Jump to content
skank

Ανταλακτηκα

Recommended Posts

καλημερα παιδια εχω φρικαρει εντελως.πριν απο 2 μερες ειχα ενα ατυχημα εχω ενα golf tsi 140ps gt sport λευκο 1 χρονου,τα ανταλακτικα που χρειαζονται ειναι τα εξης-πορτα Δ\Ε(228 eyr)-φυλλο πορτας(171 eyr) -διακοσμητικο πορτας(49 eyr)-τσιμουχα πορτας ΑΥΤ/ΤΟ(45 eyr)-οδηγος φυλλο πορτας(70 eyr)-φτερο εμπροσθιο δεξι(175 eyr)-air bag κουρτινα δεξι(355 ευρ)-air bag καθισματος δεξι(248 ευρ)-ημιμπαρο κρεμαριερας δεξι(40ευρ)-ακρομπαρο(53 ευρ)εγκεφαλος αεροσακων(347 ευρ)-sensor(48 eyr)-ζωνη(151 ευρ)-bear(70)οι παραπανω τιμες ειναι για καινουργια ανταλακτικα.το συνολο ανταλακτικων ειναι 2065 ευρ+1000 φανοποια(συμπεριλαμβανει και καλιμπρα γιατι εχει παρει ελαχιστα δεχια μπροστινη κολονα)+650 βαφη+150 ταπετσερη,με λιγα λογια τελικη αξια επισκευης 3865 ευρ..τηα ηξελα την γνωμη σας αν ειναι πολλα η λιγα,και να μοθ προτινετε εναλακτικες,και αν μπορω να βρω τα ανταλακτικα πιο φτηνα.περιμενω απαντηση σας .γενεται και το mail μου.ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!

post-10199-126649515921_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πωωω ρε αδερφε βουρκωσα. Δεν ξερω που μενεις αλλα καλυτερα ψαξε να βρεις καμια μαντρα με μισα αυτοκινητα. Εδω στη Λαρισα εχουμε μια μαντρα με πολλες "μουρες", αν και να σου πω την αληθεια δεν ξερω πως "δουλευουν" αυτες οι μαντρες, το παρε δωσε δηλαδη. Τωρα πολλα λιγα τι να σου πω... πολλα αν δεν εχεις να τα δωσεις και λιγα αν εχεις, ετσι παει. Μεταχειρισμενες λαμαρινες μονο να ψαξεις, σιδερα ειναι στη τελικη. Μπορει να βρεις και πορτα ολοκληρη πχ. Παντως 4 χιλιαρικα ειναι αρκετα λεφτα, ψαξε παρα πολυ καλα τα ανταλακτικα γιατι σιγουρα το ποσο μπορει να κατεβει.

Link to comment
Share on other sites

Την φώτο σου δεν τολμώ να την ανοίξω.. Λυπάμαι πολύ για την ατυχία που είχες.

Νομίζω αν αφιερώσεις χρόνο στο Ebay μπορείς να βρεις όλα όσα χρειάζεσαι σε μισή τιμή.

Η αρχή με το λινκ που σου δίνω. Αν κάποιος έχει κανένα άλλο λινκ ας το δώσει στον φίλο, να συνδράμουμε και εμείς όσο μπορούμε.

Αν σου κάνει το φτερό είναι καλή τιμούλα! http://cgi.ebay.de/KOTFLUGEL-vorn-rechts-VW-GOLF-V-1K1-5M1-10-03_W0QQitemZ380158463594QQcmdZViewItemQQptZAutoteile_Zubeh%C3%B6r?hash=item588335ce6a

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

παιδια σας ευχαριστω και εκτιμω ολα οσα μου λετε,σας ευχομαι μακρια απο στραβες,και για οσους δεν εχουνε ΜΙΚΤΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑ να την προτημησουν,οσο για τα ανταλακτηκα αυτα που με καινε ειναι airbag κουρτινα και καθισματος, σιγουρα ομως δεν θα με χαλουσε να βρω και τα υπολοιπα σε μια προσιτη τιμη...please παιδια βοηθηστε,μπηκα ebay και τζιφος.οποιος ξερει κατι σχετικα με αυτα που ψαχνω πειτε το..ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Guest Karaman

Ωρε φιλε παρομοιο τρακαριζμα ειχα εγω πριν 4 μηνες χωρις ομως να σκασουν αεροσακοι. Πορτα,ψαλιδι,ζαντα,λαστιχο,φτερο,θολος,φαναρι,ακρομπαρο κρεμαργιερας, ακρο μουαγιε, ειχε παρει και η κολωνα...ζημια 3200 πηρα απο την ασφαλεια 2980. Εβαλα ομως και μεταχειρησμενα ανταλακτικα. Επεζε και ασφαλεια στην μεση. Εργατικα 1200. τα υπολοιπα ανταλακτικα.

Αλλα ευτηχως εγινε δουλεια τελεια.!

Edited by Karaman
Link to comment
Share on other sites

www.findapart.gr

Βάλε και εδώ τι ανταλλακτικά ζητάς και σε δυο-τρεις μέρες πιστεύω θα σε ψάξουν πολλοί πωλητές.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.