Jump to content
tommysince1981

Ποια Ζάντα Να Βάλω ?

Recommended Posts

παιδιά καλησπέρα,μετά από το πέσιμο του golf μου σε μια τεραστια λακκούβα και χάλασαν τα αμορτισέρ μου.και χρειάζομαι αλλαγή .ti λέτε να βάλω τις μαμάς η κάποια άλλη?ξέρετε τιμές?

Στα μηνύματα που αναρτώνται θα πρέπει να υπάρχει σαφήνεια, λιτότητα, ουσία και να είναι ευανάγνωστα. Να χρησιμοποιούνται Ελληνικά ΜΙΚΡΑ γράμματα (Ελληνικές γραμματοσειρές - χαρακτήρες) και όχι Greeklish.

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

οτι αρεσει εσενα θα βαλεις γιατι εμεις οτι και να πουμε ειναι με τα δικα μας κριτηρια που δεν θα συμβαδιζουν με τα δικα σου.για τιμες αναλογα...ρωτησε τον koumparo να σου πει αναλυτικα για οποιο μοντελο ενδιαφερεσαι.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ λέω πως αφού θα τα αλλάξεις που θα τα αλλάξεις να πάρεις καινούργια aftermarket και όχι μαμά. Είναι ευκαιρία τώρα που σου χάλασαν τα μαμά.

Υπάρχουν πολλές επιλογές, πόσα λεφτά διαθέτεις για την αλλαγή αυτή;

Link to comment
Share on other sites

εγω ελεγα για μαμα αλλα ο μηχανικος μου λεει για bilstein....δεν ξερω....απο λεφτα οχι πολλα...δεν ξερω και οι τιμες πως πανε για αμορτισερ...παντος δεν διαθετω πολλα...εδοσα ηδη 220 ευρω για τα δυο λαστιχα που μου σκασαν...

Εγώ λέω πως αφού θα τα αλλάξεις που θα τα αλλάξεις να πάρεις καινούργια aftermarket και όχι μαμά. Είναι ευκαιρία τώρα που σου χάλασαν τα μαμά.

Υπάρχουν πολλές επιλογές, πόσα λεφτά διαθέτεις για την αλλαγή αυτή;

τελικα αλλο τιτλο εβαλα αλλο ψαχνω!!!αμορτισερ

Τελικά θες ζάντα ή αμορτισέρ; :nea:

Link to comment
Share on other sites

βασικα εγω ουτε το πολυ τρεχω το αμαξι ουτε κανω καμια εξτρεεμ οδηγιση....αυτο που θελω ειναι να ειναι το αμαξι οσο το δυνατον πιο αθορυβο και μαλακο στα σαμαρακια,λακουβες κτλ.....

εγω ελεγα για μαμα αλλα ο μηχανικος μου λεει για bilstein....δεν ξερω....απο λεφτα οχι πολλα...δεν ξερω και οι τιμες πως πανε για αμορτισερ...παντος δεν διαθετω πολλα...εδοσα ηδη 220 ευρω για τα δυο λαστιχα που μου σκασαν...

τελικα αλλο τιτλο εβαλα αλλο ψαχνω!!!αμορτισερ

Link to comment
Share on other sites

βασικα εγω ουτε το πολυ τρεχω το αμαξι ουτε κανω καμια εξτρεεμ οδηγιση....αυτο που θελω ειναι να ειναι το αμαξι οσο το δυνατον πιο αθορυβο και μαλακο στα σαμαρακια,λακουβες κτλ.....

Το θέμα είναι αφού θα δώσεις που θα δώσεις λεφτά για τις αναρτήσεις, κοίταξε το!

Δεν πόσο θα σου βγουν τα μαμά αμορτισέρ και δώσε τόσα για να πάρεις κάποια aftermarket. Αν θες συμβουλέψου και το μηχανικό σου.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.