Jump to content
alphasystems

Anartisi Apo Audi S-Line

Recommended Posts

γεια σας παιδιά.είμαι κι εγώ fan του group vw-audi.exw το passat της φωτό.δεν έχω πειράξει απολύτως τίποτα εκτος από ζαντολάστιχα 16" 205/55 R16

θέλω να βελτιώσω σε πρώτη φάση λίγο τι συμπεριφορά του αυτοκινητου στο δρόμο.είναι υπερβολικά comfort για μενα με αποτέλεσμα να έχει πολύ μεγάλες κλισεις στις στροφές

μου είπαν για ανάρτηση από audi s-line και θα ήθελα τι γνώμη σας

σας ευχαριστώ εκ των προτερων

Παρακαλω να χρησιμοποιεις μικρους ελληνικους χαρακτηρες συμφωνα με τους ορους χρησης του forum.

Edited by konstantinos passat
Το post μεταφραστηκε στα Ελληνικα
Link to comment
Share on other sites

geia sas paidia.eimai ki egw fan tou group vw-audi.exw to passat tis foto.den exw peiraxei apolutws tipota ektos apo zantolastixa 16" 205/55 R16

thelw na veltiwsw se prwti fasi ligo ti sumperifora ou autokinitou sto dromo.einai upervolika comfort gia mena me apotelesma na exei polu megales kliseis stis strofes

mou eipan gia anartisi apo audi s-line kai tha ithela ti gnwmi sas

sas euxaristw ek twn proterwn

Ποιο Passat έχεις φίλε μου;

* θα σε παρακαλούσα να γράφεις με Ελληνικούς χαρακτήρες, για την τήρηση της ομοιογένειας των δημοσιεύσεων στο forum αλλά και για να είναι ευανάγνωστο :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Καλωσορισες στην παρεα φιλε μου!!

Αν θελεις κανε μια παρουσιαση σου στην γνωριμια νεων μελων.

Ποιο passat εχεις ακριβως;

Ριξε μια ματια εδω , και εδω για να βρεις καποιες απαντησεις στα ερωτηματα σου.

Επισης υπαρχουν και αλλα θεματα ανοιχτα σχετικα με αναρτησεις.

Link to comment
Share on other sites

Καλωσορισες στην παρεα φιλε μου!!

Αν θελεις κανε μια παρουσιαση σου στην γνωριμια νεων μελων.

Ποιο passat εχεις ακριβως;

Ριξε μια ματια εδω , και εδω για να βρεις καποιες απαντησεις στα ερωτηματα σου.

Επισης υπαρχουν και αλλα θεματα ανοιχτα σχετικα με αναρτησεις.

εχω το ιδιο το δικο σου με facelift(φλασ στουσ καθρεφτες).1,6 ομως και μαμα αναρτηση.συζηταω για αναρτηση απο audi γιατι εχει ο αδερφοσ μου το Α4 του 2004 και δεν εχει καμια σχεση στην συμπεριφορα στον δρομο με το δικο μου.και πιστευω πωσ του s-line η αναρτηση θα ειναι ακομα καλυτερη.και εξαλου δεν θελω πολυ χαμηλωμα.μεχρι 20mm καλα ειναι.

Link to comment
Share on other sites

Του sline η αναρτηση ειναι ελαχιστα πιο σφιχτη απο την απλη και 10mm πιο χαμηλη.

Αν ταιριαζει και μπαινει,ειναι καλη λυση.Γιατι απο μαμα το passat εχει πολυ μαλακη αναρτηση.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.