Jump to content
dimitris918

Adaptors για λάμπες Xenon

Recommended Posts

Καταρχας ειμαι καινουργιος στο forum και κατοχος Scirocco εδω και 3 εβδομαδες :)

Προχθες ανοιξα το πίσω μερος του φαναριου για να δοκιμασω ενα set xenon 55 watts και ειδα οτι περνει adaptor για να τα συνδεσω

post-10812-1231154719_thumb.jpg

Που μπορω να βρω εχετε τιποτα υπ οψιν ???

Link to comment
Share on other sites

Καταρχας ειμαι καινουργιος στο forum και κατοχος Scirocco εδω και 3 εβδομαδες ;)

Προχθες ανοιξα το πίσω μερος του φαναριου για να δοκιμασω ενα set xenon 55 watts και ειδα οτι περνει adaptor για να τα συνδεσω

post-10812-1231154719_thumb.jpg

Που μπορω να βρω εχετε τιποτα υπ οψιν ???

καλησπερα θα βρεισ αυτο που ζητας www.ebay.de

Link to comment
Share on other sites

Κατ' αρχην καλως ηρθες στο φορουμ. Και αλλος ενας με το νεο Scirocco.

Καλοταξιδο να ειναι με πολλα και απροβληματιστα χιλιομετρα, και πανω απο ολα προσοχη !!

Στο θεμα, καλυτερα να ανοιγες το θεμα σου εδω

για να μην ανοιγοντε συνεχεια θεματα οπου να 'ναι και μπερδεψουμε στο τελος τα μπουτια μας. tongue.gif

Πιστευω πως αν δεις στον adaptor πανω, θα σου λεει καποιον αριθμο ή κατι αλλο.

Αν το χρησιμοποιεις να ψαξεις στο ebay σιγουρα θα σου βγαλει αναλογα προϊοντα,

αν δεν βρεις τιποτα αλλη λυση ειναι να ρωτησεις σε εναν ηλεκτρολογο ισως ή σε

κατι παρομοιο...

Link to comment
Share on other sites

ιδια με του golf V θα χρειαστεις

Αν τα δείς πιο προσεκτικά δεν είναι σαν του golf 5. Δες το σιδεράκι απο κάτω που παίρνει ρεύμα...Δεν είναι το ίδιο.

Link to comment
Share on other sites

Δεν πρεπει να ειναι σαν του golf γιατι του Golf νομιζω οτι περνει ρευμα δεξια και αριστερα ενω στο scirocco απο μια πλευρα και τα 2 :huh: ...εχω φαει τον κοσμο να βρω....επισεις εμαθα οτι για να μην βγαζει error πρεπει το κιτ να ειναι 55 watts -_- σωστο μου ακουγεται γιατι αν ειναι 35 θα νομιζει οτι ειναι καμενη η λαμπα και θα βγαζει error ο υπολογιστης.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.