Jump to content
GraveDigger

Ταβέρνα-meeting στην περιοχή της Λαμίας

Recommended Posts

Αγαπητά μέλη του vwclub, η συνάντηση που όλοι περιμένατε! :lol:

Ακονίστε τα μαχαιροπήρουνα! Η πρώτη τσικνο-συνάντηση θα πραγματοποιηθεί το βράδυ του Σαββάτου 8 Δεκεμβρίου στο Πολύδροσο και πιο συγκεκριμένα ο "ανυποψίαστος" για τις ορέξεις μας ταβερνιάρης είναι "ο Κωτσούλας ο Κυνηγός" που βρίσκεται στην πλατεία του χωριού!

Το menu θα παραμείνει απόρρητο διότι εμπίπτει στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα και στις απαγορεύσεις της Ευρωπαϊκής Ένωσης (βλ. κοκορέτσι κτλ) :lol:

Όσοι πιστοί προσέλθετε με τεράστια όρεξη!

:lol:ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ: Δηλώστε συμμετοχή ώστε να ξέρουμε τον ακριβή αριθμό των ατόμων ως την Παρασκευή για να εξυπηρετηθούμε καλύτερα! :lol:

Προσυνάντηση στις 7:30μμ στην Ρούμελη και από εκεί φεύγουμε όλοι μαζί.

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ:

nikos962

fonstilida

kostaslamia

GraveDigger+1

και μερικοί ακόμα που αμφιταλαντεύονται.

Edited by GraveDigger
Link to comment
Share on other sites

:lol: Ταβέρνα? Κοντοσoύβλι PARTY? :lol: :lol: :thumbsup: Αυτο δε χάνεται με τιποτα. :lol: ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ....!!!! Εννοείτε πως εγώ και ο Φώντας θα είμαστε εκεί..... Με διπλούς αερόσακους θα γυρίσουμε πισω ΛΑΜΙΑ..... :xmas:
Link to comment
Share on other sites

ΦΙΛΕ Φανη θα ειθελα να γνωρισω τα παιδια αλλα ανωτερα βια θα με κρατησει Αθηνα.παντος σαββατο θα ειμαι Λαμια για το service ξερεις παντος την πλ.ελευθερειας θα την ξυπνησω.

Link to comment
Share on other sites

ΦΙΛΕ Φανη θα ειθελα να γνωρισω τα παιδια αλλα ανωτερα βια θα με κρατησει Αθηνα.παντος σαββατο θα ειμαι Λαμια για το service ξερεις παντος την πλ.ελευθερειας θα την ξυπνησω.

αφου σου προτεινουν μασαμπουκα και εσυ λες οχι....πρεπε να εισαι αδιαθετος... :blink::blink:

Link to comment
Share on other sites

Προβατινα Party!!!!!!!!!!!!!!!!! ;);)

Δεν το χανώ με τίποτα. Να ακονίσω την μασέλα μου δηλαδή.

Κανονίστε με τον ταβερνιάρη να εχει το κοπάδι σφαγμένο και ετοιμο για ψήσιμο ;)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα το κανονίσω; :D Δικός σου φίλος είναι ο Κωτσούλας tongue.gif

Εκτός κι αν θέλετε να βγω εγώ για κυνήγι! hunter.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγώ λέω να του πάμε καμιά δεκαριά χωριάτικα λουκάνικα. :D Ποιός βγαίνει για κυνήγι τώρα? rocket.gif

Link to comment
Share on other sites

Μαγκες μην (μασάτε) :D ακόμα ρε! Περιμενετε εως αυριο το βράδυ.

Απο φαγητό θα υπάρχει μπόλικο, όρεξη να υπάρχει.

Μονο που ακόμα δεν βλέπω συμμετοχές!

Link to comment
Share on other sites

Η χθεσινή μέρα ήταν γεμάτη! -_-

Στην αρχή συναντηθήκαμε lupakos, kostaslamia και εγώ και πήγαμε για ανεφοδιασμό καυσίμων στον themiscancer.

Μετά πήγαμε στην Αγία Μαρίνα για καφεδάκι όπου κολλήσαμε το αυτοκόλλητο του club στο Polάκι του Κώστα! :thumbsup:

Στην παρέα μας αργότερα προστέθηκε και ο fonstilida.

Και αφού πέρασε η ώρα αποχαιρετήσαμε τον lupako και ανηφορίσαμε για Μπράλο όπου μας περίμενε ο nikos962 για να πάμε παρέα στο Πολύδροσο!

Στην ταβέρνα, μετά την πρώτο γύρο από από πιατέλες, έφτασαν ενισχύσεις για να βοηθήσουν στην μάσα! :rolleyes:

Συμμετέχοντες στο τσιμπούσι:

nikos962

kostaslamia

fonstilida

RSI

Johnnie-Cola

Νίκος (SEAT) +Ρίτσα

GraveDigger

Καλά φάγαμε, καλά ήπιαμε (με μέτρο!) και το διασκεδάσαμε! Κάποιοι μάλιστα παρέτειναν την διασκέδασή τους :)

Ελπίζω όλοι να το ευχαριστηθήκατε όσο κι εγώ!

Σύντομα θα ανεβάσουμε και τις φωτογραφίες μας!

Και το μόνο σίγουρο είναι πως θα επαναλάβουμε συνάντηση για φαγητό :)

Edited by GraveDigger
Link to comment
Share on other sites

Οπως ειπε και ο GRAVEDIGGER όλα ήταν άψογα χθες... Εκτος ίσως την πολυ ομίχλη που είχε όταν φύγαμε.... Τα παιδια άψογα, η παρέα τελεια, για το φαγητο δε λεω τπτ... Μόνο ο JOKER έλειπε :D Ελπίζω οτι 8α είναι την επομενη φορα..... Σίγουρα θα γίνει παλι το "σκηνικό" που έγινε χθες.... Αυτος ο Johnnie-Cola τι άτομο ειναι? ;) Φοβερος.... Οπως και ο nikos962, ο RSI, oGraveDigger, o fonstylida, o nikos με την Ρίτσα και ο LUPAKOS με τα χειροφρενα :lol: ....

Link to comment
Share on other sites

Οπως ειπε και ο GRAVEDIGGER όλα ήταν άψογα χθες... Εκτος ίσως την πολυ ομίχλη που είχε όταν φύγαμε.... Τα παιδια άψογα, η παρέα τελεια, για το φαγητο δε λεω τπτ... Μόνο ο JOKER έλειπε :huh: Ελπίζω οτι 8α είναι την επομενη φορα..... Σίγουρα θα γίνει παλι το "σκηνικό" που έγινε χθες.... Αυτος ο Johnnie-Cola τι άτομο ειναι? ;) Φοβερος.... Οπως και ο nikos962, ο RSI, oGraveDigger, o fonstylida, o nikos με την Ρίτσα και ο LUPAKOS με τα χειροφρενα :ninja: ....

ασε το subaki εκανε βολτες πισω.στο επομενο τσιμπουσι θα ειμαι

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά ήταν χθες τουλάχιστον στην ταβέρνα που ημουνα παρόν!

Lupako νομίζω οτι έχασες στην ταβερνα,ειχε αρκετή πλάκα και εγώ πιστεύω οτι έχασα που δεν κατάφερα να σε γνωρίσω.

Ολα τα παιδιά ήταν τέλεια στην παρέα!!!!!!!!!! ;):huh::ninja:

Μονο που ρε μάγγες δεν φάγαμε τιποτα! Απλώς τσιμπίσαμε καμιά 400 μπουκές για το τσιγάρο :angry2:

Πάντως εγώ το χάρηκα αρκετά χθές. ΝΑ ΕΠΑΝΑΛΗΦΘΕΙ ΠΑΡΑΥΤΑ & ΣΥΝΤΟΜΑ!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Στην αρχή καλά μπήκαμε στο παιχνίδι... Δυνατα.... Μετα κατι τα γέλια, κατι η κουβεντα, μας κοπηκε η ορεξη. Κατι ήξεραν οι παλιοι που λεγανε "ΟΤΑΝ ΤΡΩΝΕ ΔΕ ΜΙΛΑΝΕ" tongue.gif:D Οπωσδήποτε πρεπει να επαναληφθεί συναντηση τέτοιου τύπου :) Λογικά πρεπει να πάμε στον δικο μας την επομενη φορα.... ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΔΕ ΒΛΕΠΩ!!!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

tongue.gif:lol: Οπωσδήποτε πρεπει να επαναληφθεί συναντηση τέτοιου τύπου :D Λογικά πρεπει να πάμε στον δικο μας την επομενη φορα.... ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΔΕ ΒΛΕΠΩ!!!!! :lol:

Φαντάζομαι οτι αναφέρεσαι στον Evripidis? Γιατί οχι. Θα περιμένω να μάθω το πότε!!

Εδώ είναι οι φωτό: http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?aut...=sc&cat=182 :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά ήταν χθες τουλάχιστον στην ταβέρνα που ημουνα παρόν!

Lupako νομίζω οτι έχασες στην ταβερνα,ειχε αρκετή πλάκα και εγώ πιστεύω οτι έχασα που δεν κατάφερα να σε γνωρίσω.

Ολα τα παιδιά ήταν τέλεια στην παρέα!!!!!!!!!! :D:thumbsup::thumbsup:

Μονο που ρε μάγγες δεν φάγαμε τιποτα! Απλώς τσιμπίσαμε καμιά 400 μπουκές για το τσιγάρο :whistling:

Πάντως εγώ το χάρηκα αρκετά χθές. ΝΑ ΕΠΑΝΑΛΗΦΘΕΙ ΠΑΡΑΥΤΑ & ΣΥΝΤΟΜΑ!!!!!!!!!!!!!!!!

πάλι έφαγες του σκασμού ρε συ????? έχω να σε δω και κάμποσο καιρό...ελπίζω να χεις αδυνατίσει νικολάκη ε????

ΧΑΘΗΚΑΜΕ ΦΙΛΕ

Ελπίζω να περάσατε όσο καλά λέτε και εις το επανειδίν και να μεγαλώσετε ακόμα πιο πολύ.....κάντε καμιά βόλτα εκεί μέσα στην λαμία....στις 3 πλατείες....α ρε τι θυμήθηκα τώρα..ταστρατιωτικά μου χρόνια.....ΚΕΥΠ

Link to comment
Share on other sites

Καλά περάσατε κουφαλίτσες ... Έλειπα λόγω γιορτής στα βόρεια :)

Link to comment
Share on other sites

πάλι έφαγες του σκασμού ρε συ????? έχω να σε δω και κάμποσο καιρό...ελπίζω να χεις αδυνατίσει νικολάκη ε????

ΧΑΘΗΚΑΜΕ ΦΙΛΕ

Ελπίζω να περάσατε όσο καλά λέτε και εις το επανειδίν και να μεγαλώσετε ακόμα πιο πολύ.....κάντε καμιά βόλτα εκεί μέσα στην λαμία....στις 3 πλατείες....α ρε τι θυμήθηκα τώρα..ταστρατιωτικά μου χρόνια.....ΚΕΥΠ

Γεια σου ρε douma με τις αναμήσεις απο τον στρατό!!!!!!!!!!!!!

Αν σου έλειψε η Λαμια να σου βρούμε καμιά κοπελιά και να σε κάνουμε γαμπρό εκεί :angry2::angry2:

Χαθήκαμε ρε φίλε γιατί μετά τον γάμο αλλάζουν οι υποχρεώσεις, μεγαλώνουν και ο ελεύθερος χρόνος μικραίνει thumbsdown.gifthumbsdown.gif

Οσο για το αδυνάτισμα ''Τι λες ρε μεγάλε που θα αδυνατίσω,ξέρεις τι περιουσία έχω επενδύσει σε αυτό το κορμί? :blink::blink: "

Και εσύ ρωτάς αν αδυνάτησα? Είσαι απαράδεκτος φιλαράκι, αλλά και πάλι σ'αγαπάω. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.