Jump to content
kouliss

1o Kart Day 2008

Recommended Posts

εχω μερικους χρονους και θα

τους ανεβασω το βραδυ...

new_killother.gifnew_killother.gif

αυτο που θελω εγω ειναι το dvd με

τους αγωνες και τα παρασκινια μαζι με ενα vcd

που θα εχει τις photo μας!!!

;):(:D :D :D :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Όλα ήταν θαυμάσια!!! συγχαρητήρια στους νικητές!!!!! Ανέβασα και μερικές φώτο... Μπορείτε να θαυμάσετε!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ενα μεγαλο ΜΠΡΑΒΟ στον junior που μας πιπ@#$σε....... ;) στους διοργανωτες και σε ολους μας παιδια.....

ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΙ!!!!!!!!!!!

Εχω να καταγειλω μονο τον lustrako...lumpago....lufako.....γνωστο σε πολλους ως lupako.....ο οποιος εκτος του οτι

εκανε κουρσα λες και εκανε βολτα στις βιτρινες.... :(:D στο τελος αγορασε και 8 λαστιχα σε μια στροφη......

ΠΡΟΣΦΟΡΑ ηταν.... :D:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Αληθεια παιδια, ειναι δυνατο να ανεβασει καποιος τους αναλυτικους χρονους με καλης αναλυσης φωτογραφικη μηχανη ωστε να τα κανουμε download? Δε τρεχουμε καθε μερα με τηλεμετρια!! εμενα μου εκανε τρελη εντυπωση αυτο το συστημα!

Βεβαια!!!!Θα ηθελα πολυ να μαθω αν βγηκα προτελευταιος η τελευταιος... tongue.giftongue.giftongue.gif:lol::lol:

ειπα του ντουμα να τραβηξω φωτο τους χρονους αλλα δεν ηρθε να τους τραβηξω οπως ειχαμε κανει την αλλη φορα

εχω μερικους χρονους και θα

τους ανεβασω το βραδυ...

new_killother.gifnew_killother.gif

αυτο που θελω εγω ειναι το dvd με

τους αγωνες και τα παρασκινια μαζι με ενα vcd

που θα εχει τις photo μας!!!

;):(:D :D :D :D :D :D :D

οποτε θες οι φωτογραφιες στην διαθεση σας ;)

Link to comment
Share on other sites

Πρώτα από όλα θέλω να πω ένα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ σε όλα τα μέλη αλλά και στους συνοδούς - φίλους των μελών που ήτανε εκεί την κυριακή το μεσημέρι στην πίστα και περάσανε μαζί μας ένα όμορφο μεσημεράκι....

Ένα ΜΠΡΑΒΟ σε όλους τους αγωνιζόμενους......

Πολύς κόσμος που μας χαροποίεισαι ιδιαίτερα όλους και σας θέλουμε και σε άλλα events κοντά μας....

Και ενώ το θέμα μας ήταν ποιος θα ταν ο πιο γρήγορος μιας και μέτραγε ο χρόνος μέχρικαι τον τελικό κάποιοι διεκδικήσανε δάφνες δόξας και ποιότητας στο drift και δεν εννοώ άλλον από τον κώστα με το corrando......τον κουραμπιέ ντε......Ξέρετε εσείς.....Οδηγούσε πάντα με το πλάι γι αυτό έβγαινε και πάντα τελευταίος..... tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Ο και καλά χρυσόσκονη NOS δεν άντεξε την π**α που ήξερε ότι θα φάει και προφασίστηκε την μέση του....Και καλά...Λέμε τώρα....

Ο δε γαμπρός κατά πολλούς BAD BOY ήρθε από τους τελευταίους όχι για να κάνει εντύπωση απλά καιμόνο για να νομίζουμε ότι θα χουμε ένα εύκολο μεσημέρι....

Καλά για την ξανθιά δεν λέω τπτ....Τα σχόλια περιττά....Αλλά ένα θα σας πω....και καλά έφερε το δικό του κράνος...Ξέρετε με αυτό που τρέχει στην F1....Που πας ρε καραπέτρο????ΕΛΕΟΣ......ΜΑΖΕΎΤΕ ΤΟΝ.....

O Afterdark συνέχεια κάτι του έφταιγε....αυτές είναι δικαιολογίες για ναπάρεις με το μέρος σου τα βλέμματα γιαννάκη....

Η attraction του αγώνα ακούει στο όνομα skariviaios ή αλλιώς ΣΩΤΗΡΗΣ o οποίος ήταν όλα τα λεφτά....Παραλίας σκέτος....Τί και αν οι άλλοι σκιζόντουσαν αυτός ούτε για καφέ στην παραλία να πήγαινε....

Παρόλο την λάσπη που μου ριξε εξ αρχής ο ιδιοκτήτης της πίστας περί λαδώματος έκατσα και έχασα(ακούς πετράκη) για να μην λέτε μετά στημένος ο αγώνας και τέτοια....Δεν πειράζει....Για μένα η συμμετοχή και πιο πολύ το γέλιο μέτραγε.....

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ στους 3 νικητές όπου είναι οι εξής:

1η θέση: kaloburn junior

2η θέση: kaloburn

3η θέση: dackpit

Ο νικητής απόλαυσε μια ήρεμη,μια άνετη, μια ανευ προηγουμένου βόλτα μπορώ να πω με το αμάξι του ιδιοκτήτη της πίστας που ήταν μία όμορφη, μία κούκλα, μία απόλαυση, μία θεά.......ήταν ένα πραγματικό εργαλείο- ΚΑΤΑΚΟΚΚΙΝΟ - που ακούει στο όνομα FERRARI.....Ήταν μία ευγενική προσφορά του ιδιοκτήτη της πίστας κ. Αντωνίου Νικόλαο όπου και ευχαριστούμε θερμά για την όλη εξυπηρέτηση......

Και επειδή ξέρω ότι σας κούρασα πάμε στα αποτελέσματα για να μιλήσουν πλέον οι αριθμοί:

(δεν έχω μόνο το χαρτί με τους 2ους χρόνους από το 4ο group)

Υ.γ.: Πετράκη για δες από τον 2ο γύρο τον Μ.Ο. τον δικό μου και τον δικό σου και πες μετά ποιος έτρεξε την πίστα πιο γρήγορα...Αλλά ναι ξέρω μπορεί να σου πέσε το προστατευτικό από το κράνος απότομα και να τρόμαξες ή ναμην φύσαγε ευνοικός άνεμος....Για να δώ τί θα πεις.....

kart_apotelesmata.rar

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

Ο και καλά χρυσόσκονη NOS δεν άντεξε την π**α που ήξερε ότι θα φάει και προφασίστηκε την μέση του....Και καλά...Λέμε τώρα....

Ο δε γαμπρός κατά πολλούς BAD BOY ήρθε από τους τελευταίους όχι για να κάνει εντύπωση απλά καιμόνο για να νομίζουμε ότι θα χουμε ένα εύκολο μεσημέρι....

Καλά για την ξανθιά δεν λέω τπτ....Τα σχόλια περιττά....Αλλά ένα θα σας πω....και καλά έφερε το δικό του κράνος...Ξέρετε με αυτό που τρέχει στην F1....Που πας ρε καραπέτρο????ΕΛΕΟΣ......ΜΑΖΕΎΤΕ ΤΟΝ.....

O Afterdark συνέχεια κάτι του έφταιγε....αυτές είναι δικαιολογίες για ναπάρεις με το μέρος σου τα βλέμματα γιαννάκη....

Η attraction του αγώνα ακούει στο όνομα skariviaios ή αλλιώς ΣΩΤΗΡΗΣ o οποίος ήταν όλα τα λεφτά....Παραλίας σκέτος....Τί και αν οι άλλοι σκιζόντουσαν αυτός ούτε για καφέ στην παραλία να πήγαινε....

Παρόλο την λάσπη που μου ριξε εξ αρχής ο ιδιοκτήτης της πίστας περί λαδώματος έκατσα και έχασα(ακούς πετράκη) για να μην λέτε μετά στημένος ο αγώνας και τέτοια....Δεν πειράζει.... Για μένα η συμμετοχή και πιο πολύ το γέλιο μέτραγε.....

γιαννακη ολο για τους αλλους λες αλλα ολο δικαιολογιες εισαι

ουτε με λαδωματα δεν μπορεις να κερδισεις tongue.gif:(:(:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια γιατι δε μου ανοιγει αυτο το αρχειο; :wacko:

δεν νομίζω ότι δεν ανοίγει....ένα απλό αρχείο excel είναι....για δες το λίγο πιο προσεκτικά....

Link to comment
Share on other sites

δεν νομίζω ότι δεν ανοίγει....ένα απλό αρχείο excel είναι....για δες το λίγο πιο προσεκτικά....

Οκ παιδια, απο το PC στη δουλεια δε μου το ανοιγε. Απο το σπιτι μια χαρα. Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Η αληθεια ειναι οτι οπυ παμε για μιτινγκ αφηνουμε πισω την <<σφραγιδα>> μας ;) . Γιατι αραγε? :o

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.