Jump to content
Guest NITRO

ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ ΦΑΝΟΠΟΙΕΙΟ

Recommended Posts

Χμ....σωστο κι αυτο...καλα αυτο διορθωνεται, αλλα δεν θελω να μπω σε τετοιο τριπακι...Ασε που αμα μου αρεσει πολυ οπως θα γινει αυτη τη βδομαδα, ισως να αλλαξω και γνωμη...

Αλλα ετσι οπως το βλεπω το 5αρι το μαυρο, ε ειναι ...γκρρρ...αγριο...

Link to comment
Share on other sites

Guest super savvato!!!

παντως η σιτα του μαυρου gti πρεπει να πω οτι εχει ενα αρνητικο

δειχνει πολυ μεσα λογω καπω

για δες το λιγο

Link to comment
Share on other sites

Guest Nightangel
Αρκετά <_<

Μου αρέσει πάντως που τα καταλαβαίνεις όλα... :lol:

Δε θα πω τίποτα άλλο πάντως.

Πάντα τέτοια :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio
Μου αρέσει πάντως που τα καταλαβαίνεις όλα... <_<

Δε θα πω τίποτα άλλο πάντως.

Πάντα τέτοια :lol:

new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif

Όντως δεν έχουμε γαμώ τα γέλια?

Και τώρα back to topic plz tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι νεος στο Forum...Μπηκα τυχαια στο site ψαχνοντας για Λαστιχα.

Στην περιηγηση μπηκα και σε αυτο το τοπικ μιας και την προηγουμενη εβδομαδα παραβιασε το στοπ ενα 4Χ4 αγροτικο και μου φαγε πορτα συνοδηγου και πισω πορτα...Ο ψαροπολος μου (το ονομα του polo μου λογω χομπυ :D) χτυπηθηκε ασχημα...

Μπαινοντας λοιπον εδω και διαβαζοντας τις γνωμες ολων των παιδιων για το autopaint εμεινα εκπληκτος. Το πρωτο πραγμα που σκεφτηκα ηταν...Ειναι δυνατον να υπαρχουν τετοιοι επαγγελματιες? Η εμπειρια μου αλλα και οι αποψεις αλλων μεχρι τωρα για τα συνεργεια φανοποιιας δεν ειναι καλες...

Αποφασισα χτες και τον πηρα τηλεφωνο. Μιλησα με τον Κο Δημο ο οποιος ηταν αμεσος ευγενικος και εξυπηρετικος.

Σημερα το πρωι πηγα απο εκει για μια πρωτη επαφη καθως ειμαι πολυ επιφυλακτικος αλλα και αυστηρος στην κριτικη μου...

Μιλησα με καποιον ανθρωπο του φανοποιειου ο οποιος μου εκανε πολυ καλη εντυπωση. Την Δευτερα κανονισα να το βαλω μεσα. Την Παρασκευη θα το βγαλω.

Ελπιζω οντως οσα ειπαν οι φιλοι εδω μεσα να ειναι αληθινα. Σε ολους αυτους στηριχτηκα για να κανω την επιλογη αυτου του συνεργειου. Για μενα ολα αυτα τα καλα λογια απο ανθρωπους με μερακι για το αυτοκινητο τους και πολυ μεγαλυτερη εμπειρια και γνωσεις πανω στο θεμα απο οτι εμενα, αποτελουν εγγυηση.

Ευχομαι το team του autopaint να καταφερει να καμψει την επιφυλακτικοτητα μου και να κανει σωστη δουλεια.

Εξαλλου δεν υπαρχει καλυτερη διαφημιση απο τους ιδιους τους πελατες.

Παραθετω φωτογραφια του πριν για να δουμε και το μετα (παρολο που μπορει να ειναι λιγο σκοτεινη η φωτο).

Φιλικα,

Χρηστος.

post-3197-1139472791_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι νεος στο Forum...Μπηκα τυχαια στο site ψαχνοντας για Λαστιχα.

Στην περιηγηση μπηκα και σε αυτο το τοπικ μιας και την προηγουμενη εβδομαδα παραβιασε το στοπ ενα 4Χ4 αγροτικο και μου φαγε πορτα συνοδηγου και πισω πορτα...Ο ψαροπολος μου (το ονομα του polo μου λογω χομπυ :D) χτυπηθηκε ασχημα...

Μπαινοντας λοιπον εδω και διαβαζοντας τις γνωμες ολων των παιδιων για το autopaint εμεινα εκπληκτος. Το πρωτο πραγμα που σκεφτηκα ηταν...Ειναι δυνατον να υπαρχουν τετοιοι επαγγελματιες? Η εμπειρια μου αλλα και οι αποψεις αλλων μεχρι τωρα για τα συνεργεια φανοποιιας δεν ειναι καλες...

Αποφασισα χτες και τον πηρα τηλεφωνο. Μιλησα με τον Κο Δημο ο οποιος ηταν αμεσος ευγενικος και εξυπηρετικος.

Σημερα το πρωι πηγα απο εκει για μια πρωτη επαφη καθως ειμαι πολυ επιφυλακτικος αλλα και αυστηρος στην κριτικη μου...

Μιλησα με καποιον ανθρωπο του φανοποιειου ο οποιος μου εκανε πολυ καλη εντυπωση. Την Δευτερα κανονισα να το βαλω μεσα. Την Παρασκευη θα το βγαλω.

Ελπιζω οντως οσα ειπαν οι φιλοι εδω μεσα να ειναι αληθινα. Σε ολους αυτους στηριχτηκα για να κανω την επιλογη αυτου του συνεργειου. Για μενα ολα αυτα τα καλα λογια απο ανθρωπους με μερακι για το αυτοκινητο τους και πολυ μεγαλυτερη εμπειρια και γνωσεις πανω στο θεμα απο οτι εμενα, αποτελουν εγγυηση.

Ευχομαι το team του autopaint να καταφερει να καμψει την επιφυλακτικοτητα μου και να κανει σωστη δουλεια.

Εξαλλου δεν υπαρχει καλυτερη διαφημιση απο τους ιδιους τους πελατες.

Παραθετω φωτογραφια του πριν για να δουμε και το μετα (παρολο που μπορει να ειναι λιγο σκοτεινη η φωτο).

Φιλικα,

Χρηστος.

Καλησπέρα Φίλε Χρήστο και καλωσήρθες!!!

Ενα θα σου πώ.............Ετοιμάσου να ξανάδείς τον ψαρόπολo σου...όπως ήτανε...και καλύτερο

:lol:

Δήμος Rules... :lol:

Φιλιά

Edited by MARINE
Link to comment
Share on other sites

Χμ...Μιλησα με τον φανοποιο μου εδω Θεσσαλονικη και μου ειπε σε καινουριο αμαξι να αφησω κατα μερους τα bad boy, γιατι καμια ωρα μπορει να μου μεινει ο στοκος στο χερι, και απο μεσα θα φαινονται ασχημα οι κολλησεις...

μου ειπε αστο καλυτερα...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Φίλε Χρήστο και καλωσήρθες!!!

Ενα θα σου πώ.............Ετοιμάσου να ξανάδείς τον ψαρόπολo σου...όπως ήτανε...και καλύτερο

:lol:

Δήμος Rules... :cry:

Φιλιά

Φιλε Marine καλησπερα..Ευχαριστω για το καλωσορισμα..Καλως σας βρηκα και να στε παντα καλα.

Ακριβως το ιδιο μου πανε και κει..

Οτι θα το δω καλυτερο :D

Μακαρι.

Ο καιρος γαρ εγγυς :lol: .

Χρηστος.

Edited by EXTREME
Link to comment
Share on other sites

Guest super savvato!!!

extreme χαλαρα μετα θα χαιρεσαι να το στουκαρεις για να πηγαινεις στο δημο!!α ρε δημο σεξοπορνοδιαστροφικε!

Link to comment
Share on other sites

extreme χαλαρα μετα θα χαιρεσαι να το στουκαρεις για να πηγαινεις στο δημο!!α ρε δημο σεξοπορνοδιαστροφικε!

Οχι φιλε αλλες στουκες...οχι αλλο καρβουνο!!

χαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

DIMOS ARE U TALKING ABOUT THE FAMOUS ΨΑΡΟPOLO?? new_lol.gif

Τις λασπουριες τις προσεξες Δημο στο αυτοκινητο?

Παρολο που ηταν χτυπημενος ο ψαροπολος με συντροφευσε το Σαββατο βραδι σε ενα ολονυκτιο παγωμενο ψαρεμα...

Αντε τωρα που θα γιατρευτει και θα γινει παλι κουκλος μπορει να πιασω και κανα ψαρι.. :):(:(

KEEP WALKING MY FRIEND DIMOS.

Χρηστος.

Link to comment
Share on other sites

DIMOS ARE U TALKING ABOUT THE FAMOUS ΨΑΡΟPOLO?? new_lol.gif

Τις λασπουριες τις προσεξες Δημο στο αυτοκινητο?

Παρολο που ηταν χτυπημενος ο ψαροπολος με συντροφευσε το Σαββατο βραδι σε ενα ολονυκτιο παγωμενο ψαρεμα...

Αντε τωρα που θα γιατρευτει και θα γινει παλι κουκλος μπορει να πιασω και κανα ψαρι.. :D:lol::lol:

KEEP WALKING MY FRIEND DIMOS.

Χρηστος.

Dimos :lol:

The ψαροπολος is ready !

Keep Him always in form !

Thankxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx !

Dimos AutoPainter

Link to comment
Share on other sites

Case closed!!

Δευτερα φωτογραφιες και αποτελεσμα!!!

Δημο εγω ευχαριστω.

Ανυπομονω να ρθει το απογευμα να δω το αποτελεσμα. Αντε ρε Δημο να σε γνωρισω κιολας απο κοντα.

Χρηστος.

Link to comment
Share on other sites

Πηγα λοιπον την Παρασκευη το απογευμα να παραλαβω τον ψαροπολο.

Εχω να πω πως εμεινα πολυ ευχαριστημενος με το αποτελεσμα. Γνωρισα και τον Δημο ο οποιος ειναι κοινωνικος και πολυ ευχαριστος ανθρωπος μα πανω απ ολα επαγγελματιας οπως και ολο το team. Οι πορτες που προστεθηκαν ηταν βαμμενες αψογα οπως και οι διορθωσεις σε γδαρσιματα των προφυλακτηρων.

Η δουλεια που κανανε τα παιδια της autopaint αναγνωριστηκε και το Σαββατο που πηγα να κανω ευθυγραμμιση στο αυτοκινητο οπου ο τυπος που μου εβαλε τα λαστιχα, και ειδε το πολο στην προηγουμενη κατασταση, μου ειπε:

Τι εγινε το εφτιαξες το αυτοκινητο?

Ναι του λεω.

Που το φτιαξες φιλε? πολυ καλη δουλεια σου κανανε.

Σε ενα φανοποιειο στο Μοσχατο, autopaint λεγεται, το οποιο το μαθα απο το club vw, του απανταω.

Πολυ καλος μου απανταει περιεργαζοντας το αυτοκινητο μου με προσοχη. Σου πετυχε πολυ καλα και το χρωμα.

Δυστηχως ξεχωριζει η δουλεια που εκανε παλιοτερα αλλος φανοποιος κατω απο την ταπα του πολο ο οποιος χαρακτηριστηκε για τα μπαζα. Η διαφορα φαινεται ακομα και στην αφη. Αν χαιδεψεις τις πορτες ειναι λειες και απαλες. Αν χαιδεψεις το σημειο που εφτιαξε ο αλλος φανοποιος καταλαβαινεις την αγριαδα.

Επισης να επισημανω οτι τα παιδια της autopaint ανελαβαν με εξουσιοδοτηση μου ολα τα τρεχαματα με την ασφαλιστικη αυτου που με τρακαρε απαλλασσοντας με απο τρεξιματα μα πανω απ ολα διευκολυνοντας με οικονομικα.

Με τον Δημο εχουμε "ανοιχτο" ραντεβου να του παω το πολο πλυμμενο (πριν δηλαδη παω για ψαρεμα :blush: ) ωστε να μαζεψει μικρογρατζουνιες με το μαγικο του χερι.

Δημο σας ευχαριστω για ολα και οταν ξαναπερασω θα κερασω μπυρες.

Παιδια ευχαριστω και εσας που με βοηθησατε να βρω επιτελους εναν επαγγελματια να κανω την δουλεια μου σωστα προγραμματισμενα (το αυτοκινητο το πηρα στην μερα και ωρα που κανονισαμε) και χωρις να ασχοληθω εγω περαιτερω με τις ασφαλιστικες.

Να στε καλα. Ελπιζω τωρα που ο ψαροπολος ομορφυνε να βγει και κανα καλο ψαρι που εχουμε ρημαξει στις αψαριες. :blush::blush:

post-3197-1140424605_thumb.jpg

post-3197-1140424642_thumb.jpg

post-3197-1140424655_thumb.jpg

Edited by EXTREME
Link to comment
Share on other sites

Guest kathgti

Eιλικρινά δεν ξέρω τον κ. Δήμο κ την δουλειά του εγώ πήγα το GTI σε έναν δικό μου,

και έγινε super wow & σε πολύ καλή τιμή. :D

Αποτελέσματα μπορείτε να δείτε στο meeting τις 26/02!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.