Jump to content
kouliss

Συνάντηση Γενεθλίων 6 Χρόνων Vwclub - Αττικής

Recommended Posts

Να πω κι εγώ με τη σειρά μου, ότι ήταν πάαααααααααααααααααααρα πολυ ωραία εχθές!!!!!!!!!! ;)

Μπράβο σε όλους !!! Πάντα τέτοια!!! -_-

Τα ρακόμελα, αν και δεν τα είχα σε πολύ εκτίμηση, τα χθεσινά ήταν τέλεια... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Να 'μαι και εγώώώώ!

Όχι δεν....συνήλθα τώρα :rofl: απλά τώρα καταφέρνω να γράψω!

Λοιπόν νομίζω ήταν μια βραδυά αντάξια του εορτασμού των 6 χρόνων της Λέσχης μας.

Όλα ήταν υπέροχα, το φαγητό, η μουσική αλλά πάνω από όλα η παρέα και το κέφι που είχαμε.

Ένα μπράβο στο ¶σπρο πιάτο και σε όλα τα παιδιά που μας ανέχθηκαν και μας περιποιήθηκαν ιδιαίτερα όλους.

¶λλο ένα μπράβο στον μπαμπά-skaraviaios για την ΦΟΒΕΡΗ τούρτα που έσβησε ο doggy (είχαμε και κάποια τεχνικά προβλήματα :rofl: ).

Τέλος ένα τεράάάάστιο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ σε όλους εσάς που μας τιμήσατε και κάναμε super παρέα με μπόλικα γέλια, πλάκες, λουλουδοπόλεμο και ρακόμελα!

Πάνο ακόμα βγάζουμε ρύζια από τα ρούχα μας και εγώ και η Maggie! Που θα πάει, θα κρεμαστείς και εσύ κάποια στιγμή και θα έρθω με τον Μπαρμπά Μπεν μαζί!!!! :blush:

ΥΓ. Σκέφτομαι.........Αν γιορτάσαμε έτσι τα 6 χρόνια, τι έχει να γίνει στα 10 χρόνια Hellenic VWClub.

Link to comment
Share on other sites

...ΥΓ. Σκέφτομαι.........Αν γιορτάσαμε έτσι τα 6 χρόνια, τι έχει να γίνει στα 10 χρόνια Hellenic VWClub.

Θα κλείσουμε γήπεδο. Θα έχει μπουφέ, θα έχει πυροτεχνήματα, θα κάψουμε ένα γαλλικό και τέλος θα έχουμε απ'έξω ασθενοφόρα (VW εννοείται), γιατί θα είμαστε στο όριο της κύρρωσης ύπατος!!!

Link to comment
Share on other sites

Θα κλείσουμε γήπεδο. Θα έχει μπουφέ, θα έχει πυροτεχνήματα, θα κάψουμε ένα γαλλικό και τέλος θα έχουμε απ'έξω ασθενοφόρα (VW εννοείται), γιατί θα είμαστε στο όριο της κύρρωσης ύπατος!!!

+ oτι θα ειναι ΣΚ και θα εχουμε στησει και σκηνες :lol::lol: και θα πινουμε 2 συνεχομενες ημερες.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.