Jump to content
Black Widow

Meeting Θεσσαλονίκης @ Famous Cafe

Recommended Posts

ε μπράβο, γι'αυτό τα κάνουμε 2ήμερα τις πανελλήνιες και όχι μονοήμερες. Για να μην είναι κουραστικές και πάθει κανείς τίποτε στο δρόμο!

Τελώς πάντων δε θα κάτσουμε να το κουβεντιάσουμε εδώ μέσα αυτό. Δεν αρμόζει σαν θέμα. Οπότε θα συνεχίσουμε αλλού τη κουβέντα αυτή.

Εν καιρώ...

Link to comment
Share on other sites

Βασικά, Κώστα, για να μην δημιουργείται τσάμπα παρεξήγηση και θέμα, η ένσταση των δικών μου είναι μία:

ΝΑΙ ΜΕΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΜΑΚΡΙΑ, ΑΛΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΘΕΙΑ!

Και πίστεψέ με, όταν θα πεις πως θα γίνει Πανελλήνια στην Αθήνα, πιο πολλοί θα κετέβουν, γιατί είναι μεν 50 χιλιόμετρα από όσα ήταν η Ναύπακτος, αλλά είναι μια ευθεία δρόμος :D

Τα Γιάννενα επίσης είναι μια ευθεία (σχεδόν) από Εγνατία. Και η Βόρεια και Νότια Εύβοια, και και και και και!

Κοίτα πρόεδρε, μπορεί εδώ πάνω οι δικοί μας να είναι γρήγοροι, αλλά είναι της ευθείας, και τους χαλάνε οι στροφές! Είναι της ευθείας :o just kidding! :thumbsup:

Αυτή είναι η ένσταση των πιο πολλών, και όχι το ότι γίνεται στο Αγρίνιο, στη Ναύπακτο, οπουδήποτε αλλού....

Τώρα το θέμα που μπορεί να έχουν κάποιοι εντελώς τοπικιστές, και σόρρυ που θα το πω και χύμα, αλλά είναι μαλακίες αυτά, του στυλ "ΟΛΑ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ, ΚΑΙ Η ΑΘΗΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΑΔΑ ΜΟΝΟ" και λοιπές σχετικές κοτσάνες, εγώ δεν ξέρω κάποιο μέλος-φίλο-γνωστό από εδώ που να είναι αυτής της άποψης. Κι αν είναι κάποιος, ΕΜΕΙΣ (και όχι εγώ μόνο) απλά δεν τον υπολογίζουμε! Γιατί αλλιώς δεν θα προτείναμε από μόνοι μας την Βόρεια Εύβοια και τη Χαλκίδα :o

Οπως σωστά είπε και ο Κώστας, το θέμα αυτό δεν είναι για εδώ μέσα, και με αυτό το ποστάρισμα κλειδώνω το θέμα. Θα συζητηθεί εκτενέστερα σε προσωπικό επίπεδο με τους βόρειους και με την ομάδα Διαχείρισης για την εύρεση της χρησής τομής!

Απλά να πω πως ΟΤΑΝ θα γίνει η επόμενη συνάντηση, θα περιμένω λίγο παραπάνω συμμετοχή. Αυτά!

Edited by VeeDub Latou
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.