Jump to content

Recommended Posts

Ωραιο εχει αρχισει να γινεται ειδικα αφου εφυγαν τα τασια. Δυο παρατηρησεις εχω:

1) Στο συγκεκριμενο Polo οι 16αρες ειναι σουπερ, οχι οτι οι 15αρες ειναι ασχημες απλα τις 16αρες τις σηκωνει πολυ ανετα.

2) Ελατήρια... θες οπωσδηποτε γιατι ειναι κατσικι. :(

Κατα τα αλλα ειναι πολυ ωραιο. Τι σκεφτεσαι για μετα? Ενα φιμε τζαμακι και μια σιτα χωρις σημα μπροστα θα ηταν καλα :(.

Edited by Capamaru
Link to comment
Share on other sites

Ωραιο εχει αρχισει να γινεται ειδικα αφου εφυγαν τα τασια. Δυο παρατηρησεις εχω:

1) Στο συγκεκριμενο Polo οι 16αρες ειναι σουπερ, οχι οτι οι 15αρες ειναι ασχημες απλα τις 16αρες τις σηκωνει πολυ ανετα.

2) Ελατήρια... θες οπωσδηποτε γιατι ειναι κατσικι. :(

Κατα τα αλλα ειναι πολυ ωραιο. Τι σκεφτεσαι για μετα? Ενα φιμε τζαμακι και μια σιτα χωρις σημα μπροστα θα ηταν καλα :(.

σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια!!! εβαλα 15αρες γτ δεν ηθελα να χαμιλωσω αλλο το προφιλ της του ελαστικου γτ εδω περα εχει κατι λακουβες που μπενεις ολος μεσα..... αυτος ειναι και ο λογος που δυσταζω να χαλιλωσω τα ελατιρια..... φιμε θα βαλω μετα το κ.τ.ε.ο. (Σεπτεμβρη-Οκτωβρη) γτ φοβαμαι λιγο....

Link to comment
Share on other sites

λοιπον......αν θελεις να το χαμηλωσεις καλυτερα να βαλεις ...''KW''...αμορτισερ και ελατηρια με 4 ποντους χαμηλωμα.....και οχι ρυθμηζομενα......η ζαντα αν σου αρεσει εσενα τελειωσε......οτι και να σου λεμε εμεις εφοσον σου αρεσει εσενα ΤΕΛΟΣ..........απλως οτι και αν κανεις στο αμαξι να το κανεις σιγα σιγα.....και να εισαι σιγουρος για αυτο που κανεις......οσο για τα φιμε που ειπε ο ''φιλος'' καλα ειναι να βαλεις 35% μεμβρανες.......αλλα μπροστα στην μασκα μπορεις να βαλεις μια αλλη απο την εταιρια κιολας....γιατι δεν ειναι και πολυ ωραια αυτη η μασκα....οσο για το ραδιο ενα εχω να πω.....οχι τα σπαει....ειναι γαματο.....αντε καλη αρχη και καλη........αντε περιμενουμε να βαλεις και αλλες φωτογραφιες με αλλες αλλαγες.......

Link to comment
Share on other sites

λοιπον......αν θελεις να το χαμηλωσεις καλυτερα να βαλεις ...''KW''...αμορτισερ και ελατηρια με 4 ποντους χαμηλωμα.....και οχι ρυθμηζομενα......η ζαντα αν σου αρεσει εσενα τελειωσε......οτι και να σου λεμε εμεις εφοσον σου αρεσει εσενα ΤΕΛΟΣ..........απλως οτι και αν κανεις στο αμαξι να το κανεις σιγα σιγα.....και να εισαι σιγουρος για αυτο που κανεις......οσο για τα φιμε που ειπε ο ''φιλος'' καλα ειναι να βαλεις 35% μεμβρανες.......αλλα μπροστα στην μασκα μπορεις να βαλεις μια αλλη απο την εταιρια κιολας....γιατι δεν ειναι και πολυ ωραια αυτη η μασκα....οσο για το ραδιο ενα εχω να πω.....οχι τα σπαει....ειναι γαματο.....αντε καλη αρχη και καλη........αντε περιμενουμε να βαλεις και αλλες φωτογραφιες με αλλες αλλαγες.......

σ' ευχαριστω φιλε μου για τα καλα σου λογια... οσο για το θεμα του χαμηλωματος εχω βαλει αμορτησερ monroe και αν δεν κανω λαθως αυτα δεν δεχονται χαμηλωμα.... τωρα δεν ξερω για το μελλον.... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Φιλε Δακη πολυ ωραιο το Polaki σου.Να το χαιρεσαι! Εμεις εδω στο νησι ποτε θα τα πουμε;

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου πολυ καλο...εγω το γουσταρω πολυ το πολακι!

ευχαριστως θα εφτιαχνα ενα τερας......τσ τσ τσ δε θα

ηρεμησω ποτε τελικα :mellow::lol: :lol: δακη αν δε κανω

λαθος σε λενε ε? μην τους ακους κανε οτι θελεις στο

αμαξακι σου...στο κατω κατω ειναι ενα με σενα............

αλλα αν θελεις να μπεις στο club των αρωστων σου στελνω το

δικο μου 1 μηνα διακοπες και τα λεμε! :rolleyes: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου πολυ καλο...εγω το γουσταρω πολυ το πολακι!

ευχαριστως θα εφτιαχνα ενα τερας......τσ τσ τσ δε θα

ηρεμησω ποτε τελικα :D :D :D δακη αν δε κανω

λαθος σε λενε ε? μην τους ακους κανε οτι θελεις στο

αμαξακι σου...στο κατω κατω ειναι ενα με σενα............

αλλα αν θελεις να μπεις στο club των αρωστων σου στελνω το

δικο μου 1 μηνα διακοπες και τα λεμε! :rolleyes: :rolleyes:

ti akrivos tha mou steileis?

Link to comment
Share on other sites

Μιας και πρόκειται για μια ολοκληρωμένη παρουσίαση, το θέμα κλειδώνει και θα ανοιχθεί μόνο με αίτημα του δημιουργού του, εφόσον θα έχει κάτι νεότερο να συμπληρώσει.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.