Jump to content
Polakias

Γίνεται να μπει Abs?

Recommended Posts

για τα καθίσματα να ξέρετε ότι δεν είναι σχεδίασης VW, ίσως μόνο ορισμένα να είναι παραγωγής VW, αλλά η σχεδίαση είναι τρίτων.

Link to comment
Share on other sites

Δεκαδες προμηθευτες εξαρτηματων εχει η VW,δεν ειναι ολα δικα της αρα δεν φερει 100% την ευθυνη.

Καπου εχω και την λιστα που λεει τι της προμηθευει ο καθενας.

Αυτο ομως δεν αναιρει το θλιβερο αποτελεσμα του τεστ καθισματος,

αν ειναι δυνατον η εταιρια που φημιζεται για την ποιοτητα κατασκευης της να εχει τετοιας ποιοτητας ζωτικο εξαρτημα ασφαλειας στα αμαξια της

Εαν συμφωνουν οι υπευθυνοι να φερω στην στηλη αυτοι αποτελεσματα αλλης δοκιμης και για αλλα μοντελα της

protest.gif Γ@μωτο μας περνανε αλλοι--Αχ ρε machinegun.gif που θελουν οι σχεδιαστες

Link to comment
Share on other sites

Τι να πω! Δε ξέρω! Για αυτό το Test πρώτη φορά ακούω! Πίστευα ότι τα καθίσματα Polo/Golf είναι μια χαρά! Εγώ βέβαια αν βάλω Backet κάθισμα, θα βάλω όταν τελειώσουν όλες οι μετατροπές!

Edited by Polakias
Link to comment
Share on other sites

;) -Ολοι αυτο πιστευαμε ομως η ADAC ειναι κολοσσος και οτι λεει ισχυει.

Δεν ειναι η πρωτη φορα που αποκαλυπτει τα ασχημα σημεια Γερμανικων αμαξιων.

Εαν συμφωνουν οι υπευθυνοι adw-mods να φερω στην στηλη αυτη τα αποτελεσματα αλλης δοκιμης και για αλλα μοντελα της

:baby: -Να τα φερω να τα δουμε να πικραθουμε ολοι μαζι?

Link to comment
Share on other sites

Polakias... ουτε να το σκεφτεις να κανεις κατι τετοιο ενα μπλοκαρισμα να γινει η μια χρονοκαθυστερηση στις δαγκανες την εβαψες την πατατα....

Απο εκει και περα τι το θες το ΑΒΣ πιο γρηγορα φρεναρεις .. ειναι μονο για να μην χανεις τον ελεγχο του τουτου.... ε δεν σε εχω και για κουλο ρε συ!!

Βαλε μια διασταση παραπανω λαστιχα καλα.. και ενα κιτ μπροστινων φρενων απο κανα gti μαμα και εισαι οκ...

Link to comment
Share on other sites

Κάτι τέτοιο σκέφτομαι να κάνω τελικά! Μπροστά θα βάλω φρένα από Golf GTi σίγουρα! Πίσω θα αλλάξω άξονα γιατί φοράω ταμπούρα και θα βάλω φρένα από GTi Polo! Κάτι τέτοιο σκέφτομαι να κάνω!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.