Jump to content
Peryrho

Polo 6N - Πισω Φώτα

Recommended Posts

Guest Stoilas

Γιώργο sorry, το είχα ξεχάσει ότι παίζουν αυτές οι οδηγίες. Το παιδί που το έκανε είναι φιλαράκι και μιλάμε καθημερινώς!

Link to comment
Share on other sites

Τις βρηκα Κώστα πολυ κωλοφαρδιστικα!!!

Ηρθαν τα φώτα... και πολυ γρηγορα απο Γερμανια.. ξεκουραζοντε ηδη στα ανταλλακτικα της καρεντα.. Την δευτερα εγινε η παραγγελια παρασκευη ηρθαν απο Γερμανια Τρελο αλλα αληθινο.

Αμα προλαβω θα παω σημερα να τα παρω οποτε αν γινει και καμια συναντηση την κυριακη θα ερθω..

Θα γινει?

Link to comment
Share on other sites

Στις οδηγιες που ειναι σχετικα προσφατες (19/05/2005), γραφει οτι συντομα τα φαναρια θα βγουν και σε μαυρη και σε χρωμιομενη εκδοση. Ετσι. Ποικιλια να εχουμε :)

Link to comment
Share on other sites

Πλεον ειναι στα χέρια μου το απογεμα θα γινει χειρουργειο... knife.gif

Τυχαια οπως πηγα εκει για ν απαρκαρω.. ΠΕΡΝΑΕΙ απο διπλα μου ενα 9ν3 polo χωρις πινακιδες χααχχααχα tongue.gif ΠΑΙΔΙΑ Ειλικρινα απο πισω ειχε κωλαρα.. πολυ ομορφο απο μπροστα μου θυμισε κατι Chevrolet καινουργια που κυκλοφορουν βλακεια δηλαδη...

Link to comment
Share on other sites

Τα έβαλα ειναι πολυ καλα δυστυχως δεν εχω ακομα φωτο..

Αλλα η συνδεσμολογια του τυπου στο αρχειο που εστειλε.. ηταν καταλπηκτική!!

αφου ακολουθησα τις οδηγιες πατουσα αριστερο φλας και ανοιγαν οι γυαλοκαθαριστηρες φρενο και αναβε το φλας!! Οτι να ναι ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ!!!

θα στειλω το σωστο καποια στιγμη

Link to comment
Share on other sites

Τα έβαλα ειναι πολυ καλα δυστυχως δεν εχω ακομα φωτο..

Καλοριζικα! :angry:

Αλλα η συνδεσμολογια του τυπου στο αρχειο που εστειλε.. ηταν καταλπηκτική!!

αφου ακολουθησα τις οδηγιες πατουσα αριστερο φλας και ανοιγαν οι γυαλοκαθαριστηρες φρενο και αναβε το φλας!! Οτι να ναι ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ!!!

:unsure::angry2::angry2::rolleyes:

Σιγα το πραγμα............ tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Τελικά από ότι βλέπω τα πίσω φώτα αρχίζουν και μου αρέσουν, άμα με τρακάρουνε ποτέ θα βάλω αυτά μετά!!χιχιχι! Πάντως το είδα και εγώ σήμερα, πίσω είναι φοβερό, αλλά μπροστά παιδιά δε μου άρεσε καθόλου!

Link to comment
Share on other sites

Α ρεεε reutera!!!!!!

Πρωτη μουρη το ΣΗΜΑ!!!!

Κοιτα αμα σε τρακαρουν απο πισω μην αλλαξεις stop με την ευκαιρια αλλαξε αυτοκινητο οπως θα κανω και ΓΩ :> :>

Η συγκεκριμενη δημοσιευση μεταφραστηκε στα Ελληνικα. Παρακαλουμε μην γραφετε με greeklish.

Edited by nikkosnet
Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian

δε το περιμενα οτι θα φαινοντουσαν τοσο καλα!παρα πολυ ωραια μεγειες!!!

ειδικα τα φλας ειναι ειναι ολα τα λεφτα

Link to comment
Share on other sites

I like it! Τελικά μου φαίνεται θα τα βάλω τα φωτάκια! Τα γουστάρω! Όταν τα αγοράσω GC9N θα σου τηλεφωνήσω για να με βοηθήσεις να τα βάλω!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Ε ρε κλασσικα...Στην αρχη δεν αρεσουν σε κανεναν....και μολις τα δειτε επανω ορματε ολοι...Ουστ ρε... tongue.giftongue.gif

Μπραβο ρε GC9N, σωστη κινηση εκανες... :)

Link to comment
Share on other sites

Σημερα ειδα ενα νεο polo......Δυστηχως δεν μ' αρεσουν τα tailights......

no hard feelings......... :)

και ξερετε γιατι το λεει τωρα ολο αυτο...Για να μας πει οτι αυτος εχει κοκκινα φλας.... :thumbsup::thumbsup:

Χαχαχα...Kidding man.. :D

Link to comment
Share on other sites

σπυρακο πολυ θα θελαμε ολοι μας να το εχουμε!!!ας βολευτουμε προς το π[αρον με τα "στρογγυλοφαναρα" που εχουμε κι οταν με το καλο κυκλοφορησει βλεπουμε!παντως τα πισω φωτα του καινουριου δεν μ αρεσουνε...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.