Jump to content
GraveDigger

Εξόρμηση μελών Κεντρικής Ελλάδας στον Βόλο

Recommended Posts

Όπως έχουμε σχεδιάσει εδώ και καιρό θα πραγματοποιήσουμε την Κυριακή 13 Ιανουαρίου την πρώτη μας μεγάλη συνάντηση με συμμετοχή μελών από Λάρισα, Τρίκαλα, Καρδίτσα, Λαμία και φυσικά από τον Βόλο!

Το πρόγραμμα προβλέπει άφιξη και συνάντηση στην παραλία του Βόλου περί τις 12:00, θα σταθμεύσουμε τα αυτοκίνητά μας όλα μαζί στο μεγάλο parking της παραλίας (Λιμενικό) και θα βγάλουμε και τις απαραίτητες αναμνηστικές φωτογραφίες. Αφού γίνουν οι πρώτες συστάσεις και γνωριμίες μεταξύ μας θα κατευθυνθούμε για μεζεκλίκια στα περίφημα τσιπουράδικα του Βόλου και κατόπιν για καφέ με θέα την θάλασσα.

Αρχίστε να δηλώνετε συμμετοχές αναφέροντας και την πόλη απ' όπου θα ξεκινήσετε π.χ.

GraveDigger +1, Λαμία

Για τα μέλη Λαμίας έχει οριστεί σημείο συνάντησης το λιμάνι της Στυλίδας και ώρα συνάντησης 11:00.

Για τα μέλη Λάρισας έχει ορισθεί σημείο συνάντησης το parking του Media Markt και ώρα συνάντησης 11:00.

Παρακαλείσθε να εκδηλώσετε και έγγραφα το ενδιαφέρον σας για την καλύτερη οργάνωση της συνάντησης!

Edited by GraveDigger
Link to comment
Share on other sites

Γεία σου GRAVEDIGGER με τα μεζεκλίκια σου. Εγώ όπως πάντα είμαι μέσα.... ;) Θα ξεκινήσω απο την περήφανη και τιμημένη ΚΟΝΤΟΚΟΥΒΛΙΑΝΗ...!!!!!! tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

εννοειτε οτι ειμαι μεσα,απλα το λεω για να μην λεει ο gravedigger οτι δεν γραφω. :D

Link to comment
Share on other sites

Εγώ κ πάλι δυστυχώς ίσως να μην μπορέσω να έρθω!!! :D Έχω το μνημόσυνο της γιαγιάς μου...

Ίσως το αποφασίσω τελευταία στιγμή! Δεν θα προλάβω να είμαι στον Βόλο στις 12!

Υπάρχει κάποιος που θα μπορώ να του τηλεφωνήσω για να συνεννοηθούμε κ να σας βρώ!;

R-ZOO > Λάρισα

Edited by R-ZOO
Link to comment
Share on other sites

Εννοειται μεσα....

getsagal+2, Λαρισα

Αντε και οι υπολοιποι απο Λαρισα να πιουμε κανενα Κυριακατικο τσιπουρακι ! :D

Edited by getsagal
Link to comment
Share on other sites

Ελα ρε R-ZOO... Ανετα προλαβαίνεις..... Ελα να μαζευτουμε άτομα για χαβαλέ :D svhse_me και απο σένα περιμένουμε υποδοχη...!!!! :cry:

Link to comment
Share on other sites

Κριμα ρε R-ZOO που δεν θα ερθεις και εγω ελεγα μηπως μπορουσα να κατεβω και εγω

να σε γνωρισω.

Ειχες πει οτι θα ερχοσουν στον Βολο απ οτι ειδα στις προτασεις για συναντησεις.

Δεν πειραζει.

Next time.

Edited by PAGOURISTAS
Link to comment
Share on other sites

Εκτος απροοπτου ειμαι και εγω μεσα.Αντε ρε Gravedigger να σε γνωρισουμε.Α μη με μραξετε για το αμαξι,εχωτερικα ειναι λιγο στραπατσαρισμενο αλλα εσωτερικα κατι κανουμε.

απο ΤΡΙΚΑΛΑ λοιπον +1.Αντε μπας καοι αξιωθει και κανενας αλλος απο εδω.

Edited by PANOS 1.8 GT
Link to comment
Share on other sites

Εννοειται μεσα....

getsagal, Λαρισα

Αντε και οι υπολοιποι απο Λαρισα να πιουμε κανενα Κυριακατικο τσιπουρακι ! ^_^

ωπ και εσυ εδω!!! :cry: που εισαι χαμενος??

μαλλον θα ειμαι και εγω αυριο θα σας πω σιγουρα!!!!!

Link to comment
Share on other sites

e oxi re didyme... mh leipeis ki esy... kai na mhn er8eis 8a perasoume apo farsala gia cafe kapoia stigmh....

οποτε θελετε για καφεδακι!!!για κυριακη θελω πολυ να ερθω θα το προσπαθησω.............

Link to comment
Share on other sites

παιδια αντε.προσπαθηστε να ερθετε.θα εχει τσιπουρακι καιμετα κανενα καφεδακι.τι υποδοχη θελετε???για να ετοιμασω.ΑΜΑΝ,εχασα το κοκκινο χαλι.τωρα? tongue.gif

:unsure::lol::D:lol::lol::lol::lol::lol::D:lol::D:lol::D:lol:knife.gif

Edited by panosgolf
Link to comment
Share on other sites

Εγώ με 2-3 τυρόπιτες και κανα ρωσιδάκι είμαι οκ... Πιστευω κάτι τέτοιο θα θέλουν και ο Gravedigger kai o Fonstylida....!!!! :lol: Ασε τα κοκκινα χαλιά tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Σας έπιασε η χαρά για το meeting και μου φαίνεται έχετε αρχίσει τα off-topics.

Περιοριστείτε λίγο και περιμένουμε δημοσιεύσεις συμμετοχής και από άλλα μέλη! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι ο "OFF-TOPIC"???? :lol::lol: Μια χαρα....!!!! Αφου δε γράφουνε οι αλλοι ΠΚΕ (πρόεδρε κεντρικής Ελλάδας). Τι να κάνω? tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

εννοειτε οτι τις ρωσιδες θα τις δοκιμασω εγω πρωτα,για να δω αν αξιζουν.sorry GraveDigger ,τελευταιο off topic.απο εμενα.. :lol:

Link to comment
Share on other sites

λες και το κανετε επιτηδες...τεσπα αν μενατε λαμια θα ερχομουν,αλλα πρεπει να κατεβω αθηνα την κυριακη και οπως καταλαβαινετε μου ειναι δυσκολο να γινω δυο κομματια...

Link to comment
Share on other sites

Μάγγες ατυχήσατε έχω κανονίσει να μείνω Αθηνα! :D:thumbsup:

Πιστεύω οτι ισως μπορέσω να σας εκπροσωπίσω στην συνάντηση της Αθήνας στο Do it! :lol::rolleyes:

Πιέστε κανά τσιπουράκι & για μενα :rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ελάτε ρε παιδιά! Γιατί με στεναχωρείτε; Αφού το έχουμε ανακοινώσει στο Πρόγραμμα Συναντήσεων από τις 23 Δεκεμβρίου! Να ελέγχετε τις προγραμματισμένες συναντήσεις! ;)

Εξάλου αυτή την Κυριακή έχουμε συναντήσεις σε όλη την Ελλάδα! :thumbsup:

Οπότε Γιάννη πήγαινε στο Do-it στη Βάρκιζα μαζί με τον Νίκο και τα άλλα παιδιά κι εμείς θα πιούμε κανένα τσιπουράκι και στην υγειά σας! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.