Jump to content
kouliss

2ο Kart Day Hellenic Vwclub

Recommended Posts

Ναι φιλε polotsik ηταν πολυ ωραια αλλα oφιλω να ομολογισω οτι απογοιτευτικα και εγω και τα περισοτερα παιδια πουpθαν,απο την πολυ μικρη συμετοχη (μπορει λογο καιρου).

Και ενα μεγαλο μπραβο στον φιλο DOUMASJ που τα κανονισαι ολα καταπλικτικα και στον PETROS MELISSIA για τα απεριγραπτα κεφια του (προεδροσ και πιτ ελιπαν οποτε δεν ειχε και προβλιματα σαμποταζ στο καρτ του o petros... :lol::lol::thumbsup:tongue.giftongue.gif )!!!

Εχω να δηλωσω ενα ΜΠΡΑΒΟ στον Κώστα γιατι αν δεν ήταν μπροστα μου στην 2 φορα προκριματικών για τον τελικο δεν θα ειχα τετοια αποδοση και τελικα τον καλυτερο χρονο ever και 2ο τελικα τον Κωστα.Στον τελικο ομως υπο βροχη με σλικ λαστιχα και δοκιμαστικο γυρο κανοντας πατιναζ ή αλλιως την Λιμνη των Κυκνων το σκηνικο αλλαξε και ενω για 1 1/2 γυρο (απο τους 4 συνολο) ήμουν πρωτος,ο μεγαλος Alen Prost Κώστας με περασε και πηρε το αιμα του πίσω!!!!

Ετσι οπως τα λεει ο Γιαννης ειναι.....ενω αυτος ετρεχε στην πιστα για να παρει μια καλυτερη θεση και γιατι οχι και στον τελικο,

εγω εδινα θεαμα στο κοινο με ενα DRIFT SHOW καπνιζοντας ταυτοχρονα και ο κοσμος με αποθεωνε πανηγυρικα worthy.gif

γι΄αυτο λεγομαι και Αλεκος (ο Τζιλι) με τον ΤΖΑΝΕΤΕΚΟ που ετρεχε στα καρτ....ατακα του Νεαρου... :lol::lol::lol:

ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ........αν και παλι 3ος αυτη την φορα ανεβηκα στο βαθρο μηπως και σπασει η γκατεμια.....λυπαμε που στερισα και απο τον φιλο Πετρο μια θεση απο το βαθρο tongue.giftongue.giftongue.gif

ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ και τους 2 upyours.gif

Ε βεβαια εσυ εκενες πατιναζ και εγω σε ισιωνα λογικο να μου στερισεις το βαθρο! :lol::D:lol:rocket.gif

ηταν ομως πολυ ωραια και με την βροχη! Μπραβο ρε Ντουμα για το δωρο των γενεθλιων σου!η συμμετοχη ομως αθροα,να σημειωθει στα αρνητικα της οργανωσης!

Link to comment
Share on other sites

Ε βεβαια εσυ εκανες πατιναζ και εγω σε ισιωνα λογικο να μου στερισεις το βαθρο! :lol::D:lol:rocket.gif

Να μην της επερνες ανοιχτα τις στροφες,εγω ειχα την εσωτερικη με αποτελεσμα να μην βγαινω εκτος,αφου με καλυπτες εσυ μαυρο γερακι tongue.giftongue.giftongue.gif

αυτο ειναι που λενε σωμα με σωμα :lol::lol::thumbsup:

τελικος ηταν...........

Link to comment
Share on other sites

ηταν ολα πολυ καλα οργανωμενα...μπραβο γιαννη...τελεια μαχη στον τελικο...υπο βροχη...τυφλα να χει ο

Χαμιλτον[πετρος/μελισσια]...μπραβο κωστη...αξιος!!!πρωτος στα δυσκολα....οχι με ηλιο!!!

Link to comment
Share on other sites

Και όσο για τις κατηγορίες περί χρηματισμού και τέτοια έχω να πω ότι ήτανε όλα μια πλεκτάνη και δεν έχω σχέση με τέτοια αφού οι τίτλοιπαίζονται μέσα στην πίστα και όχι εκτός......

μην λες πολλα γιατι υπαρχει βιντεακι και θα το ανεβασω tongue.gif και μετα αν θες πες οτι θες για πλεκτανη :lol::lol:

Μπηκαν foto........ tongue.giftongue.giftongue.gif

συνεχεια επι τις πιστας και οχι μονο ο NIKOΣ=polotsik ;)

θανο που να δεις και τα βιντεακια απο το κιν. ιδιος αυτο με τον ιδικτητη του καρτ που αποκαληπτει τα περι χρηματισμου

ερωτηση τα βιντεακια αυτα μπαινουν στο γκαλερι?

Link to comment
Share on other sites

μην λες πολλα γιατι υπαρχει βιντεακι και θα το ανεβασω tongue.gif και μετα αν θες πες οτι θες για πλεκτανη ;):lol:

θανο που να δεις και τα βιντεακια απο το κιν. ιδιος αυτο με τον ιδικτητη του καρτ που αποκαληπτει τα περι χρηματισμου

ερωτηση τα βιντεακια αυτα μπαινουν στο γκαλερι?

φωτο βαλε.....τα βιντεακια δεν μπαινουν στο γκαλερι.....μονο up load sto YouTube.com

Link to comment
Share on other sites

Ειναι που ελειπε ο σβουρας απο το meeting :):blink:thumbsdown.gif , αλλιως θα σας εδειχνα :blink: . δεν πειραζει την αλλη φορα, που θα μου πατε δεν μου γλητωνετε. new_sugkrotima.gifnew_sugkrotima.gifnew_sugkrotima.gif

Link to comment
Share on other sites

Ειναι που ελειπε ο σβουρας απο το meeting <_<:ninja:thumbsdown.gif , αλλιως θα σας εδειχνα :ninja: . δεν πειραζει την αλλη φορα, που θα μου πατε δεν μου γλητωνετε. new_sugkrotima.gifnew_sugkrotima.gifnew_sugkrotima.gif

με τοσο νερο στην πιστα ολοι προσπαθουσαν να σε μιμηθουν σβουριζοντας tongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

με τοσο νερο στην πιστα ολοι προσπαθουσαν να σε μιμηθουν σβουριζοντας tongue.giftongue.giftongue.gif

Ειμαι κακη επιρροη για τους αλλους :thumbsup::thumbsup::thumbsup: . οποιος με γνωριζει αρχιζει και σβουριιιιιιιζει. :thumbsup::thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.