Jump to content
Guest super sayian

Night Cruising-ΛΟΥΤΣΑ

Recommended Posts

Guest super sayian

O Δεκέμβριος έφτασε και μαζί με αυτόν το το τέλος για αυτή τη χρονιά!

Θα πάμε λοιπόν για να τιμήσουμε το Χριστουγεννιάτικο κλίμα ένα Night Cruise μέχρι τη Λούτσα και συγκεκριμένα στο Trolley Cafe.

Σημείο συνάντησης / αναχώρισης το γνωστό μέρος στο Σ.Ε.Φ. στις 21:30.

Ελάτε λοιπόν, να ανταλλάξουμε τις ευχές μας και να διασκεδάσουμε όπως μόνο εμείς ξέρουμε!

Συμμετοχές μπορείτε να δηλώσετε εδώ με τον γνωστό τρόπο :)

-- Το κονβόι θα είναι σε σειρά και θα ακολουθούμε όλοι έναν "αρχηγό". Παρακαλούνται άπαντες συμμετέχοντες να ακολουθήσουν βάσει των κανόνων που ακολουθούμε πάντα σε night cruises/εκδρομές.

Οποιοσδήποτε πιστεύει πως δεν θα μπορέσει να ακολουθήσει τους κανόνες και να παραμείνει μαζί με το κονβόι τότε παρακαλείται είτε να μας περιμένει στο τελικό προορισμό ή να μην έρθει καθόλου σε αυτό το event.

Συμμετοχές:

  1. goldengolf
  2. G.P.
  3. Bad Boy
  4. lilian tsi
  5. svouras (μόνο στο ΣΕΦ?)
  6. ToT
  7. black golf 220 (μόνο στο ΣΕΦ)
  8. Bassakos (μόνο στο ΣΕΦ)
  9. trelaras582 +1
  10. NOS
  11. alkis +1
  12. Geopan
  13. doumasj +1
  14. ΓΙΑΝΝΗΣ +1
  15. STY
  16. billkout13 +1
  17. ReApEr
  18. ippotis
  19. Super Sayian (?)
  20. doggy (?)
  21. kakaounakis +2
  22. kaloburn + father (ΣΕΦ μόνο)
  23. drspeed
  24. BillVWRuleZ
  25. petrose Melissia + Bunny
  26. Metal Drummer
  27. GOLf-IRUS +3

Edited by doggy
έβαλα τις συμμετοχές
Link to comment
Share on other sites

Ααααααααχχχχχ αγαπες μου φυσικα θα ειμαι εκει να σας περιμενω και να κανονισω και τα περαιτερω με το μαγαζι!!!!Καλα θα περασουμε και μετα θα παμε και για κανενα βραδυνο μπανακι!!! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

θα ερθω να σας δω και για να σας ευχηθω καλα Χριστουγεννα :lol::lol::xmas: , αλλα δυστυχως :);) δεν θα μπορεσω να ερθω fire.giffire.gif γιατι θα σηκωθω πολυυυυυ νωρις για τους γνωστους λογους. :D;)

Link to comment
Share on other sites

θα ερθω και εγω +1!αν ειναι κανεις απο βπ ας μου κανει ενα πμ να μιλησουμε να παμε μαζι.η αν δεν ερθει καποιος απο τα βπ υπαρχει καποιο μερος(οχι στο σεφ δν με βολευει να κατεβω ως εκει)που θα περασετε κοντα στο χαλανδρι που να σας περιμενω?ας μου στειλει καποιος πμ να με ενημερωσει

Link to comment
Share on other sites

θα ερθω και εγω στο ΣΕΦ να σας δω! :)

ελα να μας καμαρωσεις...... :wacko::lol::lol::lol:

trelaras582 ειναι πολλοι απο βορ.προστεια....θα κανονισω να σε ειδοποιησουν!!! B)

Link to comment
Share on other sites

οταν λεω +1 εννοω και την κοπελα μ

ααα θα ειναι και κανεις που θα εχει αυτοκολλητα?

Link to comment
Share on other sites

Οι γνωστοι-αγνωστοι ταραξιες που ειναι......αντε να μαζευομαστε πουλακια μου!!!!!!!!! :)

Εδω Κακαλος εληφθη οβερ εληφθησαν συντεταγμενεσ μαχης μεσααααααααααα:wacko::lol::lol:

θα ερθω και εγω +1!αν ειναι κανεις απο βπ ας μου κανει ενα πμ να μιλησουμε να παμε μαζι.η αν δεν ερθει καποιος απο τα βπ υπαρχει καποιο μερος(οχι στο σεφ δν με βολευει να κατεβω ως εκει)που θα περασετε κοντα στο χαλανδρι που να σας περιμενω?ας μου στειλει καποιος πμ να με ενημερωσει

Εχεις PM B)

Edited by nikkosnet
Link to comment
Share on other sites

Μετα απο πολυ καιρο λεω να ερθω και γω να δω τι κανουν τα τρελοπαιδα χαχαχαχ οποτε βαλε και Αλκης +1

Link to comment
Share on other sites

θα ερθω και εγω για λιγο στο σεφ
Eσυ να τα αφησεις αυτα και να ερθεις Λουτσα ακουσες μαυρουλι σε περιμενω........Λοιπον εκλεισα το μαγαζι σημερα το πρωι και μαλιστα θα μας κρατησει ολες τις θεσεις του παρκινγκ μπροστα απο το μαγαζι για να βλεπουμε τα καμαρια μας!Μαλιστα ο Δημητρης(το παιδι που εχει το μαγαζι)μου ειπε οτι θα κανονισει να ερθει το περιοδικο Burn Out για να μας φωτογραφισει και να καλυψει το Night cruise!!!Αυτα πουλακια μου τα υπολοιπα απο κοντα την Πεμπτη που θα σας πεταξω στην θαλασσα για να δροσιστειτε.......Ελα να βλεπω συμμετοχες!!! :D
Link to comment
Share on other sites

Eσυ να τα αφησεις αυτα και να ερθεις Λουτσα ακουσες μαυρουλι σε περιμενω........Λοιπον εκλεισα το μαγαζι σημερα το πρωι και μαλιστα θα μας κρατησει ολες τις θεσεις του παρκινγκ μπροστα απο το μαγαζι για να βλεπουμε τα καμαρια μας!Μαλιστα ο Δημητρης(το παιδι που εχει το μαγαζι)μου ειπε οτι θα κανονισει να ερθει το περιοδικο Burn Out για να μας φωτογραφισει και να καλυψει το Night cruise!!!Αυτα πουλακια μου τα υπολοιπα απο κοντα την Πεμπτη που θα σας πεταξω στην θαλασσα για να δροσιστειτε.......Ελα να βλεπω συμμετοχες!!! :D

Το μοντελο μας θα ερθει???????

εχει φωτογραφιση το Burn Out :lol::lol::lol:tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Ε και βεβαια μεσα αφου θα παμε στον καλο μου φιλο Κωστα...............
Γιωργαρε(GP)Ελα για τους γνωστους λογους που ξερεις παρε και τον Ζαχο!Γκεο να φερω και το θηριο??? :D
Link to comment
Share on other sites

οταν λεω +1 εννοω και την κοπελα μ

ααα θα ειναι και κανεις που θα εχει αυτοκολλητα?

εγώ....

Μετα απο πολυ καιρο λεω να ερθω και γω να δω τι κανουν τα τρελοπαιδα χαχαχαχ οποτε βαλε και Αλκης +1

που σαι συ ρε ψυχή?? τελευταία φορά θυμάμαι το καρπενήσι...ισχύει????

ΚΑΙ ΓΩ ΜΕΣΑ+1 ....ΕΛΑ ΝΑ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ........

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.