Jump to content
doggy

Συνάντηση μελών Πάτρας

Recommended Posts

αν όλα πάνε καλά θα είμαι και εγώ εκεί... :rolleyes:

πολυ μουγκα βλεπω για τελευταια μερα!! τελικα ποσοι ειμαστε?

εγω παντως πρωτα ο υψιστος θα φερω 2 σιγουρα εναν tsi k enan gt mporei k 3... θα ερθει κ ο μενιος

ααα να σας πω.. ο φαρος ειναι σημειο συναντισης ετσι? μετα θα παμε αλλου για καφε...

εγω λεω αν εχει καλο καιρο να παμε κανα βραχνεικο κανα ριο να εχουμε και τα αμαξια κοντα και να κανουμε και γυρα να λεει.

φωτο ακομα δεν ανεβασα αλλα θα το δειτε live

Link to comment
Share on other sites

πολυ μουγκα βλεπω για τελευταια μερα!! τελικα ποσοι ειμαστε?

εγω παντως πρωτα ο υψιστος θα φερω 2 σιγουρα εναν tsi k enan gt mporei k 3... θα ερθει κ ο μενιος

ααα να σας πω.. ο φαρος ειναι σημειο συναντισης ετσι? μετα θα παμε αλλου για καφε...

εγω λεω αν εχει καλο καιρο να παμε κανα βραχνεικο κανα ριο να εχουμε και τα αμαξια κοντα και να κανουμε και γυρα να λεει.

φωτο ακομα δεν ανεβασα αλλα θα το δειτε live

:lol::lol: μπραβο λεβεντακο :rolleyes:;):lol:

Link to comment
Share on other sites

πολυ μουγκα βλεπω για τελευταια μερα!! τελικα ποσοι ειμαστε?

εγω παντως πρωτα ο υψιστος θα φερω 2 σιγουρα εναν tsi k enan gt mporei k 3... θα ερθει κ ο μενιος

ααα να σας πω.. ο φαρος ειναι σημειο συναντισης ετσι? μετα θα παμε αλλου για καφε...

εγω λεω αν εχει καλο καιρο να παμε κανα βραχνεικο κανα ριο να εχουμε και τα αμαξια κοντα και να κανουμε και γυρα να λεει.

φωτο ακομα δεν ανεβασα αλλα θα το δειτε live

Τωρα που ντυθηκες ...θελεις παραλια? tongue.giftongue.giftongue.gif

Αναποδος εισαι μωρε αδερφακι μου..... :ninja::wub::wub:

Θα ερθει και απο μενα μαλλον ενας φιλος GTακιας..... :heart:

Ο Μένιος με το Tuareg θα ερθει?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια αντε να μαζευομαστε.Δεν εχω ιδεα ποσοι θα ειμαστε.Τα εργα τελειωσαν ή πρεπει να μπουμε απο την αλλη εισοδο;

Link to comment
Share on other sites

Τωρα που ντυθηκες ...θελεις παραλια? tongue.giftongue.giftongue.gif

Αναποδος εισαι μωρε αδερφακι μου..... :ninja::wub::wub:

Θα ερθει και απο μενα μαλλον ενας φιλος GTακιας..... :heart:

Ο Μένιος με το Tuareg θα ερθει?

suggnomh pou tha se dusarestisw alla o menios tha erthei me ena A4 tis etairias panta... alla oloi pisteuw kalodexoumenoi einai etsi?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια αντε να μαζευομαστε.Δεν εχω ιδεα ποσοι θα ειμαστε.Τα εργα τελειωσαν ή πρεπει να μπουμε απο την αλλη εισοδο;

Οχι Νασο...δεν τελειωσαν

Καλυτερα απο την αλλη εισοδο.... :heart:

suggnomh pou tha se dusarestisw alla o menios tha erthei me ena A4 tis etairias panta... alla oloi pisteuw kalodexoumenoi einai etsi?

Δεν με δυσαρεστεις καθολου my friend....τωρα που θα ερθει με το Α4....

Αν ερχοταν με το tuareg ....θα στεναχωριομουν.... tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

σημερα σας περιμενουν και τα αυτοκολλητα :thumbsup:

θα υπαρχουν σε ασημι και ασπρο καθως και μερικα φυλαδια του κλαμπ μας :thumbsup::thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

εγώ τελικά θα είμαι εκεί...:thumbsup:

ακουσες για αυτοκολλητο εσυ κι πας ε?????????

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ωραια η συναντηση.Δεν περιμενα τοσο κοσμο :)

Παντως παλι επρεπε να γινει η ασυνενοησια....Την περασμενη φορα καποιοι πηγαν στη Veso και χθες καποιοι νομιζαν οτι η συναντηση ηταν 15:00.Αχ ρε Νικο (SpAwN) παλι το εκανες το θαυμα σου tongue.giftongue.gif Τουλαχιστον ησουν ντυμενος χθες διοτι εκανε π@@κρυο.Εχω βιντεακι που σε ρωταει ο Μακης αν σε εχουν σταματησει λογω των φιμε και του λες "ακομα οχι" :whistling::D:o Πιο σκουρο δεν ειχε ρε συ να βαλεις; :lol: :lol:

Υ.Γ. Οι φωτογραφιες θα μπουν στη Gallery μολις ανοιχτει το αντιστοιχο θεμα

Edited by Nasos_ea
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ωραια η συναντηση.Δεν περιμενα τοσο κοσμο :)

Παντως παλι επρεπε να γινει η ασυνενοησια....Την περασμενη φορα καποιοι πηγαν στη Veso και χθες καποιοι νομιζαν οτι η συναντηση ηταν 15:00.Αχ ρε Νικο (SpAwN) παλι το εκανες το θαυμα σου tongue.giftongue.gif Τουλαχιστον ησουν ντυμενος χθες διοτι εκανε π@@κρυο.Εχω βιντεακι που σε ρωταει ο Μακης αν σε εχουν σταματησει λογω των φιμε και του λες "ακομα οχι" :whistling::D:o Πιο σκουρο δεν ειχε ρε συ να βαλεις; :lol: :lol:

Υ.Γ. Οι φωτογραφιες θα μπουν στη Gallery μολις ανοιχτει το αντιστοιχο θεμα

πρωτον εγω ειπα στου δικους μου 3 να συναντιθουμε γιατι δεν ημουν και συγουρος... παντως μαζεξα 6 ατομα ετσι? εεε και μετα αρχισε να βρεχει τι να κανω... οσο για το φιμε φτεει το ιντερνετ εγω για ανοιχτο το παραγγιλα αλλα τελικα ηταν limo 3-4 κατηγορια (και ο θεος βοηθος)... και πρεπει να δουμε και τι θα κανουμε με τα 2 θεματα που επεσαν στο τραπεζι... την εκτωση και την συναντιση για cart... μερικοι παντως μας την εκαναν και δεν ηρθαν... θα δουν τι θα παθουν...

Link to comment
Share on other sites

πρωτον εγω ειπα στου δικους μου 3 να συναντιθουμε γιατι δεν ημουν και συγουρος... παντως μαζεξα 6 ατομα ετσι? εεε και μετα αρχισε να βρεχει τι να κανω... οσο για το φιμε φτεει το ιντερνετ εγω για ανοιχτο το παραγγιλα αλλα τελικα ηταν limo 3-4 κατηγορια (και ο θεος βοηθος)... και πρεπει να δουμε και τι θα κανουμε με τα 2 θεματα που επεσαν στο τραπεζι... την εκτωση και την συναντιση για cart... μερικοι παντως μας την εκαναν και δεν ηρθαν... θα δουν τι θα παθουν...

Για τη συναντηση για καρτ ουτε που την πηρε το αυτι μου.Καλη ιδεα παντως.Αυτοι που δεν ηρθαν πρεπει να τιμωρηθουν για παραδειγματισμο ;)

Edited by Nasos_ea
Link to comment
Share on other sites

χεχε...μπα όχι...τώρα ζητάνε καπέλα και μπουφάν οι πιο πολλοί ;)

αντε στειλτε πμ. να τα πουμε τηλεφωνικος και να κανονισουμε μονο που μπορει να αργησουν λιγο να ερθουν [ κοντα στο πασχα :o ]

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ωραια η συναντηση.Δεν περιμενα τοσο κοσμο :huh:

Παντως παλι επρεπε να γινει η ασυνενοησια....Την περασμενη φορα καποιοι πηγαν στη Veso και χθες καποιοι νομιζαν οτι η συναντηση ηταν 15:00.Αχ ρε Νικο (SpAwN) παλι το εκανες το θαυμα σου tongue.giftongue.gif Τουλαχιστον ησουν ντυμενος χθες διοτι εκανε π@@κρυο.Εχω βιντεακι που σε ρωταει ο Μακης αν σε εχουν σταματησει λογω των φιμε και του λες "ακομα οχι" :lol: :lol: :lol: Πιο σκουρο δεν ειχε ρε συ να βαλεις; :lol: :lol:

Υ.Γ. Οι φωτογραφιες θα μπουν στη Gallery μολις ανοιχτει το αντιστοιχο θεμα

Πραγματικα ρε Νασο ...για ποτε περασαν 3 ωρες ουτε που το καταλαβα....αφου ουτε τον καφε δεν προλαβα να πιώ.... tongue.giftongue.gif

Στις συναντησεις ας κανει λαθος ο Νίκος....μην εχει κανει μονο λαθος με το γραναζι μου δεν ξερω...γιατι μετα θα πεσει...πολυ φάπα.... tongue.giftongue.giftongue.gif

Ρε Νασο(τριανταφυλοπουλε) ...ουτε που σε πηρα χαμπαρι...ρε ποτε το τραβηξες βρε? :lol::lol:

πρωτον εγω ειπα στου δικους μου 3 να συναντιθουμε γιατι δεν ημουν και συγουρος... παντως μαζεξα 6 ατομα ετσι? εεε και μετα αρχισε να βρεχει τι να κανω... οσο για το φιμε φτεει το ιντερνετ εγω για ανοιχτο το παραγγιλα αλλα τελικα ηταν limo 3-4 κατηγορια (και ο θεος βοηθος)... και πρεπει να δουμε και τι θα κανουμε με τα 2 θεματα που επεσαν στο τραπεζι... την εκτωση και την συναντιση για cart... μερικοι παντως μας την εκαναν και δεν ηρθαν... θα δουν τι θα παθουν...

Δηλαδη τωρα εσυ ποιο Golf Εχεις?

Golf IV GTI Limo edition..... :lol::lol::lol::lol:

Για τη συναντηση για καρτ ουτε που την πηρε το αυτι μου.Καλη ιδεα παντως.Αυτοι που δεν ηρθαν πρεπει να τιμωρηθουν για παραδειγματισμο :lol:

Εμ βεβαια ,εφου την ειχες "πεσει" στον LatouΑγοραστή...... tongue.giftongue.giftongue.gif

Το θεμα με τα Καρτ θα τεθει στον Φίλο Ιδιοκτητη .....αλλα μπορουμε να το κανουμε και Πανελληνιο ...αν θελουμε :huh:

χεχε...μπα όχι...τώρα ζητάνε καπέλα και μπουφάν οι πιο πολλοί ;)

Ποιοι?.....ποιοι?.....

Δωστους στεγνα..... :lol::lol::lol:

Το Elsaki....περιμενω...ετσι?.... :whistling:

Μην ξεχνιομαστε...... tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

golf iv limo mexri ekei kala sto gti kolame giati eimai r42 4200 apo r8 foraw xixi

ofou mwre den to exw kanei egw to diko sou amaksi mwreeeee kollhses pou tha fame kai fapes...

egw ena kapelaki tha to hthela naso pes tou kati leei koubentes gia mena

re maxso eimai fino mastoraki k exw ena kalo sfiraki tha sou ftiaksw granazaki pou tha gratsanai ligaki (spawn design)

Link to comment
Share on other sites

golf iv limo mexri ekei kala sto gti kolame giati eimai r42 4200 apo r8 foraw xixi

ofou mwre den to exw kanei egw to diko sou amaksi mwreeeee kollhses pou tha fame kai fapes...

egw ena kapelaki tha to hthela naso pes tou kati leei koubentes gia mena

re maxso eimai fino mastoraki k exw ena kalo sfiraki tha sou ftiaksw granazaki pou tha gratsanai ligaki (spawn design)

:huh::huh:;):lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

εμαθα καλ περασετε παιδια στην επομενη θα ειμαι σιγουρα και ηθελα πολυ να ερθω εκεινη την ωρα που ειχατε συναντηση στο χωριο μου χιονιζε 10 εκατοστα οχι πολοι αλλα το κοκκαλοσε

για μενα η μπιχτι το οτι θα τιμοριθω ηταν αλανια,,,,,,,,,,,,,,,, :D

Link to comment
Share on other sites

Οι φωτογραφιες εχουν ανεβει.Δυστυχως καποιοι δεν ειναι στη φωτογραφια που τραβηξαμε ολοι μαζι.Την εκαναν στα γρηγορα λογω κρυου.Δεν τους προλαβαμε. B):lol:

Στη συναντηση ηρθε και το πρωην Λατουσαμαξο νυν Αkilaμαξο :D

Υ.Γ. Μακη, εκεινη την ωρα που ρωτησες τον Νικο για τα φιμε ετυχε να βιντεοσκοπω.Οταν εξω ειναι μερα,μεσα στο SpAwnαμαξο ειναι νυχτα :lol: :lol:

Edited by Nasos_ea
Link to comment
Share on other sites

Υ.Γ. Μακη, εκεινη την ωρα που ρωτησες τον Νικο για τα φιμε ετυχε να βιντεοσκοπω.Οταν εξω ειναι μερα,μεσα στο SpAwnαμαξο ειναι νυχτα :DB)

για μενα και μεσα και εξω ειναι νυχτα... οποιος με δει να παρκαρω η να εχω κουμπωσει οπισθεν να μην ερχετε κοντα... αν και εχω βαλει παρκινκ σιστεμ με εξωτερικο ηχειο που λεει enemy spoted fall back team k o xaros ksekina...

τωρα ομος καταλαβα οτι ολο εμενα κοροιδευεται.... μια με τους προφ... μια με τα φιμε οχουυυ ζηλευεται ολοιιιιιιιιιιιιι.......απο την κακια σας τα λετε...

Link to comment
Share on other sites

τωρα ομος καταλαβα οτι ολο εμενα κοροιδευεται.... μια με τους προφ... μια με τα φιμε οχουυυ ζηλευεται ολοιιιιιιιιιιιιι.......απο την κακια σας τα λετε...

Μας καταλαβες ρε π....η μου....

<_<:lol::lol:

Το καλυτερο παιδι εισαι βρε..... (Emoticon με μεγαλη γλωσσα εξω για γλυψιμο....)

@παρακαλειτε ο κυριος διαχειριστης να προσθεση το αναλογο Emoticon@ tongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.