τον τελευταιο καιρο(40 μερες) εχω και εγω αυτο τα θεματα.
τρεμουλο(ελαχιστο) στο ρελαντι ΚΑΙ πιο εντονο τρεμουλο(οχι τρελα πραγματα) στο cold start.
βλεπω στο μπαρομετρο οτι δεν ειναι σταθερη η βελονα στο ρελαντι ,στο -0,7 ,οπως ηταν παντα.
ο δεικτης του μπαρομετρου εχει ενα μικρο τρεμουλο.επισης μετα απο 10-15 δευτερα που θα σταματησω στο ρελαντι κανει ενα στιγμιαιο πεταγμα απο το -0,7 στο -0,5 και αμεσως επανερχετε στα κανονικα.ειχα παει για σερβις αλλα δεν βρηκαν καποιο σφαλμα.σκεφτηκα για carbonoff αλλα δεν ξερω να θα βοηθησει.