Jump to content
XIONOULIS

τεμπελης/για το χερι

Recommended Posts

εχει βαλει κανεις τεμπελη σε γκολφ 4 απτο σαβελ αυτον μετα 60 ευρο και δερμα...???ρωταω γιατι δεν το καταφεραμε...και μαρεσει πολυ ρε γαμωτο του.......

** TEMΠΕΛΙΔΕΣ ΓΙΑ AΠΟΛΥΤΗ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΣΕ **

http://www.saveltrade.gr/inner.php?cPath=105_222

GOLF 4 ΔΕΡΜΑ ΥΨΗΛΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ --> 60,00 ΕΥΡΩ

ρωταω μηπως ???θα παω σε εναν ηλεκρολογο το σαββατο να τα βαλει που μου συστησε ο σαβελ οταν τα πηρα απο αυτον.ιδωμεν και το σαββατο ..αν βεβαια μπει με απολυτη εφαρμογη,αλλιως... παντως με την πρωτη ο αφτερδαρκ και εγω δεν τα καταφεραμε....

π.σ.

(λογω βιδας χειροφρενου πανω στην οποια δενει η μια πλευρα της βασης του τεμπελη.ελα που δεν φτανει το υψος της βιδας που ειναι κολλημενη παω στην λαμαρινα και δενει η μια πλευρα της βασης του χειροφρενου με το να χωρεσει και ο η βαση του τεμπελη στην ιδια βιδα και μετα να βαλεις το παξιμαδι)θελει φωτο για να καταλαβεις αν δεν το εχεις κανει...

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

εχει βαλει κανεις τεμπελη σε γκολφ 4 απτο σαβελ αυτον μετα 60 ευρο και δερμα...???ρωταω γιατι δεν το καταφεραμε...παντως με την πρωτη ο αφτερδαρκ και εγω δεν τα καταφεραμε....

βρηκες και συ ατομο να σε βοηθησει........ tongue.giftongue.giftongue.gif

λοιπον το βραδυ αν κατεβετε σεφ πες μου να ριξω μια ματια......και σας δινω τα φωτα μου!!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

εχει βαλει κανεις τεμπελη σε γκολφ 4 απτο σαβελ αυτον μετα 60 ευρο και δερμα...???ρωταω γιατι δεν το καταφεραμε...και μαρεσει πολυ ρε γαμωτο του.......

** TEMΠΕΛΙΔΕΣ ΓΙΑ AΠΟΛΥΤΗ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΣΕ **

http://www.saveltrade.gr/inner.php?cPath=105_222

GOLF 4 ΔΕΡΜΑ ΥΨΗΛΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ --> 60,00 ΕΥΡΩ

ρωταω μηπως ???θα παω σε εναν ηλεκρολογο το σαββατο να τα βαλει που μου συστησε ο σαβελ οταν τα πηρα απο αυτον.ιδωμεν και το σαββατο ..αν βεβαια μπει με απολυτη εφαρμογη,αλλιως... παντως με την πρωτη ο αφτερδαρκ και εγω δεν τα καταφεραμε....

π.σ.

(λογω βιδας χειροφρενου πανω στην οποια δενει η μια πλευρα της βασης του τεμπελη.ελα που δεν φτανει το υψος της βιδας που ειναι κολλημενη παω στην λαμαρινα και δενει η μια πλευρα της βασης του χειροφρενου με το να χωρεσει και ο η βαση του τεμπελη στην ιδια βιδα και μετα να βαλεις το παξιμαδι)θελει φωτο για να καταλαβεις αν δεν το εχεις κανει...

Φιλε μου εκει θελει εναν ανταπτορα δεν ξερω εαν τον εχει η συσκευασια εγω εβαλα τον γνησιο μεταχηρισμενο και αγορασα ολο το πακετο τις βυδες απο κοσμοκαρ ο ανταπτορας ειναι θυληκο σπυρωμα και μετα αρσενηκο .....

Link to comment
Share on other sites

επειδη ειμαι πολυ τσαντισμενος με την συμπεριφορα.το ινκα κοντα ειναι και θα παω επισημα πλεον,γιαυτο αποσυρο απο εδω μεχρι νεοτερας

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

επειδη ειμαι πολυ τσαντισμενος με την συμπεριφορα.το ινκα κοντα ειναι και θα παω επισημα πλεον,γιαυτο αποσυρο απο εδω μεχρι νεοτερας

τελικα να μην τον παρω τον τεμπελη?

Link to comment
Share on other sites

τελικα να μην τον παρω τον τεμπελη?

οχι να παρεις κατι πιο σημαντικο για το σπιτι σου.

o τεμπελης δεν ειναι κατι σημαντικο στο αμαξι.η οδηγηση ειναι η ουσια μην σας ταραζουνε με χιλια δυο αλλα.

σε οτι μπορεις να φανταστεις πανε και ξοδευουν τα λεφτα τους για το αμαξι..

αρκει να ειναι για το αμαξι.. ερε νεοελληνα.. :rolleyes:

Edited by TOMMASO
Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα φτανουμε και σε καποια ηλικια, τη μια ποναει η μεση, την αλλη το χερι...ασε για γκαζια ειμαστε???...

ενας τεμπελης ειναι καλος...σε αποτρεπει απο τα χειροφρενα...

τελοσπαντων εγω θελω να μαθω αν μπαινει τελικα ή δινεις κι αλλα χρηματα για να μπει?

Link to comment
Share on other sites

μπαινει αλλα παρε και το σετακι απτην αντιπροσωπεια 30 ευρο οι αυθεντικες βασεις,μονο ετσι..συνιλικα 90 ευρο μαζι με αγορα

Link to comment
Share on other sites

90 ευρω για ...τεμπελη, 8P;):o

Και που να δεις για το 5αρι τι πρεπει να δωσω new_grrrr.gifnew_grrrr.gif . Τα νευρααααααααααααααααα μου. fire.giffire.gif

Link to comment
Share on other sites

Λίγα είναι.

ξερω οτι ειναι πανακριβοι ρε κωστα απλα παιρνεις...τεμπελη!!! :D:angry2::o

βεβαια για σενα που εισαι σε μια Α ηλικια μπορει να ειναι και αναγκαιος... Αθηνα - Τρικαλα μπορει να παθεις καμια τενοντιτιδα!!!! <_<:o;)

Link to comment
Share on other sites

sos!! Έχω το μκ4 generation με δερμάτινο σαλόνι αλλά χωρίς το υποβραχιόνιο οδηγού όπως όλων άλλωστε. Ξέρει κάποιος αν original υποβραχιόνιο απο Skoda Octavia ή Seat Leon μπαίνει;Όλα είναι τα ίδια;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.