Jump to content
GraveDigger

Συνάντηση μελών Κεντρικής Ελλάδας

Recommended Posts

καλά σήμερα ήταν γαμάτα.........ΕΓΏ σαν ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΜΕΛΟΣ ...μπορώ να πω σαν πρώτη φορα που ήρθα σε συνάντηση και σαν εμπειρία ήταν παρα πολύ καλά...αν και ήρθα μονος μου γιατί ο κολλητός μου ήταν αθηνα για κάτι προβλήματα......και επειδή ήμουνα μονος μου ήμουνα κάπως αμήχανα...αλλα μετά πήρα το θάρρος......ειδικά όταν ήρθε η ώρα του ΦΑΓΗΤΟΎ.....!!!!!βεβαια απ' ότι κατάλαβα ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ δεν είναι για πολύ φαγητό......με απογοήτευσε πολύ.....και είπα θα έχω παρέα στο φαγητό....τώρα στην σπηλιά παναγιώτη έτοιμα σου...... :thumbsup: χάρηκα παρα πολύ που σας ΓΝΩΡΙΣΑ όλους παιδιά....ήσασταν ΓΑΜΑΤΟΙ όλοι.... ;):wub:rocket.gif:xmas:sillyhorse1rb5.gif

αλλα πάντως από ΦΑΓΗΤΟ καλο ήταν μωρέ.......σε σχέση με αυτά τα παιδάκια και κεμπάπ που θα φάμε στην σπηλιά...........είναι SPECIAL......

Εγώ πάντως παναγιώτη θα προσπαθήσω να μείνω δυο μέρες νηστικός να το ευχαριστηθώ το ΦΑΓΗΤΟ.... :lol::lol::lol:;):rolleyes::rolleyes:

Edited by GraveDigger
Link to comment
Share on other sites

Ωχχχχχχχχχχχχχχχχχ...Δλδ στην σπηλια θα πεσουνε κ στοιχηματα για το φαγητο?? new_lol.gif

Μια χαρα!! ;)

κοίταξε για στοιχήματα δεν αξίζει γιατί από ότι είδα ο μικρούλης δεν την παλεύει και πολύ...εκτος αν θέλεις και εσύ να μπεις στα στοιχήματα......??..απ' ότι κατάλαβες είπε ότι θα έμπαινε να γράψει κιόλας και δεν μπήκε....κομμάτια έγινε :thumbsup:

δεν ξέρω για εσάς αλλα εγώ όταν είμαι χαρούμενος..όπως σήμερα μου ανοίγει η όρεξη ;)

Edited by GraveDigger
Link to comment
Share on other sites

Καλώς ή κακώς ο χθεσινός καιρός θύμιζε ¶νοιξη! Πολύ ηλιοφάνεια και normal θερμοκρασίες.

Ίσως βέβαια αυτό ήταν καταλυτικό ώστε να ανταμώσουμε 23 άτομα για καφεδάκι, με 11 αυτοκίνητα (νομίζω). Το πιο βρώμικο δεν ήταν το δικό μου διότι δεν το πήρα καθόλου ;) Ήταν του getsagal διότι η ¶σπα δεν το έπλυνε καλά! tongue.gifnew_lol.gif

Το zoo-farm ωραίο σαν μαγαζί, πολύ ωραίος χώρος, αν και το service επιδέχεται βελτίωσης. Ελπίζω να σας άρεσε πάντως όσο κι εμένα!

Βέβαια η λύση που βρήκαμε για φαγητό ήταν λύση-ανάγκης και δεν ήταν η πρέπουσα αλλά θα επανορθλωσουμε με την επόμενη συνάντηση στην Σπηλιά Συκουρίου.

ΠΑΡΟΥΣΙΕΣ:

SilverPassat + Νατάσα & Δημήτρης, Έφη και Παναγιώτης

Μάκης + Μαίρη

swimmingcromel στην πρώτη του συνάντηση

doctordim

STAVROS#MK4

Vrachos

getsagal + ¶σπα

alexd + Αθανασία

activious + Εύη

FARINAS + Εύη & Λουκάς

Evripidisk

GraveDigger

Μου λείπει 1 άτομο... :o

Edited by GraveDigger
Link to comment
Share on other sites

καλά σήμερα ήταν γαμάτα.........ΕΓΏ σαν ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΜΕΛΟΣ ...μπορώ να πω σαν πρώτη φορα που ήρθα σε συνάντηση και σαν εμπειρία ήταν παρα πολύ καλά...αν και ήρθα μονος μου γιατί ο κολλητός μου ήταν αθηνα για κάτι προβλήματα......και επειδή ήμουνα μονος μου ήμουνα κάπως αμήχανα...αλλα μετά πήρα το θάρρος......ειδικά όταν ήρθε η ώρα του ΦΑΓΗΤΟΎ.....!!!!!βεβαια απ' ότι κατάλαβα ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ δεν είναι για πολύ φαγητό......με απογοήτευσε πολύ.....και είπα θα έχω παρέα στο φαγητό....τώρα στην σπηλιά παναγιώτη έτοιμα σου...... :o χάρηκα παρα πολύ που σας ΓΝΩΡΙΣΑ όλους παιδιά....ήσασταν ΓΑΜΑΤΟΙ όλοι.... ;):lol:rocket.gif:xmas:sillyhorse1rb5.gif

αλλα πάντως από ΦΑΓΗΤΟ καλο ήταν μωρέ.......σε σχέση με αυτά τα παιδάκια και κεμπάπ που θα φάμε στην σπηλιά...........είναι SPECIAL......

Εγώ πάντως παναγιώτη θα προσπαθήσω να μείνω δυο μέρες νηστικός να το ευχαριστηθώ το ΦΑΓΗΤΟ.... :whistling::whistling::whistling::wacko::rolleyes::rolleyes:

λοιπον δεν με πετυχες στις καλες μου.ρωτα τον Φανη... :wacko:B) B) B) αυτο σημαινει οτι κερδισες μια μαχη και οχι τον πολεμο.οποτε ....i ll be back....... :whistling: :whistling: :whistling: :whistling:

Ωχχχχχχχχχχχχχχχχχ...Δλδ στην σπηλια θα πεσουνε κ στοιχηματα για το φαγητο?? new_lol.gif

Μια χαρα!! :lol:

ετσι ετσι....

..............................................

οσο για την συναντηση ηταν τελεια.ας μην ημουν στα καλα με το σταμαχι μου αλλα ειχε πολυ γελιο και πολυ πλακα.

αναμονη λοιπον για την επομενη.

ελπιζω το νεο μελος να εβγαλε ακρη με τις φωτογραφιες..... tongue.giftongue.giftongue.gif

μετα απο την δοκιμη με τον παλιο GTIκια........ενα εχω να πω.............ΘΑΝΟ σε χρειαζομαι.................... tongue.giftongue.giftongue.gif

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

λοιπον δεν με πετυχες στις καλες μου.ρωτα τον Φανη... :ninja:B) B) B) αυτο σημαινει οτι κερδισες μια μαχη και οχι τον πολεμο.οποτε ....i ll be back....... ;) ;) ;) ;)

Νεαρούλη θα σε δω στην σπηλιά πως θα τα πας με το φαφητό.......προς το παρών είμαστε 1-0....η συνέχεια αναμένετε συγκλωνιστική..... :lol:;):lol::lol:;):D:rolleyes::rolleyes:

Edited by swimmingcromel
Link to comment
Share on other sites

Ρε Πρόδρομε, είσαι λίγο ετεροχρονισμένος! Δες το πρόγραμμα συναντήσεων που έχω δημοσιεύσει! :angry:

Και δες τις φωτογραφίες στο http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?aut...=sc&cat=235 για να ζηλέψεις tongue.gif

Βέβαια ομαδική φωτογραφία δεν έχουμε διότι, αν και ποζάραμε όλοι μαζί... η γκαρσόνα πάτηξε το μικρό το κουμβάκι... new_lol.gif

Link to comment
Share on other sites

Ρε Πρόδρομε, είσαι λίγο ετεροχρονισμένος! Δες το πρόγραμμα συναντήσεων που έχω δημοσιεύσει! :ninja:

Και δες τις φωτογραφίες στο http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?aut...=sc&cat=235 για να ζηλέψεις tongue.gif

Βέβαια ομαδική φωτογραφία δεν έχουμε διότι, αν και ποζάραμε όλοι μαζί... η γκαρσόνα πάτηξε το μικρό το κουμβάκι... new_lol.gif

;)

Η αλήθεια είναι ότι είμαι λίγο... :angry:

Ελπίζω να έχω ρεπό στις 21 για Σπηλιά! ...να βγάλουμε κ καμιά φωτό! :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.