Jump to content
Black Widow

Συνάντηση Βορείου Ελλάδας στη Βέροια!

Recommended Posts

Αυτή την Κυριακή, και ώρα 16:30, τα μέλη του VW Club από τη Βόρεια Ελλάδα θα βρεθούμε στην όμορφη Βέροια για να πιούμε το καφεδάκι μας και να τα πούμε από κοντά!

Η συνάντηση για τα μέλη της Θεσσαλονίκης, θα είναι στις 16:00 στα διόδια των Μαλγάρων (συναντιόμαστε ΜΕΤΑ που έχουμε πληρώσει), και θα συναντηθούμε με τα μέλη που θα έρθουν από τις άλλες περιοχές απ' ευθείας στην Εληά.

ΥΠΟΨΗ.... Καθώς είναι μια συνάντηση που θα περιλάβει και άλλες περιοχές (Κοζάνη, Βέροια, Πιερία κλπ), ΘΑ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΤΕ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΩ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΡΙΘΜΟ ΜΕΛΩΝ. Σε περίπτωση που ΔΕΝ έχουν μαζευτεί ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 8 συμμετοχές μέχρι το Σάββατο το βράδυ στις 22:00, η εκδρομή/συνάντηση θα ΑΚΥΡΩΘΕΙ.

Επικοινωνείτε μαζί μου στο 6943 106111, και όσοι θέλετε, ενημερώνετε και τους φίλους σας :mellow: Οσοι έχετε κοπέλες τις φέρνετε μαζί σας! Και Περιμένουμε την παρουσία σας για να δείξουμε τη δύναμή μας!

Link to comment
Share on other sites

Με λύπη μου ενημερώθηκα πως η εκδρομή δεν πραγματοποιήθηκε λόγο ελάχιστης συμμετοχής.

Θα θέσω ρε παίδες το παρακάτω ερώτημα:

Ποιες ημέρες και ώρες θα σας διευκόλυνε να γίνονται οι συναντήσεις ώστε να μπορείτε να συμμετάσχετε;

Δεν ρωτάω ειρωνικά ούτε θέλω να δημιουργήσω εντάσεις, προς Θεού, απλά για να εξυπηρετήσω τους πάντες το θέτω το ερώτημα...

Link to comment
Share on other sites

όσο ζω ελπίζω... :)

Link to comment
Share on other sites

κάτι αναφέρθηκε ότι ακυρώνονται οι υπόλοιπες συναντήσεις...

δε βρίσκω όμως τώρα που το είχα δει αυτό :lol:

Link to comment
Share on other sites

γιατί ακυρώνονται ή γιατί δε το βρίσκω ??

δεν ξέρω για κανένα από τα δύο!! :D :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.