Jump to content
kouliss

Συνάντηση Αττικής, Κυριακή 8 Ιουνίου, 16:00, Vive Mare

Recommended Posts

Ελα συ και μη σε νοιαζει tongue.gif Ολοι μια παρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεα ειμαστε :D:thumbsup: Κανεις απο Πευκη μερια, να κατεβουμε κονβοι??????

Εγώ φίλε svoura!!! Δεν το έχω σίγουρο 100% ακόμα. Μέχρι αύριο το βράδυ θα σε ενημερώσω άμα είναι να συναντηθούμε, μιας και και δεν έχω ξαναέρθει!!

Link to comment
Share on other sites

Εαν μενετε κοντα στην b]Πευκη. π.χ. Μαρουσι, Χαλανδρι , Λυκοβρυση, Γαλατσι, κτ.λ. κ.τ.λ. και θελει να κατεβουμε κονβοι ας στειλει π.μ.

Link to comment
Share on other sites

99% και η οικογενεια polotsik :lol:

Μr polotsik

Mrs polotsik

and.......polotsikakia :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Εαν μενετε κοντα στην b]Πευκη. π.χ. Μαρουσι, Χαλανδρι , Λυκοβρυση, Γαλατσι, κτ.λ. κ.τ.λ. και θελει να κατεβουμε κονβοι ας στειλει π.μ.

Μέσα και εγώ. Svoura σου έστειλα πμ για να συναντηθούμε. Υπάρχει πιθανότητα να ψήσω και τη κοπέλα μου.

Link to comment
Share on other sites

αν προλαβω θα ερθω!

θα περασει κανεις απο ποταμι να κατεβω μαζι του???

Link to comment
Share on other sites

Παρόντες:

polo1.6t +2

jamal +1

varonos +1

mythos

Vanessa +1

NOS

doumasj

svouras

skaraviaios

polotsik +4

passatoumpas

metal drummer

trelaras582

Εγώ απλά αυτό που θα σχολιάσω είναι ότι περάσαμε σούπερ αν και δεν ήμασταν οι αναμενόμενοι που είχαν δηλώσει σε ένα πολύ όμορφο μαγαζί με θέα την θάλασσα και με πολύ ωραίο κόσμο.....

Απλά όσοι δηλώνουν ότι θα ρθουνε και μετά δεν έρχονται να ξέρετε ότι για καλύτερη μας οργάνωση κλείνουμε κάποια τραπέζια για να μαστε άνετοι και να μην ψάχνουμε εκείνη την στιγμή και κάποιες θέσεις πάρκιγκ...έτσι και όπως έγινε τις προάλλες αλλά αυτοί που ήρθαν τελικά ήταν πολύ λιγότεροι....έτσι εκθέτουμε το vwclub.......Γνώμη μου......και ήτανε νέο μέρος και όχι συνιθησμένο.....

Τα λέμε στην επόμενη συνάντηση μας που είναι για μπανάκι στις 29/06/2008....Ετοιμάστε κουβαδάκια,μπρατσάκια,μπάλες,ρακέτες,μαγιό κ.λ.π. και έλατε να πλατσουρίσουμε όλοι μαζί με πολύ πολύ γέλιο και κέφι......

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

Guest N.O.S.-->
Παρόντες:

polo1.6t +2

jamal +1

varonos +1

mythos

Vanessa +1

NOS

doumasj

svouras

skaraviaios

polotsik +4

passatoumpas

metal drummer

trelaras582

Εγώ απλά αυτό που θα σχολιάσω είναι ότι περάσαμε σούπερ αν και δεν ήμασταν οι αναμενόμενοι που είχαν δηλώσει σε ένα πολύ όμορφο μαγαζί με θέα την θάλασσα και με πολύ ωραίο κόσμο.....

Απλά όσοι δηλώνουν ότι θα ρθουνε και μετά δεν έρχονται να ξέρετε ότι για καλύτερη μας οργάνωση κλείνουμε κάποια τραπέζια για να μαστε άνετοι και να μην ψάχνουμε εκείνη την στιγμή και κάποιες θέσεις πάρκιγκ...έτσι και όπως έγινε τις προάλλες αλλά αυτοί που ήρθαν τελικά ήταν πολύ λιγότεροι....έτσι εκθέτουμε το vwclub.......Γνώμη μου......και ήτανε νέο μέρος και όχι συνιθησμένο.....

Τα λέμε στην επόμενη συνάντηση μας που είναι για μπανάκι στις 29/06/2008....Ετοιμάστε κουβαδάκια,μπρατσάκια,μπάλες,ρακέτες,μαγιό κ.λ.π. και έλατε να πλατσουρίσουμε όλοι μαζί με πολύ πολύ γέλιο και κέφι......

+1

επισησ οσοι παραπονοιουνται οτι δεν παμε σε νεα μεροι 1ον ασ δουνε λιγο το προγραμμα τισ λεσχη και 2ον ασ ερχονται και μετα να μιλαμε οχι μονο λεμε κατι επιδη πρεπει να πουμε κατι....any way το meeting ηταν μια χαρα περασαμε ωραια με πολυ γελιο παλι ρεζιλι γιναμε ( ωσ συνηθωσ με εμενα ) tongue.gif αντε να δουμε για μπανιο θα ερθουνε η θα φοβουνται τισ τσουχτρες :rolleyes::wacko:

Link to comment
Share on other sites

+1

επισησ οσοι παραπονοιουνται οτι δεν παμε σε νεα μεροι 1ον ασ δουνε λιγο το προγραμμα τισ λεσχη και 2ον ασ ερχονται και μετα να μιλαμε οχι μονο λεμε κατι επιδη πρεπει να πουμε κατι....any way το meeting ηταν μια χαρα περασαμε ωραια με πολυ γελιο παλι ρεζιλι γιναμε ( ωσ συνηθωσ με εμενα ) tongue.gif αντε να δουμε για μπανιο θα ερθουνε η θα φοβουνται τισ τσουχτρες :D:lol:

Ε βέβαια αφου εφαγες το ξυλο της αρκουδας απο την Ιαπωνέζα, δεν πήγες για μπανιο και πηγες στην συνάντηση.... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest N.O.S.-->
Ε βέβαια αφου εφαγες το ξυλο της αρκουδας απο την Ιαπωνέζα, δεν πήγες για μπανιο και πηγες στην συνάντηση.... :rolleyes:

και μαρεσεεεεεεεεεεεε tongue.gif:D:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Ωραια περασαμε :lol: και αυτη την φορα εεεεεεεεεεε? Δεν εχετε αντιρρηση. Το μονο που στεναχωρεθηκα :lol: ειναι οτι δεν εριξα σφαλιαρες.................... new_killpc.gif ξερει ο Ντουμας σε ποιον, ετσι για να χωνεψω και τα μπριζολιδια :D που ειχα φαει πριν απο το meeting. :lol: Κριμα......

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

Ε βέβαια αφου εφαγες το ξυλο της αρκουδας απο την Ιαπωνέζα, δεν πήγες για μπανιο και πηγες στην συνάντηση.... :D

εσύ δηλαδή έσκισες την γάτα γι αυτό πήγες για μπάνιο???? tongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

επισησ οσοι παραπονοιουνται οτι δεν παμε σε νεα μεροι 1ον ασ δουνε λιγο το προγραμμα τισ λεσχη και 2ον ασ ερχονται και μετα να μιλαμε οχι μονο λεμε κατι επιδη πρεπει να πουμε κατι....

Για μας χτυπει η καμπανα....αλλα δεν πειραζει...και οποιον πειραζει ΞΥΔΙ!!!!

ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΝΕΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΛΛΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΑΤΑΚΑΛΟΚΑΙΡΟ ΘΕΛΕΙ ΠΑΡΑΛΙΑ :D

....1 ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΧΡΟΝΟ ΣΤΑ ΙΔΙΑ ΠΗΓΕΝΑΜΕ...δεν πειραζει να κανουμε και καμια απουσια!

Ε βέβαια αφου εφαγες το ξυλο της αρκουδας απο την Ιαπωνέζα, δεν πήγες για μπανιο και πηγες στην συνάντηση.... :rolleyes:

Επεσε παντοφλα.....μετα τσοκαρο......και πηγε και μονος του!!!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

και μαρεσεεεεεεεεεεεε tongue.gif:lol::lol::rolleyes::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΜΑΖΟΧΑ!!!!!!!!!

Edited by BAD BOY
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.