Jump to content
vassilis3

Ομάδες Εργασίας.

Recommended Posts

Νομίζω ότι είναι μιά καλή ιδέα, αλλά δεν ξέρω κατά πόσο θα λειτουργήσει στο συγκεκριμένο τομέα

Η ιδέα.

Η ομαδική προσφορά τεχνογνωσίας και δουλειάς επί του πρακταίου, δηλ. όχι μόνο μέσα από τις γραμμές ενός forum.

Πχ Service. Κάποιοι έχουν την τεχνογνωσία να το κάνουν μόνοι τους και μπορούν να παρέχουν τα φώτα τους και σε άλλους που θα ήθελαν να το κάνουν μόνοι.

Φυσικά απο τα παραπάνω δεν θα υπάρξει κανένα οικονομικό όφελος. (απλά προς αποφυγεί παρεξηγήσεων)

Εγώ ρίχνω την ιδέα

Διευκρινίζω ότι ΔΕΝ ΔΕΝ ΔΕΝ είμαι σε θέση να το οργανώσω αλλά μπορώ να συμμετέχω σε αυτό βοηθόντας με τις γνώσεις μου, φέρνοντας εργαλεία ή φτιάχνοντας καφέ.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή Βασίλη για να καταλάβω 'επί του λαϊκού' να ανοίξουμε συνεργεία?

Υπερβάλης, σιγά μη σου κολήσουμε και ένσημα

Όταν πλενεις το αμάξι σου δεν έχεις πλυντήριο

Οταν τοποθετής το 2din δεν έχεις ηλεκτρολογίο

Όταν αλλάζεις μόνος λάδια δέν έχεις συνέργείο

Οταν κάνεις διάγνωση με το VagCom δεν είσαι γιατρός

Σίγουρα υπάρχουν κάποιοι που ξέρουν περισσοτερα

Τι ποιο ωραίο όπως προσφέρθηκες σε μένα για μία διαγνωση ώσπου να έρθει το δικό μου vag να το κάνεις και για κάποιον αλλο-ους.

Link to comment
Share on other sites

Υπερβάλης, σιγά μη σου κολήσουμε και ένσημα

Όταν πλενεις το αμάξι σου δεν έχεις πλυντήριο

Οταν τοποθετής το 2din δεν έχεις ηλεκτρολογίο

Όταν αλλάζεις μόνος λάδια δέν έχεις συνέργείο

Οταν κάνεις διάγνωση με το VagCom δεν είσαι γιατρός

Σίγουρα υπάρχουν κάποιοι που ξέρουν περισσοτερα

Τι ποιο ωραίο όπως προσφέρθηκες σε μένα για μία διαγνωση ώσπου να έρθει το δικό μου vag να το κάνεις και για κάποιον αλλο-ους.

Μια και το είπες έλα αύριο το απόγευμα να το σκαναρουμε!! (να μην έχει σκοτεινιάσει μόνο)

Link to comment
Share on other sites

Μια και το είπες έλα αύριο το απόγευμα να το σκαναρουμε!! (να μην έχει σκοτεινιάσει μόνο)

Στείλε pm με κινητο να σε παρω

ΥΓ το 2dim μου ταξιδευει.... :)

Edited by vassilis3
Link to comment
Share on other sites

Πραγματι καλη ιδεα...απλα πρεπει ισως να παρουν πρωτοβουλιες 1.αυτοι που εχουν αναγκη ενα τετοιο Project ή 2. Αυτοι που εχουν τις γνωσεις για να βοηθησουν τους λιγότερο σχετικους!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.