Jump to content
tasos_tsal

Φουσκα Λεβιε Ταχυτητων Golf Mk4

Recommended Posts

θα ηθελα να με ενημερωσει καποιος αν γνωριζει αν αλλαζει ξεχωριστα η φουσκα του λεβιε χωρις να χρειαστει να αλλαξω και λεβιε...γιατι κατι τετοιο ακουσα πως αλλαζει ολοκληρο και οχι ξεχωριστα...

Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα να με ενημερωσει καποιος αν γνωριζει αν αλλαζει ξεχωριστα η φουσκα του λεβιε χωρις να χρειαστει να αλλαξω και λεβιε...γιατι κατι τετοιο ακουσα πως αλλαζει ολοκληρο και οχι ξεχωριστα...

μια χαρα μπορεις.

http://search.eim.ebay.gr/?Query=leather+shift+boot+golf+4

Link to comment
Share on other sites

Guest maryv7

παιδια εγω το αλλαξα μονη μου προσφατα απλα επειδη ειναι απο εργοστασιο το πλαστικο κατω απο το λεβιε θελει παρα πολυ δυναμη και υπομονη για να βγει ( εμενα μου ειχε σπασει τα νευρα...)

εγω το αλλαξα γιατι ο προιγουμενοσ ιδιοκτητης του ειχε βαλει αλλη φουσκα και ηταν πιο μεγαλη... και εκτοσ απο αυτο πρεπει να ηταν λιγο βλακας γιατι επειδη μαλλον δεν μπορουσε να το βγαλει για να βαλει το καινουριο το ειχε κοψει... και εγω πριν 1 μηνα που το αλλαξα βρηκα και ξεφτυσματα απο το παλιο ... :thumbsup:

οριστε και η φωτο του καινουριου...

http://img375.imageshack.us/i/dsc00009jg.jpg/

παρεπιπτωντος το αγορασα απο ebay 8 ευρω!!

Link to comment
Share on other sites

maryv7 πολυ καλο το αποτελεσμα σου...δωσε μου το λινκ αν το εχεις να το παραγγειλω και εγω...βασικα θελω με μπλε ραφες γιατι εγω εχω το generation με τις μπλε λεπτομερειες στις ταπετσαριες...δυσκολευτηκες να το αλλαξεις ?

Link to comment
Share on other sites

maryv7 πολυ καλο το αποτελεσμα σου...δωσε μου το λινκ αν το εχεις να το παραγγειλω και εγω...βασικα θελω με μπλε ραφες γιατι εγω εχω το generation με τις μπλε λεπτομερειες στις ταπετσαριες...δυσκολευτηκες να το αλλαξεις ?

θελει λιγο υπομονη την ωρα που πας να βγαλεις το πλαστικο πανω εκει που πιανεει το δερμα... κατα τα αλλα πολυ ευκολο...

οριστε και λινκ με μπλε ραφες...!!!

http://viewitem.eim.ebay.gr/VW_GOLF_4_MK4__BORA_SOUFFLET_VITESSE_CUIR_BLEU_PIQUER/280429989513/item

παντως να ξερεις αξιζει τον κοπο... και οσο για μερικους που λενε πως δεν αλλαζεται δεν εχουν καθολου μυαλο...

ειναι δυνατον οι γερμανοι σχεδιαστες να μην σκεφτοντουσαν πως θα χρειαζοταν καποια στιγμη να αλλαξουμε φουσκα???!!

Link to comment
Share on other sites

πολυ σωστη σε βρισκω....θα τα καταφερω σιγουρα να την αλλαξω,κατι πιανουν και εμας τα χερια μας...σε ευχαριστω πολυ maryv7...

να εισαι καλα δεν κανει τπτ... ουτως η αλλως γι'αυτο ειναι το φορουμ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

σημερα παρελαβα καινουρια φουσκα για το λεβιε ταχυτητων απο το ebay... καποια βοηθεια πως θα την τοποθετησω χωρις να κανω ζημια?? maryv7 εσυ νομιζω την αλλαξες μονη σου...οποιος μπορει ας δωσει τα φωτα του....

Link to comment
Share on other sites

ολα οκ! την εβαλα..μεγεια μου ! :p

sorry pou den eixa apantisei toso kairo. nai ontws tin allaksa moni mou kai ithela na sou pw pos ginotan ma epatha tosa ayto to dimino me penthi ktl pou asta na pane kalitera... sorry kai pali.

Link to comment
Share on other sites

Guest maria_Vor

ολα οκ! την εβαλα..μεγεια μου ! :whistling:

καμια φωτο να μας δειξεις? πηρες τελικα αυτη με τις μπλε ραφες?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.