Jump to content
Andreas4023

βελτιωση 1.6 16v Help Me!

Recommended Posts

καλο απογευμα απο πατρα παιδες.Θελω να βελτιωσω το golfακι μου που ειναι 1.6 16v και δεν ξερω τι να βαλω και τι μαρκα.μπορει καποιος να βαλει ενα χερακι;αν γνωριζετε θα ηθελα να μου γραφετε και ποσο κοστιζει περιπου αυτο που προτεινεται,ευχαριστω πολυ :o

Link to comment
Share on other sites

Guest Grouper_8L

Διευκρίνισε πόσα άλογα θες να το φτάσεις και πόσα λεφτά μπορείς να διαθέσεις ,

ώστε να μπορέσει κάποιος να σε βοηθήσει :(

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω grouper.απο αλογα θα ηθελα γυρω στα 120-125,οσο για τα χρηματα δινω 1000-1500 αν αξιζει.θελω ομως να ειναι αξιοπιστο γιατι κανω ταξιδια.

Link to comment
Share on other sites

Guest Grouper_8L

Φίλτρο,για μένα κάποια φιλτροχοάνη π.χ green (νομίζω γύρω στα 60-80ευρώ) , εξάτμιση πιο ελεύθερη, από πoιο σημείο και πίσω θα συννενοηθείς με τον εξατμισά σου(πάνω απο 350ευρώ δεν θα έδινα) , και τέλος ένα προγραμματάκι ρώτα σε κάποια μεγάλη αντιπροσωπεία Seat, νομίζω συνεργάζονται με τη Revo οπότε στο περνάνε εκείνοι(γύρω στα 800ευρω).Με αυτά θα παίζεις σίγουρα στα άλογα που θέλεις και χωρίς πρόβλημα. Το μόνο πρόβλημα θα είναι η ελευθέρας που θα σου τρώει το κεφάλι στα ταξίδια. tongue.gif

Edited by Grouper
Link to comment
Share on other sites

Θα δώσει το revo τόσα άλογα σε ατμοσφερικό?

Link to comment
Share on other sites

Guest Grouper_8L
Θα δώσει το revo τόσα άλογα σε ατμοσφερικό?

Γιατί όχι? :D

Το leon ΙΙ το sport up s που είναι και 8v έχει πρόγραμμα από 102 άλογα στα 115. Μόνο με πρόγραμμα.

Οπότε με Φιλτρο Προγραμμα Εξάτμιση σίγουρα το 16v, το οποίο είναι και 105 άλογα από τη μάνα του, θα φτάσει στα 120+ :D

Λάθος τα λέω?Έχει περάσει και η ώρα.... tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Revo δεν παίρνει λόγω κωδικού εγκεφάλου. ¶λλο Seat Leon άλλο VW Golf...

Mε ολόκληρη εξάτμιση (χταπόδι-καταλύτη-μεσαίο-τελικό) ή για πιο οικονομική κάτασταση χταπόδι-καταλύτη μαμά και από καταλύτη και πίσω αλλαγή. Βαρελάκι BMC στην εισαγωγή εγκατεστημένο σε σωστό σημείο πίσω από την μπαταρία για να παίρνει κρύο αέρα και custom πρόγραμμα είσαι κοντά σ'αυτό που θες αλλά μάλλον ξεπερνάς το budget σου!

Link to comment
Share on other sites

Με όλα τα παραπάνω ξεπερνάς το 2500άρη...

Link to comment
Share on other sites

παιδια σας ευχαριστω για τις συμβουλες σας,το ειχα σκεφτει και εγω για revo αλλα δεν ηξερα οτι δεν γινεται.βασικα σκεφτομουν για προγραμμα,φιλτρο στον παπα,χταποδι και καταλυτη.πιστευω οτι του λειπουν 10 αλογα τουλαχιστων.grouper κανω ταξιδια και μαλλον θα με πιασει πονοκεφαλος.....μηπως πρεπει να παρω οτωασπιδες;θα ηθελα να βαλω ενα επωνυμο προγραμμα γιατι δεν εχω εμπιστοσυνη σε αυτους εξω(τουλαχιστων στην πατρα).εχει φαει φολα ενας φιλος μου που ειχε και τουρμπο,μετα το προγραμμα καμια διαφορα...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.