Jump to content
polakias_1.4

Αλουμίνιο στη μάσκα

Recommended Posts

καλημέρα πολάκιδες!Λοιπών το LIDL έχει μια προσφορά με κάτι ταινίες χρωμιωμένες για την μάσκα!Τις πήρα,καταπληκτικές!Είναι της 3Μ.Έχει 2 (21 χιλ και 7 αν θυμάμαι καλά)15€

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειμαι σιγουρος ποια ταινια ειναι, αν ειναι η καλη που εχω βαλει εγω, ή μια πιο απλη...Μαλλον ειναι το 2ο...

ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΗΝ ΕΒΑΛΑ,ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ!ΤΗΣ 3Μ ΜΙΑ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΥΠΑΡΧΕΙ.ΕΒΑΛΑ ΣΤΙΣ ΠΕΡΣΙΔΕΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΗΜΑ VW ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΤΩ ΕΚΕΙ ΣΤΑ ΠΡΟΒΟΛΙΑ.ΜΕΓΑΛΗ ΑΛΛΑΓΗ!ΑΞΙΖΕΙ!

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian
Πας LIDL και την παίρνεις. Τί φωτό? Τσάμπα είναι!

ρε εισαι βλακας η τυφλος? :unsure:;) να τα δουμε στη πραξη ρε αν εχει βγει καλο το αποτελεσμαααα

Link to comment
Share on other sites

πολύ καλό είναι!Θα προσπαθησω να ανεβάσω φωτό αλλά δε νομίζω να μπορώ γιατί είμαι στο ΕΠΥΕΘΑ και ειναι όλα κλειδωμένα για λόγους ασφαλείας!τι να κάνουμε, φαντάρος!χιχι...Πάντως θα δοκιμάσω! :cry:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπών

Λεωφόρος Δημοκρατίας 4-6

151 27 Αθήνα/Μελίσσια

------

14 Klm. Nat. Road Athens - Lamia

144 52 Athina/Metamorphosi Attikis

------

24

145 65 Athina/Ekali

------

Kourtidou 41

111 45 Athen/Tris Gefires

------

Rodopis 2

143 41 Athen/N. Filadelfia

------

L. Kifisu 54

121 32 Athen/Peristeri

------

Και άλλα πολλά Παγράτι,Αγ.Παρασκευή

Link to comment
Share on other sites

Sfakianos? Νομίζω στη Sportline έκδοση του 9Ν3, υπάρχει μάσκα με αλουμίνιο! Για δες μήπως σε συμφέρει να πάρεις την αυθεντική!

Edited by Polakias
Link to comment
Share on other sites

Ή μήπως θα ήταν καλύτερα να ρωτούσα στην αντιπροσωπεία?

και συμπληρώνω λόγο παράλειψης : για τις χρωμιομένες επιφάνειες της έκδοσης sportline και για το ποιές μπορώ να προσθέσω στο comfortline..

Link to comment
Share on other sites

Να προσθέσεις δε μπορείς, αλλά να αγοράσεις καινούρια μάσκα ναι!

Link to comment
Share on other sites

Ρε Χρηστο η μασκα ποσο εχει? Στο 9Ν εχει περιπου ¤35.

Η ταινια ζητημα να κοστιζει πανω απο ¤5.

Η ΤΑΙΝΙΑ 3Μ Η 7mm ΕΧΕΙ 15€ ΑΛΛΑ ΤΑ 10-15ΜΕΤΡΑ.ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΜΕΤΡΟ ΑΛΛΑ ΔΕ ΞΕΡΩ ΠΟΣΟ ΠΑΕΙ!ΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ ΣΤΗΝ ΛΕΩΦ.ΚΑΤΕΧΑΚΗ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΔΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΜΕΤΡΟ...

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά πιο όμορφη είναι η αυθεντική μάσκα από το να παρέμβεις πάνω στην μάσκα χωρίς αλουμίνιο! Από την στιγμή που το Polo βγαίνει με αυτή τη μάσκα, γιατί να μην την προτιμήσει? Για να είναι και πιο ωραίο?

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειμαι σίγουρος αλλά νομίζω πως δεν χρειάζετε αλλαγή ολόκληρη η μάσκα για το 9Ν3.. πρεπει να μπορούν να μπένουν απο πάνω γιατι στα προστινά το πλαστικό ειναι πιο λεπτο σαν εσοχή και μαλλον εκεί πάνο μπένει το αλλουμίνιο.. Θα ρωτήσω μία από αυτές τις μέρες και θα σας πώ για την τιμή της μάσκας ή για ότι τελος πάντον ειναι αυτο που θέλει αλλαγή..

Link to comment
Share on other sites

Guest kathgti
Ρε Χρηστο η μασκα ποσο εχει? Στο 9Ν εχει περιπου ¤35.

Η ταινια ζητημα να κοστιζει πανω απο ¤5.

Nίκο κάπου τόσο πάνω κάτω, η δικιά μου κόστισε 50ευρώ και βάφτικε style GOLF GTI 5!!!!!

SUPER :baby:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά ειμαι καινουργιος της οικογενείας ^_^ , Θανάση με λένε και είμαι κάτοχος ενός Polo 1.4 100hp 9n3.

Επειδή για το θέμα γνωρίζω γιατί έβαλα την μάσκα, καθοτι εχω το comfortline την μεσαία έκδοση. Από την αντιπροσωπία την επιχρομιωμένη την έβαλα με 75euro και ήμουν πολύ τυχερος γιατί την είχε ετοιμοπαράδοτη.

Την εβαλα πριν 2 εβδομάδες και απο οτι εμαθα πρέπει να την ακριβεινανε λίγο.Πάντως παιδιά αξιζει, να την βάλεις ειναι πολυ ωραία και για τα χρήματα που εχει αξίζει. :):

Ειδικότερα εαν εχεις και σκουρο Polaki τοτε δείχνει πάρα πολύ.

Τι χρώμα το έχεις ;

Link to comment
Share on other sites

Ρε Χρηστο η μασκα ποσο εχει? Στο 9Ν εχει περιπου ¤35.

Η ταινια ζητημα να κοστιζει πανω απο ¤5.

υπάρχει τέτοια μάσκα για το 9Ν? Και αν ναι αυθεντική από αντιπροσωπεία?

του 9Ν3 κάνει για το 9Ν?

όποιος γνωρίζει ας ρίξει λίγο φως

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει τέτοια μάσκα για το 9Ν? Και αν ναι αυθεντική από αντιπροσωπεία?

του 9Ν3 κάνει για το 9Ν?

όποιος γνωρίζει ας ρίξει λίγο φως

Όχι, για 9Ν δεν υπάρχει! Και του 9Ν3 δεν κάνει, γιατί έχει διαφορετικές διαστάσεις!

Link to comment
Share on other sites

Όχι, για 9Ν δεν υπάρχει! Και του 9Ν3 δεν κάνει, γιατί έχει διαφορετικές διαστάσεις!

Κρίμα.

Πάντως στη Γερμανία έβγαινε και με μάσκα κάποια στιγμή.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.