Jump to content
kouliss

2ο Kart Day Hellenic Vwclub

Recommended Posts

Kart-Day-09-12-2007-banner.gif

Την ΚΥΡΙΑΚΗ 09/12/2007 το HELLENIC VWCLUB διοργανώνει για τα μέλη του και τους φίλους τους το 2ο KART DAY για το 2007. Ένα event το οποίο στέφθηκε με επιτυχία τον Σεπτέμβριο στην πίστα της Κορίνθου και επαναλαμβάνεται εδώ στην Αθήνα για όλους εσάς που μας το ζητήσατε!!!!!

Διεξαγωγή Αγώνα : KART LAND

Λ. Ανθούσης 8, Παλλήνη

210 6668323

Τόπος συνάντησης μελών: Επί της Λ. Μεσογείων πριν από τον σταυρό της Αγ. Παρασκευής στην αντιπροσωπεία VW «Γρατσίας» στο δεξί σας χέρι ανεβαίνοντας προς τα πάνω (από το κέντρο προς ΠΑΙΑΝΙΑ)

Ώρα: 12:15

Κόστος συμμετοχής: 15 ευρώ

Γενικοί κανόνες:

1)Όλοι όσοι συμμετάσχουν στον αγώνα θα τρέξουν 2 φορές.

2)Όταν μαζέψουμε στην αρχή τις συμμετοχές και αναλόγως πόσα άτομα θα ήμαστε θα χωριστούμε σε group μέχρι 10 ατόμα το πολύ το καθένα.

3)Ξεκινάνε τα group και τρέχουνε όλοι με το χρονόμετρο διότι στην τελική κατάταξη του group μετράει ο μέσος όρος από όλους τους γύρους του κάθε ατόμου. ΧΡΟΝΟΣ :10 ΛΕΠΤΑ

4)Αφού τρέξουνε όλα τα group και βγει η λίστα με τους χρόνους ξαναμπαίνουν μέσα το κάθε group ξεχωριστά με σειρά εκκίνησης όχι τυχαία αλλά βάσει των καλύτερων χρόνων του καθένα που έτρεξε την πρώτη φορά. ΧΡΟΝΟΣ: 6 ΛΕΠΤΑ

5)Αφού τρέξουνε όλοι και την δεύτερη φορά οι 3 καλύτεροι χρόνοι από όλα τα group παίρνουν την 1η , 2η και 3η θέση αντίστοιχα.

Αν υπάρχει πρόθεση από τις κοπέλες που θα είναι εκεί να τρέξουν θα γίνει με πιο μικρό κόστος για έναν 10λεπτο αγώνα οδηγώντας στα όρια από τις σοφερίνες μας.

Σαμπάνιες, μετάλλια και γενικός χαμός για όλους τους συμμετέχοντες και μια αναμνηστική φωτογραφία για να κλείσει και αυτό το γεγονός ευχάριστα.

ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ?..

Ακόμα το σκέφτεσαι?..Βουρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ για KART LAND?..

Tο Δ.Σ. της Ελληνικής Αγωνιστικής - Αυτοκινητιστικής Λέσχης Φίλων και Κατόχων VW

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

1 ερωτηση εγω θελω να ερθω για βολτα οχι για να κανω καρτ να πιω και τον καφε μου πληρωνω τα 15 ευρο? το ρωταω γιατι σε μενα ειναι 45 [ακομα πιο μετα θα ειναι 60] :lol:

Link to comment
Share on other sites

εννοείται πως όχι ρε συ νίκο....λέμε καθαρά ότι είναι κόστος συμμετοχής...όποιος τρέξει δλδ....

Μπορείτε να φέρετε μαζί σας εκτός από το κέφι και την καλή διάθεση τον αδερφό σας,την αδερφή σας,τον μπαμπά σας, την μαμά σας,τον παππού σας, την γιαγιά σας,την γυναίκα σας, το παιδί σας, την κοπέλα σας και όποιον γενικότερα θέλετε.......

Είναι για όλα τα μέλη και τους φίλους της λέσχης μας....

Συμμετοχές θα δηλώσετε εκεί απλά πείτε εδώ πέρα αν θα έρθετε και με πόσα άτομα ( π.χ. όπως κάνουμε και στα meetings ) απλά για να ξέρουμε περίπου πόσοι θα είμαστε...

Δηλαδή: doumasj + 2

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

εννοείται πως όχι ρε συ νίκο....λέμε καθαρά ότι είναι κόστος συμμετοχής...όποιος τρέξει δλδ....

α οκ το συζηταω με οικογενεια και σας λεω τοτε :lol:

Link to comment
Share on other sites

Οπως δηλωσα και εδω:

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?s=&...st&p=212430

ΚΑΙ ΑΛΥΣΙΔΕΣ ΣΤΑ ΚΑΡΤ ΘΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΑΜΑ ΛΑΧΕΙ..... :lol:

και αν χιονιζει και αν βρεχει.....το VWclub αντεχει!!! :lol:

ΜΕΣΑ για ΜΕΣΑ ΜΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΘΕΟΜΟΥΡΛΟΠΑΛΑΒΗ ΤΡΕΛΛΟΠΑΡΕΑ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΣΑΜΑΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΜΑΔΑ!!! rocket.gif

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Μιας και το ανέφερες Γιάννη, εγώ θα έρθω με την γιαγιά μου! Δεν κάνω πλάκα! Θα την φέρω Αθήνα! :lol:

Αλλά δεν θα τρέξω, θα πιω το καφεδάκι μου και θα φύγω ξανά για Λαμία!

Link to comment
Share on other sites

Και φυσικα θα συμετέχουμε με 3 cart για να μην εχουμε απωλειες οπως στην Κορινθο και βενζίνες ανοιχτες!!!!ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ.....ΠΑΛΙ :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Kart-Day-09-12-2007-banner.gif

Την ΚΥΡΙΑΚΗ 09/12/2007 το HELLENIC VWCLUB διοργανώνει για τα μέλη του και τους φίλους τους το 2ο KART DAY για το 2007. Ένα event το οποίο στέφθηκε με επιτυχία τον Σεπτέμβριο στην πίστα της Κορίνθου και επαναλαμβάνεται εδώ στην Αθήνα για όλους εσάς που μας το ζητήσατε!!!!!

Διεξαγωγή Αγώνα : KART LAND

Λ. Ανθούσης 8, Παλλήνη

210 6668323

Tο Δ.Σ. της Ελληνικής Αγωνιστικής - Αυτοκινητιστικής Λέσχης Φίλων και Κατόχων VW

Μην μπερδευτειτε και πατε στην κορινθο.......... tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Ααααααα πουλακια μου προς τα μερη μου ερχεστε ε?Αν θα σας προλαβω θα ερθω γιατι μετα το μαγαζι πρεπει να παω και σε εναν γαμο οποτε μπορει να περασω να σας δω για λιγο! :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

επειδη γλιτωσατε απο εμενα στην εκδρομη :lol::lol: εεεεε αυτη την φορα δεν θα γλιτωσετε worthy.gifworthy.gif . θα με υποστειτε. το μονο ασχημο ειναι οτι δεν θα κανω καρτ fire.giffire.gif γιατι λογω μεταμοσχευσης η γιατρος απαγορευσε τα σπορ δια ροπαλου rocket.gifrocket.gif εκτος το καλο................ σπορ closedeyes.gifclosedeyes.gif ελπιζω να με θελετε για παρεα . αντε μην βαλω το γκολφ μεσα στην πιστα :lol::blink::blink: και δεν αφησω τιποτα ορθιο απο αυτο. και θα ερθω ακομα και αν χιονισει :o:o καλα θα γινει χαβαλες. new_sugkrotima.gifnew_sugkrotima.gifnew_sugkrotima.gifnew_sugkrotima.gifnew_sugkrotima.gif απο τωρα σβουριζω.

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

Και φυσικα θα συμετέχουμε με 3 cart για να μην εχουμε απωλειες οπως στην Κορινθο και βενζίνες ανοιχτες!!!!ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ.....ΠΑΛΙ :blink::blink:

να ασκησεις εφεση απο τωρα γι να εισαι καλυμενος.... :blink::blink:

Link to comment
Share on other sites

και το lupo μεσα θα ειναι,στην πιστα εξαλου δεν εχει μεγαλη διαφορα απο τα kart

Link to comment
Share on other sites

Πετρακη να ειδοποιησεις να ανοιξουν οι αντλιες ρε οχι τιποτα αλλο μην μας μεινεις παλι....... tongue.gif:blink::blink::blink:

Link to comment
Share on other sites

Πετρακη να ειδοποιησεις να ανοιξουν οι αντλιες ρε οχι τιποτα αλλο μην μας μεινεις παλι....... tongue.gif:blink::blink::blink:

ξερεις τι μπορουμε να τον αφησουμε να κανει....να τον βαλουμε να τρεξει και με τα τρια καρτ

tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif:blink::blink::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

ξερεις τι μπορουμε να τον αφησουμε να κανει....να τον βαλουμε να τρεξει και με τα τρια καρτ

tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif:blink::blink::blink::blink::blink::lol:

κατσε γιατι σκεφτομαι να τον βαλω να τρεξει με τον χαρη

Link to comment
Share on other sites

κατσε γιατι σκεφτομαι να τον βαλω να τρεξει με τον χαρη

ρε νικο και με ποδηλατο να τρεξει θα του βγει η αλυσιδα... :blink::blink::blink::blink:

Link to comment
Share on other sites

Nαι Nαι λοιπων θα με φατε στα μουτρα και αυτην την κυριακη μεσα και εγω με την παλιο παρεα μασ οπωσ λεει και φιλοσ μου BAD BOY ξερετε τι συμενει αυτο εεεε?? ( παλι ρεζιλι θα γινουμε :lol::lol::lol: ) αλλα δεν μασ χαλαει VW CLUB rulezzzzzzz!!!!! :lol:

μπουφανακια παιδακια θα κανει ψο@#$#@$@$#κρυο :lol: μην μασ κρυωσετε κιολας !!!!

Α και κατι ακομα μην κλεισει κανεισ τισ βενζινεσ στον πετρακι αμαρτια ειναι αφειστετων επειτελους να βγαλει ενα καθαρο γυρο

Edited by NOS
Link to comment
Share on other sites

να ασκησεις εφεση απο τωρα γι να εισαι καλυμενος.... :);)
ξερεις τι μπορουμε να τον αφησουμε να κανει....να τον βαλουμε να τρεξει και με τα τρια καρτ

tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif-_--_-:lol::lol::xmas::lol:

ρε νικο και με ποδηλατο να τρεξει θα του βγει η αλυσιδα... :lol::lol::lol::lol:

3 ποστ εχεις κανει αλλα αν ερθεις δεν μας εχεις πει ακομα.........

εσενα περιμενουμε για να κλεισουμε............tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Αποψε εμαθα οτι ο κουμπαρος μου εχει κανονισει για την κυριακη λογω ονομαστικης του εορτης [ νικολαος ] και δεν ξερω αν θα ερθω . Παντως αν ερθω προτεινω -_- να αφησουμε τα καρτ και να χωσουμε τα τουτου μας μεσα :);) να κανουμε χοντρο χαβαλε new_sugkrotima.gifnew_sugkrotima.gifnew_sugkrotima.gif ε ρε γλεντια τρικουβερτα που θα κανουμε new_sugkrotima.gifnew_sugkrotima.gifnew_sugkrotima.gifnew_sugkrotima.gif

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

Nαι Nαι λοιπων θα με φατε στα μουτρα και αυτην την κυριακη μεσα και εγω με την παλιο παρεα μασ οπωσ λεει και φιλοσ μου BAD BOY ξερετε τι συμενει αυτο εεεε?? ( παλι ρεζιλι θα γινουμε -_--_-:lol: ) αλλα δεν μασ χαλαει VW CLUB rulezzzzzzz!!!!! :)

μπουφανακια παιδακια θα κανει ψο@#$#@$@$#κρυο ;) μην μασ κρυωσετε κιολας !!!!

Α και κατι ακομα μην κλεισει κανεισ τισ βενζινεσ στον πετρακι αμαρτια ειναι αφειστετων επειτελους να βγαλει ενα καθαρο γυρο

ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΘΑ ΤΟ ΥΠΟΣΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ!

Link to comment
Share on other sites

3 ποστ εχεις κανει αλλα αν ερθεις δεν μας εχεις πει ακομα.........

εσενα περιμενουμε για να κλεισουμε............ tongue.gif

ΘΑΝΟ εχω ξεκινησει προετοιμασια... :D αλλα ολα εξαρτωνται και απο τον καιρο.... tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

καλη διασκεδαση σε οσους πανε τελικα!!!!εγω δεν θα ερθω μιας και η εξεταστικη δεν μαφηνει να βγαινω μεχρι την τριτη ομως..μετα τελος!!!!!γιουπι!!! θα τα πουμε την πεμπτη..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.