφανος που πληρωνω το γκολφακι κ στην SL έκδοση μόνος μου! Αυτό ειναι ανεξαρτησία withstupid.gif:whistling:

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα τα μπάκετ έπρεπε να τα βάλεις στα ενδεικτικά είναι μάλλον σημαντικότερα από το δερμάτινο τιμόνι την θήκη γυαλιών κλπ που ανέφερες. Σε καμία περίπτωση δεν συγκρίνω είναι σαφώς καλύτερο το SportLine αλλά για μένα η επιλογή τότε ήταν μονόδρομος και έκανα την καλύτερη. Γιαυτό λέω πως δεν με ενοχλεί που δεν έχει αυτά τα εξτρά γιατί έχει την ηλιοροφή, και ναι εαν θεωρώ πως αυτή τα υπερκαλύπτει όλα τα εξτρά του SL για μένα τα υπερκαλύπτει...φυσικά όχι πως δεν θα προτιμούσα να τάχα όλα. Είμαι ευχαριστημένος ..λοιπόν και να μην διαφωνούμε μεταξύ μας γιατί κάνουμε τους ιάπωνες να χαίρονται.

Α όσο για τα ελατήρια εγώ θα τα λλάξω όταν έρθει η στιγμή, 15χιλ είναι αστεία η διαφόρά ούτε που φαίνεται και είναι κάτι το οποίο είχα αγχος.

σημείωση: μάλλον δεν είχες ποτέ ηλιοροφή!!! :D

Σημειωση : Αυτη η σιγουρια θα σε φαει... B) Κι αν θελω ηλιοροφη, παω κατευθειαν για cabrio, μην στυεναχωριεσαι... :)

Μην κρατιεσαι τωρα απο μια κουβεντα μου, που ειπα την θηκη γυαλιων και οχι το μπακετ...τι να κανουμε, ενα μυαλο εχουμε, και εγραψα αυτο...Προσωπικα το βρδ μου εχει χρησιμευεσι και αυτο...Αλλα κακα τα ψεματα, αλλο αερα αποπνεει ενα SL...

Τεσπα, το κλεινω εδω, εγινα κατανοητος πιστευω...

Link to comment
Share on other sites

Σημειωση : Αυτη η σιγουρια θα σε φαει... :D Κι αν θελω ηλιοροφη, παω κατευθειαν για cabrio, μην στυεναχωριεσαι... :)

Μην κρατιεσαι τωρα απο μια κουβεντα μου, που ειπα την θηκη γυαλιων και οχι το μπακετ...τι να κανουμε, ενα μυαλο εχουμε, και εγραψα αυτο...Προσωπικα το βρδ μου εχει χρησιμευεσι και αυτο...Αλλα κακα τα ψεματα, αλλο αερα αποπνεει ενα SL...

Τεσπα, το κλεινω εδω, εγινα κατανοητος πιστευω...

Μike συγνωμη που στο λεω αλλα έκανες μ.....α που δεν πηρες το 1.6.

Πολυ βαρύ αμάξι για 90 άλογακια thumbsdown.gif .Αλλά αν δεν τα είχες πάω πάσο! B)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.