Jump to content
MARINE

Rieger Tuning

Recommended Posts

Καλημέρα παίδες,

Μήπως έχει επισκεφτεί κανείς τον dealer της Rieger, στην Γλυφάδα;;;

Μίλησα μαζί τους στο phone και θα τους επισκεφτώ μεσα στην εβδομάδα, για να ρωτήσω για Full Body Kit...ενημέρωση/τιμές...τα γνωστά! :D

Αν ξέρει κάποιος, κάτι...ελεύθερα...

Cu

Kαλή εβδομάδα

music.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest white-LSD-golf

Το έχεις δει το κουστούμι για το 4αρι?Σου άρεσε?

Εμένα όχι πάντως...και είναι και πολλά τα λεφτα....

Link to comment
Share on other sites

Ουτε εμενα μου αρεσει καθολου κιολας...Καλυτερα δες για Zender. Πολυ πιο ομορφο και διακριτικο. Το αλλο καγκουριζει επικινδυνα. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Το έχεις δει το κουστούμι για το 4αρι?Σου άρεσε?

Εμένα όχι πάντως...και είναι και πολλά τα λεφτα....

Αγαπητή μου,καλημέρα! :thumbsup:

Φυσιολογικά δεν μιλάμε για το ίδιο κουστούμι...Απο την άλλη, υπάρχουν διάφορα ΄κουστούμια΄, οπότε το θέμα είνια ότι έχω καταλήξει σε δύο απο αυτά...

Δεν ξέρω πώς θα είναι απο κοντά...για αυτό και θα πάω να τα δω...αλλά ρίξε και εσυ μια ματιά και πές μου

Μια γυναικία γνώμη ειναι πάντα ευπρόσδεκτη!

Αυτά για την ώρα.................Αναμένουμε

***Προσθεού...δεν μου αρέσουν οι καγκουριές!!! :D

Τhanxxx music.gif

RE_48er_05_43.pdf

post-1668-1123656481_thumb.jpg

Edited by MARINE
Link to comment
Share on other sites

Guest white-LSD-golf

Βασικά το μόνο body kit για 4αρι που είχα δει και μου άρεσε κάπως ήταν της Cadamuro αλλα και πάλι δεν με τρέλανε...το 4αρι έχει πολύ ωραίο κουστούμι απο την μαμά του που με την βοήθεια ενός καλού φαναρτσή του τραβάει ένα πριξιματάκι στα τριμάκια και το κάνει κούκλα....

Αυτά απο μένα..(εγώ όταν σου είπα αν το έχεις δεί ήξερα για ποιό μου έλεγες!)

Link to comment
Share on other sites

Guest white-LSD-golf

Αυτό κάπως τρόγεται αλλα και πάλι φέρνει πολύ στο κιτάκι για το 5αρι πράγμα που δεν μου αρέσει καθόλου....και πάλι θα ζητούσα κάτι πολύ πιο προτότυπο και σεμνό

Link to comment
Share on other sites

Αμα μάθεις τιμες ρίχτες μια...

Χαιρετώ και πάλι...

Σήμερα πήρα πάλι τους δρόμους..............και φυσικά πέρασα τελικά και απο το Sportcenter.............Rieger Tuning...

Τι μάθαμε:

1) Εμπρός προφυλακτήρας: 580 Ευρά (και για τους 2, ισχύει η ίδια τιμή)

2) Πίσω προφυλακτήρας: 340 Ευρά

3) Side Skirts: 2x190 Eυρά

4) Τοποθέτηση + Βαφή: 300 Ευρά

5) Φρυδάκι...κάτω απο τον προφυλακτήρα: 170 Ευρά

Η γνώμη του κ. Παύλου Μαγκώνη, ήταν να πάω για τον εμπρός προφυλακτήρα τον τελευταίο της Reiger...αυτόν που δείχνει ο φίλος Golf R32...και όχι τον άλλον με τα προβολάκια....................και πίσω την κλασική πρόσθετη φέτα...όχι το πίσω μέρος που είναι στην φώτο του R32.

***Αρκεί να πώ, ότι η εξυπηρέτηση ήταν άψογη...όπως και η σχετική ενημέρωση!

Αυριο λέω να περάσω και απο Οettinger...

Cuuuuuuuuu

post-1668-1123802891_thumb.jpg

post-1668-1123802942_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

k gw απ οτι ξερω δεν θα χεις προβλημα...φιλος εβαλε το bodykit se 307cc του ειπαν ποσες μερες καθυστερηση κτλ κ γενικα οτι εφερναν το τοποθετουσαν με την μια.κ τον πισω προφυλακτηρα τους τον στειλανε στραβο κ τον στειλαν πισω απο μονοι τους μιας κ ειδαν οτι δεν κουμπωνε καλα...

Link to comment
Share on other sites

Δεν παίρνεις και μία τον Stex? Εγώ από εκεί πείρα το rieger spoiler μου.

Φίλε Stoila, ποιός είναι ο Stex???

Δώσε πληροφορίες...

Thanxxx... :)

Link to comment
Share on other sites

Φιλε Marine...

Εγω θα σου ελεγα παντως 2 πραγματα: να βαλεις καλο body kit!απο γνωστο οικο οπως rieger,και οχι να επιλεξεις λυση καποιου χ-ψ μαστορα..

και δευτερον να σκεφτεις πολυ καλα τι θα βαλεις γιατι τα λεφτα που θα δωσεις δεν ειναι λιγα!!!

γιατι δεν πας και μια βολτα απο τον Λουι στην Κηφισιας??εγω εκει πηγα και η δουλεια που μου εκανε ειναι φοβερη!!αλλα πολλα λεφτα.!! :huh:

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ φίλε Stoila...

Θα περάσω και απο εκεί, να τσεκάρω!!!

Αντε να δούμε......

"""Thanx φίλε Fearbit...εννοείτε ότι πάω για κάτι επώνυμο.......και το ψάχνω αρκετά... closedeyes.gif

Γειά χαρά, σε όλους :huh:

Link to comment
Share on other sites

Σωστός φίλε Marine που ψάχνεσαι για επώνυμο. Τόσο η εφαρμογή όσο και η ποιότητα είναι σε άλλο επίπεδο! Εγώ θα σου πρότεινα τον προφυλακτήρα χωρίς τα προβολάκια άρα συμφωνούμε. Αν τελικά τον τοποθετήσεις ανέβασε και καμιά φώτο να δούμε...

Επίσης μια έρευνα αγοράς ποτέ δεν έβλαψε κανέναν! Τα λέμε. Καλές μοντίφες σε όλους μας. :huh:

Link to comment
Share on other sites

Καμια τιμουλα για την αεροτομη δεν εχουμε??

Link to comment
Share on other sites

Τι μάθαμε:

1) Εμπρός προφυλακτήρας: 580 Ευρά (και για τους 2, ισχύει η ίδια τιμή)

2) Πίσω προφυλακτήρας: 340 Ευρά

3) Side Skirts: 2x190 Eυρά

4) Τοποθέτηση + Βαφή: 300 Ευρά

5) Φρυδάκι...κάτω απο τον προφυλακτήρα: 170 Ευρά

Ρε παιδια μόνο εμενα φαίνοντε οι τιμες υπερβολικές.... 580 ο προφυλακτήρας... ΕΛΕΟΣ :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

poios einai o dealer tis rieger??endiaferomai gia to mprostino spoiler gia Golf 5...

Kαλησπερα, ο αντιπροσωπος της Rieger για την Ελλαδα ειναι αυτος: http://www.sportcenter.gr/

Το site απο οπου το βρηκα ειναι αυτο: http://www.rieger-tuning.de/rt2/index.php?option=com_content&view=article&id=21&Itemid=33〈=english

Ελπιζω να σε βοηθησα...

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα, ο αντιπροσωπος της Rieger για την Ελλαδα ειναι αυτος: http://www.sportcenter.gr/

Το site απο οπου το βρηκα ειναι αυτο: http://www.rieger-tuning.de/rt2/index.php?option=com_content&view=article&id=21&Itemid=33〈=english

Ελπιζω να σε βοηθησα...

EYXARISTW PARA POLY!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.