Jump to content
Guest bassakos

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ Σαββατο 26/1/08

Recommended Posts

Καλα πηγε η πρωτη συναντηση.Δεν περιμενα να μαζευτουμε και τοσοι.Η μια απο τις φωτογραφιες βγηκε κουνημενη.Δε θυμαμαι ομως ποιος την τραβηξε για να τον μαλωσω.Αν κανονιζαμε μεσημερακι με το φως του ηλιου θα ειχαμε πιο ευδιακριτες φωτογραφιες αλλα δεν πειραζει.

amadeus ρε συ μου ειχε καρφωθει οτι το αυτοκολλητο το ειχε ζητησει ο nikoliss.Δεν ξερω πως μου ειχε καρφωθει.Και παροτι ρωτησα στην καφετερια και μου ειπατε οτι εσυ το ζητησες, παρολα αυτα εγω εμεινα κολλημενος στο nikoliss.Α ρε Νικο.Μαγια μου εκανες;;Παντως μολις κατεβει ο Polotsik και με προμηθευσει θα παρουν ολοι. :D

Η παρελαση των Vw τραβηξε τα βλεμματα στην ακτη Δυμαιων.Ενας κακομοιρος κοιτουσε απορημενα μολις καναμε ντου στο παρκινγκ κοντα στο Φαρο.

Απο τις φωτο λειπουν 2 ατομα που εφυγαν νωρις δυστυχως.

post-6298-1201454487_thumb.jpg

post-6298-1201454498_thumb.jpg

post-6298-1201454510_thumb.jpg

post-6298-1201454524_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλα πηγε η πρωτη συναντηση.Δεν περιμενα να μαζευτουμε και τοσοι.Η μια απο τις φωτογραφιες βγηκε κουνημενη.Δε θυμαμαι ομως ποιος την τραβηξε για να τον μαλωσω.

Σκεψου να πηγαιναμε και για τιποτα ουζα..... tongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Σκεψου να πηγαιναμε και για τιποτα ουζα..... tongue.giftongue.giftongue.gif

:blink::blink::blink::thumbsup:

οταν καταφερω και ερθω κι εγω κανονισε να φερεις και την οικογενεια :blink::D

Edited by polotsik
Link to comment
Share on other sites

παιδια τι γινετε καλα ειστε σημερα ειδα τισ φωτο μπροαβο Νασο :blink:

μπορουμε να πουμε για επομενη συναντηση οποτε θελετε παιδια

εγω ειμαι μεσα...

ΜΑΚΗ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΒΡΕ ΕΡΓΑΛΕΙΟ tongue.gif

ο ξεβρακοτος τουσ εβαλε τους προφυλαχτηρες :D

γεια σου βρε ΝΑΣΟ με τισ φωτο σου

αντε πειτε για επομενη συναντηση

Link to comment
Share on other sites

παιδια τι γινετε καλα ειστε σημερα ειδα τισ φωτο μπροαβο Νασο :blink:

μπορουμε να πουμε για επομενη συναντηση οποτε θελετε παιδια

εγω ειμαι μεσα...

ΜΑΚΗ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΒΡΕ ΕΡΓΑΛΕΙΟ tongue.gif

ο ξεβρακοτος τουσ εβαλε τους προφυλαχτηρες :D

γεια σου βρε ΝΑΣΟ με τισ φωτο σου

αντε πειτε για επομενη συναντηση

Καλημερα Παναγίωτη....

Θα κανονισουμε συντομα....αυτο ειναι σιγουρο!!!

Τωρα που καναμε την αρχη...... :blink:

Απλως να περιμενουμε λιγο να ντυθει και ο "ξεβρακωτος"..... :blink::blink::thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Nαι Μακη να φερεις και την οικογενεια στην επομενη συναντηση.Ο Νικος (polotsik) την εχει μυησει ηδη.Μενει το νεογεννητο βεβαια. tongue.gif

Παναγιωτη ειναι εγκυρο οτι ο ξεβρακωτος εβαλε τους προφυλακτηρες;Δε λεει δευτερη συναντηση με στριπτιζ. ;) Παντως το γκολφακι του ο SpAwN το εχει κανει ομορφο.Τωρα με τους προφυλακτηρες θα δειξει πιο πολυ. :lol:

Link to comment
Share on other sites

πολύ μαυρίλα στις φωτογραφίες μας,,,,δεν πειράζει όμως ήταν η πρώτη φορά ;)

τα λέμε την επόμενη φορά πιο οργανωμένοι :lol:

Ναι ή επρεπε να βαλουμε το αυτοκινητο του SpAwN να μας φωτιζει ή να βρεθουμε μεσημερι με ηλιο για να φαινονται πιο καθαρα.Στην επομενη συναντηση θα ειναι καλυτερα.Και θα μαζευτουμε και περισσοτεροι πιστευω.

Link to comment
Share on other sites

gia thn epomenh sunantish eimai mesa me tis mpantes... oso gia tous profulaktires... THN KATARA MOU STOUS FANOPOIOUS... PAIZEI NA TOUS BAPSW MONOS MOU STO XERI XAXAX... ASTA KSEXASTIKA KAI PHGA APO PERIMETRIKH KAI EFAGA TOUS THOLOUS GIATI AKOUMPAGAN STIS RODES APO TON AERA... MPA POU NA TOUS KAEI H FOURNOS...

post-4101-1201531878_thumb.jpg

post-4101-1201532046_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nαι Μακη να φερεις και την οικογενεια στην επομενη συναντηση.Ο Νικος (polotsik) την εχει μυησει ηδη.Μενει το νεογεννητο βεβαια. tongue.gif

λες να μην μυηθει κι αυτος ;):lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Σπουδαζω αμαλιαδα (45 λεπτα απο Πατρα) κ δε μπορω να ερθω γιατι δουλευω καθε Πεμπτη- Παρασκευη- Σαββατο. Γιατι μου το κανετε αυτο?????

τιν επομενη φορα φροντισε να εισαι και δεν θα χασεις :lol:B):rolleyes:

ποτε θα το εχεισ ετοιμο το τερατακι δηλαδη.. biggrin.gif biggrin.gif

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

παιδια εννοειται πως και γω ειμαι μεσα για επομενη συναντηση και συμφωνω οτι πρεπει να γινει νωρις το μεσημερι για να καμαρωσουμε τα μωρα μας με ηλιο.(ειδικα του Spawn θα κανει τρομερη ηλιοθεραπεια οπως ειναι τωρα με μπικινι...) :lol:B):rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

LOIPON OI PROFULAKTIRES MOU EINAI STON FOURNO AURIO SABBATO STIS 11 35 THA EIMAI STHN PERIMETRIKH, THA PERASW ME 257 XILIOMETRA GIA NA TOUS XTIPISI O AERAS NA PAGOSOUN META APO 2 ,5 EBDOMADES STO FOURNO PWS DEN LIWSANE.. MAGGES KANONISTE GIA KAFE NA FERETE KAI KANENA AUTOKOLITO MPAS KAI PARW KAI KANA ALOGO PARAPANW.... ME TETOIOUS PROFILAKTIRES AS ERTHEI DIPLA MOU KAI O MITSO KAI O RAPTIS... AA MITSAKO SOU EBALA KATI LADAKIA PROXTES SUPER 75 ALOGAKIA THA BGAZEI TO GTI SOU... TI PISTEUES OTI THA EIMAI EGW O POIO ARGOS?

Link to comment
Share on other sites

Spawn thanks για τα λαδια.χρωσταω καφε!παρε τηλ οταν βρεις χρονο.ρε και σπορελαιο να βαζες παλι θα ημουν πιο γρηγορος και κυριως ΝΤΥΜΕΝΟΣ!και οικοδομη να εβαφαν θα ειχαν τελειωσει τωρα.παιδια παντως υστερουμε πολυ στις φωτογραφιες.τα παιδια απο τα τρικαλα εχουν ανεβασει ενα καρο..την επομενη φορα ολοι με φωτογραφικες

Link to comment
Share on other sites

Spawn thanks για τα λαδια.χρωσταω καφε!παρε τηλ οταν βρεις χρονο.ρε και σπορελαιο να βαζες παλι θα ημουν πιο γρηγορος και κυριως ΝΤΥΜΕΝΟΣ!και οικοδομη να εβαφαν θα ειχαν τελειωσει τωρα.παιδια παντως υστερουμε πολυ στις φωτογραφιες.τα παιδια απο τα τρικαλα εχουν ανεβασει ενα καρο..την επομενη φορα ολοι με φωτογραφικες

ετσι σας θελω :D

Link to comment
Share on other sites

για 140 βγηκε τπτ? για πες τιμες

men gia to 140 den exw akousei tpt alla tha rwtisw... an diatheteis xarti omos pisteuw oti an koumposeis ta aloga apo gt tha ta pareis ta 170.. tha rwtisw kai tha sas pw...

oso gia sena mitsara den ton glitoneis ton kafe oloklirh palidromikh kinish upestisa mesa sto gti gia na metrisoume ta amortises mou gurise ta antera... tha se parw thl gia kafe na pareis kai to filaraki sou me to octavia na to metrsisw me ena amaksi pou tha kukloforw paraskeuosabbatokuriako....

Link to comment
Share on other sites

φανταζομαι οτι βολευουν για συναντησεις παρασκευες και σαβ/κα.ειδικα αυτο τον καιρο που ειναι στη μεση και οι εξεταστικες.τι λετε για το επομενο Σαββατο?

(ναι καλα..σε ειδα Spawn πως ειχες βολευτει μεσα στην αγκαλια των recaro!)

KONI μεχρι ποτε δινετε μαθηματα εσεις?

Link to comment
Share on other sites

ρε και σπορελαιο να βαζες παλι θα ημουν πιο γρηγορος και κυριως ΝΤΥΜΕΝΟΣ!και οικοδομη να εβαφαν θα ειχαν τελειωσει τωρα.

:lol::lol::lol::lol:

Κορυφαιο....αγόρι μου...... :lol::lol:

Τώρα που ντυθηκε ο χριστιανος ...καιρος να κανουμε και αλλα πράγματα.... tongue.gif;)

φανταζομαι οτι βολευουν για συναντησεις παρασκευες και σαβ/κα.ειδικα αυτο τον καιρο που ειναι στη μεση και οι εξεταστικες.τι λετε για το επομενο Σαββατο?

(ναι καλα..σε ειδα Spawn πως ειχες βολευτει μεσα στην αγκαλια των recaro!)

KONI μεχρι ποτε δινετε μαθηματα εσεις?

Εγω παντως λεω για Σάββατο μεσημερι.......πιστευω πως τους βολεύει ολους.....

Η Κυριακη για μενα ανήκει στον πιτσιρικά..... ;)

Link to comment
Share on other sites

Αφαιρέθηκε το κείμενο. Πέρα από τα greeklish που ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ, περιείχε και λάθος γλώσσα. Κίτρινη κάρτα λοιπόν.

Edited by dubbeR_Stoilas
Link to comment
Share on other sites

εγω ειμαι μεσα για σαββατο μεσημερι.μηπως να το βγαλουμε σε ξεχωριστο topic για να το βλεπουν και οι υπολοιποι πιο ευκολα?

ρε νικο 4αρια forever..το συζητας.διαχρονικες αγαπες worthy.gifnew_love.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.