Jump to content
fotakas21

Εγκέφαλος Σβήσιμο Κινητήρα

Recommended Posts

2 φορες μου έσβησε το αμάξι εν κίνηση από εγκέφαλο!!! ευτυχώς δεν είχα κανένα ατύχημα ... την μια από βλάβη και την άλλη επειδή είχε σκουριάσει η γείωση του εγκεφαλου και μου τον έβγαλε OFF . το αμάξι είναι 2.5 χρόνον μονο! έχω αλλάξει ήδη 4 φορες το το σασμάν DSG 6 οποτε δεν τους έπαιρνε να πληρώσω ekgefalo! το πρόβλημα είναι όμως για την ασφάλεια μου ! τι θα γινόταν εάν ήμουν εθνική οδό η κάπου που να έτρεχα ?!?!!? ΔΕΝ ΞΈΡΩ ΤΙ ΝΑ Κ’ΝΩ ΠΛΈΟΝ....

Στα μηνύματα που αναρτώνται θα πρέπει να υπάρχει σαφήνεια, λιτότητα, ουσία και να είναι ευανάγνωστα. Να χρησιμοποιούνται Ελληνικά ΜΙΚΡΑ γράμματα (Ελληνικές γραμματοσειρές - χαρακτήρες) και όχι Greeklish.

Edited by Speedy
greeklish
Link to comment
Share on other sites

2 φορες μου έσβησε το αμάξι εν κίνηση από εγκέφαλο!!! ευτυχώς δεν είχα κανένα ατύχημα ... την μια από βλάβη και την άλλη επειδή είχε σκουριάσει η γείωση του εγκεφαλου και μου τον έβγαλε OFF . το αμάξι είναι 2.5 χρόνον μονο! έχω αλλάξει ήδη 4 φορες το το σασμάν DSG 6 οποτε δεν τους έπαιρνε να πληρώσω ekgefalo! το πρόβλημα είναι όμως για την ασφάλεια μου ! τι θα γινόταν εάν ήμουν εθνική οδό η κάπου που να έτρεχα ?!?!!? ΔΕΝ ΞΈΡΩ ΤΙ ΝΑ Κ’ΝΩ ΠΛΈΟΝ....

Εγω λεω να απευθυνθεις σε ενα ψυχολογο γιατι η Vw πρεπει να σε εχει κανει να χασεις τον υπνο σου.Για δοκιμασε το.....

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Αποτι βλεπω απο το αυτοκινητο στο profile σου,εχεις passat,οποτε το παρον θεμα κλειδωνει μιας και βρισκεται στην κατηγορια των golf και θα σε παρακαλουσα να ανοιγεις μια φορα το θεμα σχετικα με το προβλημα σου.

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.