Jump to content
DJT4GR

μοχλος ταχυτητων

Recommended Posts

Τι κανουμε οταν ξεφλουδιζει το νικελ δαχτυλιδι απο τον μοχλο ταχυτητων(μηχανικο σασμαν)?Οχι τιποτα αλλο μου την σπαει η αισθηση στα δαχτυλα του δεξιου χεριου

Edited by DJT4
Link to comment
Share on other sites

Τι κανουμε οταν ξεφλουδιζει το νικελ δαχτυλιδι απο τον μοχλο ταχυτητων(μηχανικο σασμαν)?Οχι τιποτα αλλο μου την σπαει η αισθηση στα δαχτυλα του δεξιου χεριου

Αλλάζουμε όλο τον λεβιέ μαζί. Κόστος περίπου 80 ευρώ. Και τοποθέτηση να μην σου πάρουν ένα 20άρικο? Μ΄ένα 100άρικο περίπου είσαι έτοιμος. :lol:

Edited by Professor
Link to comment
Share on other sites

Τι κανουμε οταν ξεφλουδιζει το νικελ δαχτυλιδι απο τον μοχλο ταχυτητων(μηχανικο σασμαν)?Οχι τιποτα αλλο μου την σπαει η αισθηση στα δαχτυλα του δεξιου χεριου

Πας στην αντιπροσωπεία, τους ρίχνεις ένα βρίσιμο, τους το κοπανάς στο κεφάλι, και απαιτείς να αλλαχτεί αμέσως και χωρίς κόστος φυσικά!!! Αρκεί να μην φαίνεται ότι "πάλευες" μαζί του.. :D Και να μην είναι 100 χρονών το αμάξι... <_<

Link to comment
Share on other sites

Πας στην αντιπροσωπεία, τους ρίχνεις ένα βρίσιμο, τους το κοπανάς στο κεφάλι, και απαιτείς να αλλαχτεί αμέσως και χωρίς κόστος φυσικά!!! Αρκεί να μην φαίνεται ότι "πάλευες" μαζί του.. :lol: Και να μην είναι 100 χρονών το αμάξι... :lol:

Του 2006 μοντελο ειναι βρε Νικο.Προς θεου.Δεν αναγνωριζουν ουτος ει αλλως τιποτα στην αντιπροσωπια.Ειναι απο την χρησηλεει...Ετσι γινεται σε ολα λεει...Εγω παντως δεν εχω συναντησει αλλο.Θελουν και 40 ευρω μονο για το καπακι του μοχλου.Και 90 για ολοκληρο το πομολο.Ναι καλα...Μαλλον θα ψυρισω απο κανενα τρακαρισμενο.Η γυναικα μου λεει να του βαλω μανον(ναι,ναι,αυτο για τα νυχια!).Βρε λες να εχει δικιο? B)hmmm.gif

Πεταξα ερωτηση στο 'ηχος'.Θα ηθελα τα Φωτα σας φιλοι μου.

Edited by DJT4
Link to comment
Share on other sites

Του 2006 μοντελο ειναι βρε Νικο.Προς θεου.Δεν αναγνωριζουν ουτος ει αλλως τιποτα στην αντιπροσωπια.Ειναι απο την χρησηλεει...Ετσι γινεται σε ολα λεει...Εγω παντως δεν εχω συναντησει αλλο.Θελουν και 40 ευρω μονο για το καπακι του μοχλου.Και 90 για ολοκληρο το πομολο.Ναι καλα...Μαλλον θα ψυρισω απο κανενα τρακαρισμενο.Η γυναικα μου λεει να του βαλω μανον(ναι,ναι,αυτο για τα νυχια!).Βρε λες να εχει δικιο? <_<hmmm.gif

Πεταξα ερωτηση στο 'ηχος'.Θα ηθελα τα Φωτα σας φιλοι μου.

Δεν λες στην σύζυγο να του κάνει επι τη ευκαιρία και ένα μανικιούρ!!!!!! new_sugkrotima.gifworthy.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν λες στην σύζυγο να του κάνει επι τη ευκαιρία και ένα μανικιούρ!!!!!! new_sugkrotima.gifworthy.gif

Και μετα στη μαμα vw για facelift.... :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.