Jump to content
Hiker

ΜΠΕΡΔΕΜΑ-ΘΕΛΩ ΒΟΗΘΕΙΑ!~!

Recommended Posts

ΠΑΙΔΕΣ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΗΓΑ ΣΕ 2 ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΗΧΟΥ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΜΟΥ ΚΑΙ Ο ΕΝΑΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΟΜΠΛΕ ΠΑΚΕΤΟ ΑΠΟ SIGNAT ΔΗΛΑΔΗ 2χ16,5 εκ. ΜΠΡΟΣΤΑ (150 ΕΥΡΩ ΠΕΡΙΠΟΥ) , 2 ΚΑΙ 4 ΚΑΝΑΛΟ ΕΝΙΣΧΥΤΕΣ (350 ΚΑΙ 500 ΕΥΡΩ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΑ) ΚΑΙ SUB (300 ΕΥΡΩ) ΟΛΑ SIGNAT.... ΚΑΙ ΠΙΣΩ ΟΒΑΛ KENWOOD (ΓΥΡΩ ΣΤΑ 150 ΕΥΡΩ).... ΚΑΛΩΔΙΑ 100 ΕΥΡΩ ΜΟΥ ΕΙΠΕ.... ΤΟ ΣΥΝΟΛΑΚΙ ΒΓΑΙΝΕΙ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 1500 ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ. ΕΠΙΣΗΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΡΚΑ....

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΕΣ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΗΓΑ ΣΕ 2 ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΗΧΟΥ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΜΟΥ ΚΑΙ Ο ΕΝΑΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΟΜΠΛΕ ΠΑΚΕΤΟ ΑΠΟ SIGNAT ΔΗΛΑΔΗ 2χ16,5 εκ. ΜΠΡΟΣΤΑ (150 ΕΥΡΩ ΠΕΡΙΠΟΥ) , 2 ΚΑΙ 4 ΚΑΝΑΛΟ ΕΝΙΣΧΥΤΕΣ (350 ΚΑΙ 500 ΕΥΡΩ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΑ) ΚΑΙ SUB (300 ΕΥΡΩ) ΟΛΑ SIGNAT.... ΚΑΙ ΠΙΣΩ ΟΒΑΛ KENWOOD (ΓΥΡΩ ΣΤΑ 150 ΕΥΡΩ).... ΚΑΛΩΔΙΑ 100 ΕΥΡΩ ΜΟΥ ΕΙΠΕ.... ΤΟ ΣΥΝΟΛΑΚΙ ΒΓΑΙΝΕΙ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 1500 ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ. ΕΠΙΣΗΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΡΚΑ....

Δεν ξέρω για τα υπόλοιπα, αλλά καλώδια πάρε τα πιο φτηνά από ένα ηλεκτρολογικό κατάστημα ή το Praktiker. Δεν έχει αποδειχτεί ποτέ σε διπλό-τυφλό τεστ ότι τα ακριβά καλώδια κάνουν διαφορά στον ήχο. Όποιος πιστεύει ότι μπορεί να τα ξεχωρίσει σε διπλή-τυφλή-τυχαιποιημένη δοκιμή, είναι ευπρόσδεκτος για ένα στοιχηματάκι. Και με λεφτά αν θέλει... :)

Edited by micmic
Link to comment
Share on other sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΦΙΛΕ ΜΟΥ.

ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΤΑ SIGNAT ΕΙΜΑΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ FOCAL ACCESS 165 A1 ΚΑΙ PEERLESS DEFINITION 6.

ΠΟΙΟ ΑΠΟ ΤΑ ΔΥΟ ΠΡΟΤΙΜΑΤΕ;

ΤΑ ΗΧΕΙΑ ΘΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΜΕ ΕΝΙΣΧΥΤΗ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ 30 ΕΥΡΩ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΙΜΗ.

Link to comment
Share on other sites

Η access είναι η κατώτερη σειρά της φοκάλ και όχι και τίποτα σπουδαίο.Τα peerless είναι καλά ηχειάκια με λογική τιμή.Η Signat είναι μια πολύ καλή εταιρία που βγάζει ποιοτικά και αξιόπιστα προιόντα.Μην βλέπεις που δεν την ξέρουνε πολλοί....Πολλές καλές μάρκες δεν είναι και πολύ γνωστές γιατί αυτοί που θα αγοράσουν τα προιόντα τους ξέρουν που θα ψάξουν.... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω για τα υπόλοιπα, αλλά καλώδια πάρε τα πιο φτηνά από ένα ηλεκτρολογικό κατάστημα ή το Praktiker. Δεν έχει αποδειχτεί ποτέ σε διπλό-τυφλό τεστ ότι τα ακριβά καλώδια κάνουν διαφορά στον ήχο. Όποιος πιστεύει ότι μπορεί να τα ξεχωρίσει σε διπλή-τυφλή-τυχαιποιημένη δοκιμή, είναι ευπρόσδεκτος για ένα στοιχηματάκι. Και με λεφτά αν θέλει... :lol:

χεχε όσον αφορά τα RCA καλώδια σε πάω ένα στοιχηματάκι.........και με λεφτά αν θες...

Edited by Sepulto
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.