Jump to content
GraveDigger

Συνάντηση μελών Κεντρικής Ελλάδας

Recommended Posts

Την Κυριακή 7 Δεκεμβρίου ανεβαίνουμε ψηλά! Ανηφορίζουμε για το οροπέδιο του Δομοκού, όπου στον Αη-Γιώργη του Δήμου Ξυνιάδος θα συναντηθούμε σε μια υπέροχη φάρμα! Στο zoo farm το οποίο βρίσκεται πάνω στον δρόμο Καρδίτσας-Λαμίας.

Ας ελπίσουμε να έχει και λίγο κρύο ώστε να ευχαριστηθούμε ζεστό καφεδάκι δίπλα στο τζάκι. ;)

Επίσης μαθαίνω πως έχει καταπληκτική κουζίνα... αχρείαστη να είναι! :lol: Εμείς δεν κάνουμε τέτοια!

Και μην με ρωτήσει κανένας αν θα κάνουμε κόντρες με τα άλογα της φάρμας! <_<

Πάρτε όλη την καλή σας διάθεση και ελάτε να βρεθούμε στις 13:00 στο zoo farm.

Δηλώστε συμμετοχές για να οργανώσουμε ώρες και σημεία αναχώρησης από όλες τις πόλεις.

Συμμετοχές:

getsagal + ¶σπα

swimmingcromel

doctordim

activious +1

SilverPassat +3

joker +3

alexd +1

GraveDigger

Edited by GraveDigger
Link to comment
Share on other sites

εγώ είμαι μέσα....αλλά δεν ξέρω τον δρόμο για να έρθω.....γιατί για κάτι φάρμες ακούω και δεν ξέρω κατά που θα πάμε??? tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif !!!!!!! Ρε παιδιά το μωρό μου είναι πολύ χαμηλωμένο θα μπορέσω να έρθω μην το πληγώσω ;):lol::lol::lol: ?? :lol::wub::wub::wub:

οτι και να γίνει πάντως

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ

Link to comment
Share on other sites

λοιπον,

μεσα και εγω και μαλλον οχι μονος.εχω ακουσει καλα λογια για το μερος και το μαγαζι.μπραβο Φανη.εγραψες παλι. :lol:B);) ;)

το φαγητο αχρειαστο να ειναι.....καλα λες....... tongue.giftongue.giftongue.gif

swimmingcromel θα βρεθουμε στην Λαρισα με τα παιδια που θα ερθουν απο εκει και θα παμε ολοι μαζι,κονβο'ι' :D :D :D :D :lol:

Link to comment
Share on other sites

activious με έφτιαξες τώρα.....το μόνο ώρα κ που θα βρεθούμε.......άντε ανυπομονώ

λοιπον.ωρα και τετοια θα τα πουμε την προηγουμε μερα.οποτε να μπεις να δεις το σαββατο.αλλα ουτως ή αλλως ,αν αθες, στειλε μου το κινητο σου με pm :D να υπαρχει.

Link to comment
Share on other sites

Θα δόσω σύντομα αναλυτικές πληροφορίες, αλλά εν συντομία swimmingcromel το zoo farm βρίσκεται επί του Ε-65 δηλαδή τον δρόμο Τρικάλων-Λαμίας, στην δεξιά πλευρά όπως θα έρχεστε από Δομοκό προς Λαμία. Φαίνεται από μακριά στην ευθεία, δεν υπάρχει περίπτωση να το χάσετε ή να μπερδευτείτε.

Θα δόσω ακριβή χιλιομετρική θέση, αν και οι συχνοί χρήστες αυτού του δρόμου το ξέρουν το μαγαζί.

Edited by GraveDigger
Link to comment
Share on other sites

Θα δόσω σύντομα αναλυτικές πληροφορίες, αλλά εν συντομία swimmingcromel το zoo farm βρίσκεται επί του Ε-65 δηλαδή τον δρόμο Τρικάλων-Λαμίας, στην δεξιά πλευρά όπως θα έρχεστε από Δομοκό προς Λαμία. Φαίνεται από μακριά στην ευθεία, δεν υπάρχει περίπτωση να το χάσετε ή να μπερδευτείτε.

Θα δόσω ακριβή χιλιομετρική θέση, αν και οι συχνοί χρήστες αυτού του δρόμου το ξέρουν το μαγαζί.

Silver μεσα!!Βαλε + 3 και ειμαστε οκ!!Το μαγαζι ειναι φατσα φορα πανω στο δρομο οποτε... <_<

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν είναι σίγουρο αλλα μπορεί να έρθω με ενα άτομο..... ( αρχίζω να παρασέρνω τον κολλητό μου κ είδη θα φτιάξει κ αυτός το Golfaki του ( 1.4 TSI ) ) !!! ;)tongue.gif

Edited by swimmingcromel
Link to comment
Share on other sites

κι εγω μεσα παιδια, επειδη εχω κ καιρο να σας δω! τωρα ειδα για τη συναντηση, δεν εχω ιντερνετ ακομα στα τρικαλα κ μπαινω πολυ αραια..

καιρος να εξερευνησω κ αυτα τα μερη,μιας κ πλεον βρισκονται στη γειτονια μου..

ισως φερω αλλο ενα ατομο. θα σας ενημερωσω το σαββατο αν θα ερθω απο λαρισα η απο τρικαλα(μαλλον το πρωτο ομως, οποτε θα φυγουμε κονβοι). να δουμε επιτελους τι ψαρια πιανει κ το γκολφ του πανου στο δρομο!! :D:baby::xmas::lol:

Link to comment
Share on other sites

κι εγω μεσα παιδια, επειδη εχω κ καιρο να σας δω! τωρα ειδα για τη συναντηση, δεν εχω ιντερνετ ακομα στα τρικαλα κ μπαινω πολυ αραια..

καιρος να εξερευνησω κ αυτα τα μερη,μιας κ πλεον βρισκονται στη γειτονια μου..

ισως φερω αλλο ενα ατομο. θα σας ενημερωσω το σαββατο αν θα ερθω απο λαρισα η απο τρικαλα(μαλλον το πρωτο ομως, οποτε θα φυγουμε κονβοι). να δουμε επιτελους τι ψαρια πιανει κ το γκολφ του πανου στο δρομο!! :lol: :lol: :lol: :lol:

για μενα λες??? :lol:

γιατι τι εκανα παλι.... ;)

αντε να σε δουμε.ξεχασαμε πως εισαι απο τοτε που πηρες μεταθεση Λαρισα.

Link to comment
Share on other sites

Τα μέλη από Λαμία ενημερώνω πως θα συναντηθούμε στις 12:00 μπροστά από το Νοσοκομείο και από εκεί θα αναχωρήσουμε όλοι μαζί στις 12:15.

Να πάμε και λίγο νωρίτερα να περιμένουμε τα μέλη από Θεσσαλία σαν οικοδεσπότες!

Κάποια στιγμή θα πει και ο Γιώργος πού και τι ώρα θα συναντηθείτε στην Λάρισα.

Λογικά κάπου στην Νίκαια μιας και θα πάρετε τον δρόμο για Φάρσαλα.

Στα Φάρσαλα μάλλον θα συναντήσετε τον Πάνο και όποιον άλλο έρθει από Βόλο, ενώ μετά τον κόμβο του Νέου Μοναστηρίου θα συναντήσετε όποιον έρθει από Τρίκαλα και Καρδίτσα.

Edited by GraveDigger
Link to comment
Share on other sites

ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!! new_grrrr.gif

Είμαι κι εγώ εδώ θείο!

Δεν είμαι μέλος από Λαμία αλλά κομμάτια να γίνει!Θα είμαι εκεί στηνώρα μου! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Για τα μελη κοντα στη Λαρισα,

θα συναντηθουμε στο Pantheon Plaza στις 11:00 και θα αναχωρησουμε μολις μαζευτουμε ολοι.

Ξερω, ειναι λιγο νωρις, αλλα καθως σιγουρα θα υπαρξουν υπναραδες tongue.gif , καλυτερα να εχουμε λιγη αβαντα χρονου...

Προμηθευτειτε τα σχετικα PMR και την καλη σας διαθεση και ελατε να περασουμε καλα...οπως παντα !!!

Α, Φανη βαλε και εμενα με την Ασπα και θα επικοινωνησω και με μερικους εκτος club που ακολουθουν καμια φορα στις συναντησεις μας :huh:

Βαγγελης, Βασιλης και Κωστας, ως μελη να γραψουν μονοι τους...

υ.γ Νο1 : Μην τολμησετε να μην ερθετε !

υ.γ Νο2 : Μη σκεφτειτε να κλεισετε τα κινητα σας οι υπναραδες γιατι θα αρχισω να χτυπαω κουδουνια !!

Αντε να μαζευτουμε αρκετοι να ευθυμησουμε λιγακι............ sillyhorse1rb5.gif

Edited by getsagal
Link to comment
Share on other sites

Τα μέλη από Λαμία ενημερώνω πως θα συναντηθούμε στις 12:00 μπροστά από το Νοσοκομείο και από εκεί θα αναχωρήσουμε όλοι μαζί στις 12:15.

Να πάμε και λίγο νωρίτερα να περιμένουμε τα μέλη από Θεσσαλία σαν οικοδεσπότες!

εμενα Φανη γιατι κατι μου λεει οτι εμεις θα περιμενουμε παλι...........???????? :D-_-:lol: :lol: :lol:tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

upyours.gifupyours.gifupyours.gifupyours.gifupyours.gifupyours.gifupyours.gifupyours.gifupyours.gifupyours.gif

ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!! new_grrrr.gif

Είμαι κι εγώ εδώ θείο!

Δεν είμαι μέλος από Λαμία αλλά κομμάτια να γίνει!Θα είμαι εκεί στηνώρα μου! :lol:

οπως στον Βολο ή κανονικα??? tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

upyours.gifupyours.gifupyours.gifupyours.gifupyours.gifupyours.gifupyours.gifupyours.gif

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Καλα μιλαμε προβλεπω να γινεται χαμος με τοσα μελη!!Εμεις παντως απο Καρδιτσα θα φυγουμε κατα τις 11:30 απο εδω.Θα σας βρω Νεο Μοναστηρι η να ανηφορησουμε μονοι μας?

Link to comment
Share on other sites

θα παμε ολοι μαζι.θα βρεθουμε μοναστηρι... tongue.gif ,.....

για να παθει την πλακα του ο Φανης..... ;) ;) -_-:lol:

Link to comment
Share on other sites

Κυριε Παναγιώτη!!!(activious) upyours.gifupyours.gifupyours.gifupyours.gifupyours.gifupyours.gifupyours.gifupyours.gifupyours.gifupyours.gifupyours.gifupyours.gifupyours.gifupyours.gifupyours.gifupyours.gifupyours.gifupyours.gifupyours.gifupyours.gifupyours.gif

lick.giflick.giflick.giflick.giflick.giflick.giflick.giflick.giflick.giflick.giflick.giflick.giflick.giflick.gif

δεν σε χαλασε.απλα μωρε στεναχωρηθηκα που μπορεσες και ηρθες Βολο και δεν μπορεσα να ερθω........

upyours.gifupyours.gifupyours.gifupyours.gifupyours.gifupyours.gifupyours.gifupyours.gifupyours.gifupyours.gifupyours.gifupyours.gifupyours.gif

Link to comment
Share on other sites

θα παμε ολοι μαζι.θα βρεθουμε μοναστηρι... tongue.gif ,.....

για να παθει την πλακα του ο Φανης..... ;):lol: :lol: :lol:

Τελικα εμεις θα φυγουμε 12 απο Καρδιτσα... :D Λογω καποιων υποχρεωσεων νωριτερα... fire.gif

Ελπιζω να μην χασω τπτ καλο μεχρι να φτασουμε.. sillyhorse1rb5.gif

Link to comment
Share on other sites

Τελικα εμεις θα φυγουμε 12 απο Καρδιτσα... <_< Λογω καποιων υποχρεωσεων νωριτερα... fire.gif

Ελπιζω να μην χασω τπτ καλο μεχρι να φτασουμε.. sillyhorse1rb5.gif

μπα την ιδια ωρα με τον Φανη θα φτασεται....... :lol: :lol: :ninja:

lick.giflick.giflick.giflick.giflick.giflick.giflick.giflick.giflick.giflick.gif

Φανη.......owned :D;):lol:

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς έχει καλό καιρό αλλά δεν χαλιόμαστε! Βέβαια θα ήταν καλύτερα να μας έκανε λίγο χειμώνα... να απολαμβάναμε το τζάκι...

Είδωμεν...

Στην προσυνάντηση της Λάρισας θα ξεκινήσετε χωρίς τον Γιώργο(getsagal) τον οποίο θα συναντήσετε στο Νέο Μοναστήρι...

Link to comment
Share on other sites

Καλα φαγαμε καλα ηπιαμε τελεια περασαμε αλλα ρε παιδι μου hot dog στρουθοκαμηλου??Ελεος :D ...Φανη να μην ξεχασουμε να δωσουμε κανα πουρμπουαρ στα κοριτσια που εστρωσαν τα τραπεζια μας.Ακου εκει self service! tongue.gif

Περα απο την πλακα μια χαρα περασαμε κ σημερα!Αντε δυναμικα τωρα γα Σπηλια! sillyhorse1rb5.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.