Jump to content
Guest Scorpio

Spoiler + Πλαϊνά για Golf Iv

Recommended Posts

Καλημέρα αγόρια!

Να ενημερώσω πώς, μετά απο ιδέα του φίλου μας Luke_execute, πήγα πρός Κορυδαλλό/Νίκαια μεριά, στον ΒΑΡΕΛΑ, ο οποίος εκτός απο το ότι τρέχει και δεν φτάνει απο θέμα δουλειάς (καλά να είναι), έχει μια τεράστια ποικιλία απο Body Kits, κα8ώς και αξεσουάρ...καθίσματα...λεβιέδες...τιμόνια...ηχοσυστήματα...πολλά.

Πήρα λοιπόν την Golfo μου και πήγαμε να ρωτήσουμε για τιμές περί κουστουμιών <_<

Οπότε...τι έμαθα:

1) Τιμές για το κιτ της Rieger, 250ευρώ για πίσω spoiler....γύρω στα 100-120ευρώ πιό φθηνά απο την τιμή απο Sportcenter/Rieger tuning στην Γλυφάδα. Για το εμπρός προφυλακτήρα...γύρω στα 400ευρώ...γύρω στα 150-180ευρώ πιό φθηνά, πάλι

2) Οτι σχέδιο υπαρχει...(και αν δεν υπάρχει...φτιάχνετε...), βγάινει και σε πολυεστερικό...που σημαίνει...τουλάχιστον στο θέμα της τιμής...τα μισά λεφτά απο το πλαστικό!

*Εννοείτε πώς γνωρίζουμε τις αντοχές του πολυεστέρα και την ευκολία του στα σπασίματα...απλά καλό είναι να γνωρίζουμε τι παίζει με τις τιμές!

Εγώ λίγο δύσκολο να πάω για πολυεστερικά κομμάτια......αλλά καλό ηταν που έγινε η κουβέντα με τον κ. Βαρελά

Αυτά για την ώρα...Δέν νομίζω να ψάξω άλλο...αρκετά...είναι καιρός για αγορές...και μάλλον θα προτιμήσω τον κ. Βαρελά

***Κάνει και βαφές και τοποθέτηση...και έχει ολοκληρωμένο υλικό με φώτος απο κάθε δουλειά που έχει κάνει................Βοηθάει ποοολύ αυτό...........βλέπεις διάφορα και σου έρχονται ιδέες!!! ;)

Αυτά τα πολλά!!!!!!!!!!!!

Φιλιά

Keep on Tuning...Keep on Groovin! music.gif

Edited by MARINE
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα αγόρια!

Να ενημερώσω πώς, μετά απο ιδέα του φίλου μας Luke_execute, πήγα πρός Κορυδαλλό/Νίκαια μεριά, στον ΒΑΡΕΛΑ, ο οποίος εκτός απο το ότι τρέχει και δεν φτάνει απο θέμα δουλειάς (καλά να είναι), έχει μια τεράστια ποικιλία απο Body Kits, κα8ώς και αξεσουάρ...καθίσματα...λεβιέδες...τιμόνια...ηχοσυστήματα...πολλά.

Υπάρχει διεύθυνση ή τηλέφωνο?

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει διεύθυνση ή τηλέφωνο?

Βαρελάς 210-4900444 είχα πάει με το Luke execute να πάρω τα πίσω ΄φωτα HELLA δεν θυμάμαι όμως διεύθυνση!

Παρε ρώτα, να ξέρετε ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΠΟΤΕ ΤΙΜΕΣ απο το τηλ! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Εχω ακουσει ασχημα πραγματα στο GTC...Ελπιζω να μην επαληθευτουν....

Πηγαινε να μας πεις εντυπωσεις :ninja:

Οπως???

:D:D:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio
Εχω ακουσει ασχημα πραγματα στο GTC...Ελπιζω να μην επαληθευτουν....

Πηγαινε να μας πεις εντυπωσεις :ninja:

Μιχάλη πες τί παίζει, μην πάει ο Κωνσταντίνος και την πάθει!

Τί "πηγαινε να μας πεις εντυπωσεις" ρε συ... Αν είναι ή στείλτου ένα ΠΜ ή δώσε ένα link του GTC :D

Link to comment
Share on other sites

Oλα είναι πολυεστερικά, απλα να είστε παρόν στην τοποθέτηση! Εχω δεί να βάζει σε φίλο μου και δεν έιχε προβλημα. Στην τελική πάρτε απο εκεί τα πράγματα που θέλετε κ πάτε σε εναν δικό σας φανοποιό :)

Link to comment
Share on other sites

Μόλις διάβασα το τί έχει ειπωθεί στο GTC... Έφριξα... :thumbsup:

ΑΜΑΝ........................ :wub: ...................................... closedeyes.gif .................... :wub:

Σίγουρα δεν θα έκανα εκεί βαφή/τοποθέτηση...........αλλά......κοίτα να δείς τι γίνετε!!!

Thanks Michail.............scoRpio we need to be careful more!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Να δούμε τι θα γίνει............ :)

Link to comment
Share on other sites

λοιπον,,,σημερα πηγα στην carmania και ρωτησα για τον παρακατω μπροστινο προφυλακτηρα,,,,τιμη,,,,500 γιουργια με τοποθετηση και βαφη....τι λετε??????????????????????????????

AN BALEIS TON MPROSTINO PROFILAKTIRA TOU SEIDL TOTE THA PREPEI NA BALEIS KAI TON PISO PROFILAKTIRA TOU SEIDL GIA NA UPARXEI ENA KALO APOTELESMA

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Matrix,

Και εμένα όπου και να πήγαινα, αυτόν μου προτείνανε................αλλά εκτός απο το ότι κάτι με χαλάει σε αυτόν τον προφυλακτήρα........ :thumbsup: .............είναι και πολυφορεμένος οπότε αφού το έψαχνα που το έψαχνα πολύ το θέμα, είπα να βάλω κάτι που να γουστάρω 100% και ας είναι σχετικά πιό ακριβός..........

Its up to you........αλλά μιά φορά θα τον αλλάξεις....τουλάχιστον τον μπροστινό! :thumbsup:

Οσο για το πίσω......εμένα μου αρέσει! :thumbsup:

Ενημέρωσε για εξελίξεις........... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio
Ρε γρηγορη,εννοεις αυτον με τα μικρα βρανχια στο πλαι(εχεις φωτο?)

??ε?οσο για την carmania τι εχετε να πειτε ?????εχω ακουσει οτι οι τυποι κανουν τρομερη δουλεια........

Από Rieger έχεις τις εξής επιλογές:

vg99-rgrs4FB.jpg

55009.jpg

golf4_rieger_frontbumper.jpg

Παίρνεις και διαλέγεις...!

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio

Ο πίσω υπάρχει και με έτοιμο κόψιμο για εξάτμιση! Αν και δεν με ενθουσιάζει!

Link to comment
Share on other sites

Λεω αυτόν γιατι του R32 με μία μπόυκα έιναι άθλιος...Αυτός κάπως την σώζει την κατάσταση σ'αυτο το θέμα και ταιριάζει με τον μπροστά και τα πλαινα

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio
Ευχαριστω γρηγορη,μαλλον ο πρωτος μου αρεσει καλυτερα,,,,και ξαναρωτω....για την carmania τι εχετε ακουσει?ο marine της rieger εχει βαλει???

Αμα σου πω ότι δεν θυμάμαι κάτι για την carmania, αλλά κάτι πρέπει να είχε ειπωθεί παλιά χωρίς να είμαι σίγουρος...

Link to comment
Share on other sites

001__scaled_600.jpg

002__scaled_600.jpg

Εγώ πάντως αυτούς θα έβαζα...Καμία σχεση με ότιδήποτε κυκλοφορεί...Μακράν μα πολύ μακραν οι πιο όμορφοι...! new_lol.gifnew_lol.gif:angry::o:blink:

Ξέρει κανείς πόσο στοιχίζουν και αν υπάρχουν Ελλάδα?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.