Jump to content
manos1976

Ζαντα Απο R32 Σε Gtsport

Recommended Posts

Εχω ενα μαυρο gtsport140.Θελω να ακουσω γνωμες για την ζαντα(solitude) που φοραει το r32 .Την φοραει κανεις σε gtsport?Με προβληματιζουν διαφορα... μηπως ειναι βαριες και θα σερνεται το αμαξι αν τις βαλω?απο καταναλωση? βγαινει και σε 17αρα?βαζω ενδεικτικα μερικες φωτο που βρηκα στο google .Nομιζω σε μαυρο golf ταιριαζει κουτι .ευχαριστω

My link

My link

My link

Link to comment
Share on other sites

απο οτι ξερω Μανο η γνησια ζαντα R32 βγαινει μονο σε 18'.

υπαρχουν κ ρεπλικες αλλα δεν εχω μπει σε τετοια διαδικασια ποτε για να μπορω να σε συμβουλεψω ποια ειναι καλη.

τα 18' τα βρισκω υπερβολικα για τα TSI 140 κ για τους ελληνικους δρομους εκτος κ αν εχεις το μυαλο σου συνεχως στις λακουβες.

εχεις απειρες επιλογες οσον αφορα το θεμα ζαντα.ψαξτο λιγο (κ απεφυγε τις ρεπλικες κατα την γνωμη μου)

Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα μαυρο gtsport140.Θελω να ακουσω γνωμες για την ζαντα(solitude) που φοραει το r32 .Την φοραει κανεις σε gtsport?Με προβληματιζουν διαφορα... μηπως ειναι βαριες και θα σερνεται το αμαξι αν τις βαλω?απο καταναλωση? βγαινει και σε 17αρα?βαζω ενδεικτικα μερικες φωτο που βρηκα στο google .Nομιζω σε μαυρο golf ταιριαζει κουτι .ευχαριστω

My link

My link

My link

η ζαντα στις φωτος ειναι η ZOLDER και αυτη ειναι που φοραει το MKV R32.η γνησια βγαινει μονο σε 18αρα οπως ειπε και ο mourth.

η SOLITUDE ειναι λιγο διαφορετικη και βγαινει η γνησια σε 17αρα.

pa230017.jpg

Link to comment
Share on other sites

απο οτι ξερω Μανο η γνησια ζαντα R32 βγαινει μονο σε 18'.υπαρχουν κ ρεπλικες αλλα δεν εχω μπει σε τετοια διαδικασια ποτε για να μπορω να σε συμβουλεψω ποια ειναι καλη.

τα 18' τα βρισκω υπερβολικα για τα TSI 140 κ για τους ελληνικους δρομους εκτος κ αν εχεις το μυαλο σου συνεχως στις λακουβες.

εχεις απειρες επιλογες οσον αφορα το θεμα ζαντα.ψαξτο λιγο (κ απεφυγε τις ρεπλικες κατα την γνωμη μου)

στο ψαξιμο ειμαι αλλα οχι για τις ρεπλικες ,ωραια ζαντα αλλα πολυ φορεμενη.λεω να την βγαλω μεχρι το καλοκαιρι με τα μαμα ζαντ/χα αλλα για να μην ψαχνω τελευταια στιγμη χαζευω δεξια και αριστερα μηπως τυχη καμια ευκαιρια.αν εβγαιναν και σε 17'του R32 δε το συζηταω ,αυτες θα επαιρνα .

Link to comment
Share on other sites

εχεις δικιο φιλε joop .μοιαζουν αρκετα ,και απ'οτι εψαξα πριν λιγο τις solitude τις φοραει συχνα το eos.

Edited by manos76
Link to comment
Share on other sites

εχεις δικιο φιλε joop .μοιαζουν αρκετα ,και απ'οτι εψαξα πριν λιγο τις solitude τις φοραει συχνα το eos.

Kαι το passat φοράει τις ίδιες.Εos και passat μοιράζονται τις ίδιες ζάντες και βέβαια με το ίδιο offset.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.